• Jarous1

    Nevíte někdo něco bližšího o těchto brzdách ? Dá se to u nás sehnat ? Za kolik ? Jezdil jste je někdo ?

    Měly by to být „semihydrauliky“, ovládané bowdenem…

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Proc chces neco co spojuje nevyhody obou systemu? Hydraulicky Promaxy jsou vyborny, ty si kup.

      0 0
    • Caryfuk  

      Pouze jsem videl. Zbytecna exotika.Zbytecne slozity. Ani ryba ani rak.Takze dle meho nazoru na hovno. Jedine kdyz chces hydry a mas integrovany brzd a radici paky a je ti lito investice do noveho razeni.

      0 0
    • Caryfuk  

      Pouze jsem videl. Zbytecna exotika.Zbytecne slozity. Ani ryba ani rak.Takze dle meho nazoru na hovno. Jedine kdyz chces hydry a mas integrovany brzd a radici paky a je ti lito investice do noveho razeni.

      0 0
      • Caryfuk  

        Hm…:-) zase pozde a jeste dvakrat.

        0 0
      • Jarous1  

        Právě, kvůli tomuhle mně zaujaly…:-) Nechci měnit celé osazení řídítek…

        Zatím bych chtěl vyměnit jenom přední a časem zadní. Abych měl nalevo dělené páky a řazení a napravo integr., to by asi vypadalo možná divně… Ikdyž Alivio, taky žádnej vrchol designu…;-)

        0 0
    • Jarous1  

      Tak beru zpět. Takovouhle hovadinu si asi opravdu nekoupím… Všechny výhody, pro které se dělají hydr., jsou zmršeny použitím bowdenu… Takže je to vlastně k ničemu. Měli jste všichni pravdu. Díky všem.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Co te primelo k takovemu zvratu? Neprobiji ti klavesnice, ze najednou takove prozreni :)

        0 0
        • Jarous1  

          No, skoro… :-)

          Ále, nejdřív jsem napsal dotaz a pak jsem teprve začal přemýšlet… :-) Nojo no, já už jiný nebudu… :-(

          Tak jinak. Poraď mech. kotouče, tak do 2500,–, aby dobře chodily s pákou Alivio… ;-) Teď mám Tektro IO a nějak mně už nebaví to jejich nedomyšlené „štelování“. Jinak ale brzdí skvěle, teda, aspoň ubrzdí to co jezdím já… Koukal jsem na nové Aavidy BB Five, ty by se i líbily. No, ale do těch 2,5k Kč se asi nevejdou…

          0 0
          • wroum  

            http://eshop.bikezone.cz/index.php?…

            BB 5 stojej 1900,– kdyz prihodis 500 k tem 2500 tak mas BB 7

            0 0
            • vlk  

              „kdyz prihodis 500 k tem 2500 tak mas BB 7“ a nebo už levnější hydry

              0 0
              • wroum  

                jasne, jenze on chce mechaniky, kvuli tomu ze ma brzdovou paku a razeni vcelku, to znamena ze nechce menit razeni ani paku – pak by to totiz stalo o neco malo vic. proto mu hydry ani neuvadim. on to psal nekde vys.

                0 0
                • Jarous1  

                  Jo jo. Právě, že se mi nechce zatím (z fin. důvodů) měnit to, co funguje. Tu brzdu chci dát pryč ale právě kvůli nastavování, jinak brzdí slušně.

                  Fajn, Avid BB 5 stojí 1900,–. To bych byl ochoten dát. Předpokládám, že bude asi i „něco“ lepší než Tektro…;-) Už ji někdo máte ? Poreferujte…

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.