• Staenly

    Ahoj, nastal cas koupit si nove rohy, tak bych byl rad, kdyby ste mi naky doporucili. Chtel bych naky kratky a nemuseli by byt ani moc tezky. Uvazuju o Pell's XR57 (ale nevim, jestli 11mm nebude moc dlouhy) a XR7, ale klidne mi doporucte i neco jinyho s cenou tak do 700Kč.

    0 0
  • BB  

    zkus to bez rohů, když jsem přešel na vlajdy, tak jsem si taky myslel, že se bez rohů neobejdu a za chvili jsem si zvyknul a už bych je nechtěl

    0 0
    • kovar  

      duvod pro odstraneni rohu by byl, kdyby je uzivatel vubec nepouzival. Kdyz pouziva, tak proc si zvykat. Mam tez siroka riditka a na nich rohy, a nevedomky je ve vyjezdech a na dlouhych tratich pouzivam, proto tam pekne zustanou.

      0 0
    • bikemanx  

      Já taky jezdim bez rohů, už jsem si zvyknul a mám potřebu mít ruce roztažené do široka… zkuste to

      0 0
      • TinkTink  

        No to jo…ale zkousel jsi uz sirsi riditka s rohama? :) (ja mam jednoho bajka „s“ a druheho „bez“ :)))) )

        0 0
    • winetou  

      nooo tak ja som to skušal v decembri a moje krásne super svetielko cat eye mikro halogen je v prdeli práve vdaka tomu a to som ho mal 5 rokov. Takže kto sa chce vyvarova? citovým traumám zo straty oblubenych komponentov (svetlá,tacho­metre,pulzmetre­..) nech absenciu rožkou pekne zváži,lebo prave ony dokonale chránia naše peniažke na volantoch(inak aj pri oprave defektu slúžia ani o tom nevieme,ked je bicygľa hore nohami,že? A to som nespominal ich prínos pri jazde,čo je tiež nepochybné(rovnako ako,že sa dá jazdi? aj bez nich,ved človek si aj na orátku zvykne,ale načo…? Leda na to, aby zistil to čo ja a dal ich naspa? :)

      0 0
      • TinkTink  

        No ja nevim – mam rohy vodorovne se zemi…ty tam toho moc nepodeprou :)

        0 0
      • RomanH  

        Tak s tím souhlasím, přesto že je mám skoro vodorovně. Minulo neděli jsem na namrzlé silnici letěl asi 3 metry po boku a mám odrřený jen ten roh, jinak by to asi odnesla i řidítka a kdoví co ještě.

        0 0
  • Žanek  

    Pokud jezdíš delší štreky, tak se změna úchopu hodí…Jinak nejsou špatný Ergo Bary od Authoru, ale jsou trochu těžší. Merida má v nabídce rohy pod značkou IKE – jsou perfektně tvarovaný, hezky sednou do ruky.

    0 0
    • TinkTink  

      Jo…tak po tomdle upozorneni jsem se na ne podival a zacinam o nich uvazovat – vypadaj dobre…moje stary dobry Aveniry jsou uz pohrbeny :(…(je tomu pres 3 dny co jsem je musel sundat – strzeny zavit v duralu…videl jsem uz i praskly roh v tomto miste, takze opravovat to nebudu ani zkouset…)

      0 0
      • Jester  

        Ty je nemas odvrtany? :-)

        0 0
        • TinkTink  

          Mozna se budes divit, ale na soucasnym XC bajku mam rohy ODVRTANY :) a taky lehce odrezany a prorezany :o))))

          0 0
    • jakub  

      to je pravda, ale pripadaj mi az mooc kratky asi jde o zvyk mam je tprve par dni jinak tvar je fakt super

      0 0
    • robero  

      mam ergobary a krome vahy si na ne nemuzu ani v nejmensim stezovat, jsou suprove tvarovany… uvazuju, ze je trochu provrtam! Jinak mel jsem v ruce jednoho staryho Canondala a ten mel zajimave tvarovany rohy CODA – byla to takova vlnka – a drzely se suprove!

      0 0
  • Tommy  

    No, jezdím UNO 3d Lite, prej stojí něco kolem 350,– a i když za to chytím a mám metrák, ani se nehnou.

    0 0
    • jakub  

      ja myslim ze nejlepsi rohy jsou ty, ktery se ti budou nejlip drzet, proto se jich dela tolik druhu aby si kazdej mohl vybrat, kasli na znacku proste zkousej a uvidis

      0 0
  • Jane  

    Mně osobně se nejvíce líbí rohy Pell's C-Ergo. Ale cena je něco přes 1000 Kč. Teď na www.koloshop.cz mají slevněný rohy Amoeba z karbonu za cenu 637 Kč. Obzvláště se mi u nich zamlouvá prohlubeň na konci rohů, ve které může spočinout palec – podobné řešení mají rohy Kalloy Uno 3D.

    0 0
    • Jester  

      Mam taky kratke UNO s tou prohlubni pro palec. Jsem s nimi velice spokojenej. Ke klasickym rohum uz bych se nevratil.

      0 0
    • ravo  

      Taky mám UNA, jsem s nima spokojenej, ale nemám s čím srovnávat, jiné rohy jsem nikdy neměl…

      0 0
  •  

    nekdy loni jsem kupoval maly a lehky rohy od BBB. odhadem tak do deseti cm. a zatim spokojenost. cenu si nepamatuju, ale urcite to bylo pod 700.

    0 0
  • lubos  

    Ja mam takove polokarbonove – karbon na duralove trubce, mam dojem ze to dela BBB. Docela se mi i libi delaji je ve dvou verizh kratsi a delsi .. a dve barvy, stribrnej hlinik, cernej hlinik. Cena asi kolem asi 700,–. Jsou i dost lehke, maji mirne tvarovanej uchyt a vydrzi hodne (odskouseno bohuzel na sobe).

    0 0
  • Pá-dlista1  

    Co Carbonovy Amoeba? Znacce sice moc nefandim, ale je to modni a za 637,– :)

    0 0
    • chorvat  

      a co Tranz-X, kratky rovny, k videni na koloshopu, za 215,– me se libi, stribrny rohy na cerny riditka… …co si o nich myslite?

      0 0
    • blick  

      kámoš by ti povyprávěl o carbonový Amoebě.. "o)

      0 0
  • climber  

    hele koupil jsem si titanové ROOX, byly drahý jako šlak, už jsou omlácený a srdce krvácí. Drahý rohy never more. Kup si něco normálního, až je zkrosíš, tak aby ti srdce nekrvácelo.

    0 0
  • Meesha  

    Woodman dela kratky hlinikovy i karbonovy. Pak dela hlinikovy i uplne minirohy a na to jak sou mrnavy, tak se uplne luxusne drzej! S cenou se vejdes.

    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.