• Tony

    co si myslite o řetězích sram X shimano

    0 0
    • norman  

      Že SRAM je lepší.

      0 0
    • Axazel  

      SRAM!!!!!!!!!!

      0 0
    • Rolei  

      Že je to v podstatě jedno a že tu toho bylo na toto téma napsáno už mnoho…

      0 0
    • fousac  

      hlas pro SRAM

      0 0
    • jecnak  

      SRAM – levnejsi, netrha se, dyl vydrzi – srovnavam PC58 a IG51 (od kazdeho jsem mel vic nez 10 kusu, takze nejaky srovnani mam). Mozna jeste lepsi bude Campa C9ka, ale tu jsem nejezdil.

      0 0
    • Orbis  

      Sram je vo dost levnější a je to znát už několik 99 sem měl po 1500 km vytahannecjh ale do stran, takže to vůbec neřadilo, se SH XT nebo XTR se mi to vůbec nikdy nestalo takže SHIMANO!!:))

      0 0
      • Daf  

        Myslim si ze s touto zkusenosti asi budes ve velke mensine :) Ja asi taky, protoze podle me je nejlepsi Campagnolo :)

        0 0
        • Orbis  

          Jasně ale na bajku by to asi moc nefungovalo kámoš to zkoušel a prej mu to nějak divně řadilo:-))

          0 0
          • Daf  

            Ja mam na biku uz druhou C9 a radi to perfektne. Akorat se nesmi dat na ojete prevody to je pak strelba :) Vydrzi mi 2× vic nez sram a 3× jak Shimano a neni ani drahej.

            0 0
            • Orbis  

              Je to možný časem to zkusim, ale zatimmi vyhovuje XTR od SH:))

              0 0
            • BB  

              jestli to není tím, že Campa má menší rozteč mezi článkama řetězu už jako nová, takže se jeví jako nevytahaná déle. Ale logicky musí rasovat Shimano kazetu nový řetěz. Campa patří na Campu a na Shimano kazetě a převodnících nejlépe řadí Shimano řetěz, bohužel, tak to je a jestli řetěz vydrří 1500 km, nebo 1700, není až tak důležité.

              0 0
              • Orbis  

                To jo ale mě XTR řetěz na XT kazetě drží už 2500 km úplně v pohodě!!:))

                0 0
              • Daf  

                Zkousels ji? Ja rozhodne prevody znicene nemam a uz vubec si nemyslim ze to radi spatne. Shimano mi nevydrzelo vic jak 1600km a kampa vydrzi urcite vic jak 4000km. To uz je docela rozdil. Navic stoji kolem 500kc.

                0 0
        • MARIN  

          Hlasuju jednoznacne pro SRAM. Vsak uz jsem taky nic jinyho nemel pres 5let:) Ted jsem nasadil novou Campu C9 tak uvidime jak se bude chovat.

          0 0
          • Daf  

            Pokud budes chtit i priste pouzit C9, tak doporucuju menit retez driv nez jsi ho menil u Sramu, nebo az se vytahne hodit tam starsi ojetou kazetu. Ja jsem sjel Campu na predposledni zoubek merky jako jsem to vzdycky delal u sramu a novej C9 ta kazeta uz nepobrala a to byla nova. Momentalne mam na C9 2000km a jeste ji neprotlacim ani na prvni zoubek merky :)

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.