Kde nízké brejle na 888 v ČR?

12 nepřečtených
  • hanz

    nevíte náhodou jestli a kde by se dali sehnat nízké brejle na 888 v ČR? Nebo neznáte někoho kdo je schopen je udělat a má v tom prax?......

    pro upřesnění: třeba něco takovýho http://www.go-ride.com/…wriders.html nebo takovýho… http://www.risseracing.com/…/888/888.htm

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Jakos? Tipuju tak 4kKc :( Ale treba by ti stacily jen spodni.

      0 0
      • hanz  

        spodní by mi stačili určo, tý ceny jsem se bál…ale co jakos mám skoro za barákem tak proč se nezeptat.

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Hele ted koukam, ze na prime ve dvanacti odvaznych bude asi Roman Bartosz, co?

          Jo jeste takova blbost. Pocitas s tim, ze kdyz tam das nizky brejle, tak je posunes niz (kvuli tomu to asi delas) a tim padem ti muzou horni „sjet“ az pod to rozsireni a nebudes je mit za co uchytit. Ty nizke z Go-ride snizuji o palec. Ale koukam, ze tobe to snad vyjde. No i kdyz je tam malo mista. Ted jsem to meril a od uplne horni polohy jak bych to jeste vozil je po spodni jen 1,5cm :( To bys musel vypodlozit predstavec a na to bych si tipnul, ze mas kratky sloupek a krom toho by sis nepomohl s uchopem/posedem max. s hl. uhlem a vyskou stredu. Idealni by byly obe korunky. Ten trend zvysovani vidlic (DH) je videt uz i u Boxxera. Ramy na to uz asi taky budou pripravenejsi. Monster je na tom mnohem lip nez Dragster. Na dragstera s 888 se neda koukat. Tak jeste se starym Boxxerem, ale Marzocchi jsou na nej asi moc :) No je to uz dedecek :)

          0 0
          • hanz  

            na monsteru to vyjde tak ± na chlup, dragstera s 888 je těžký skřížit…vím to ..měl jsem to tak asi 14 dní…ale když přeci budu mít nový spodní brejle tak budu mít novej aj sloupek ne…teda na tom jednom odkazu je demontovatelnej takže..... ale asi to zavrhnu…je to sice na hraně, ale jezdí to v poho…hold z toho neudělám větší formuli

            0 0
            • Pá-dlista1  

              A zdvih ti vyhovuje? Nezkousels treba snizovat (treba prilitim oleje) a dat brejle niz?

              0 0
              • hanz  

                zdvih nějak moc neřeším…olej dolejt můžu, ale mam strach abych se pak při nějaký prdě nedostal podkovou na korunku. ta podkova by to nemusela vydržet, je taková tenká.

                0 0
                • Mox  

                  Kdyz tam bude více oleje, tak se to právě nemůže stát, myslím??

                  0 0
                  • Mox  

                    Jo a třeba 888 VF jde prý snížit (zvýšit) v pohodě jenom přehozením nějakých podložek.

                    0 0
                    • hanz  

                      ale tím že sastčíš nohy do kluzáků nedocílíš toho samého jako když vidlu posuneš v korunce a tím olejem to taky není 100%…aby to bylo spolehlivý bys ho tam musel dát tolik že by pak mohla codit třeba jen 10cmm…a klidně pak může začít chcát.

                      0 0
          • Mox  

            Koukam tedka na NWD 5 a nizky korunky na 888 tam vozi Simmons i Schley (oba Rocky Mountain) V Norco katalogu je ma i March. Nejak se to zacina rozrustat, napiseme do Marzocchi at uz s tim neco udelaji, to klasicke M se da udelat i jinak :)

            0 0
    •  

      Zdravíme pozemšťany!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.