• sharkcom

    Prosím o link na nějaký internetový obchod,kde se dají kuopit brzdy hope. Dík

    0 0
    • Nego  

      nevim o zadnem kdo je ma standardne v nabidce. Nicmene jsem presvedcen ze kdyz jim napises mail, tak ti je urcite nekde sezenou… mam dobre zkusenosti s bikestore a trinnity … zatim vzdy sehnali co jsem potreboval.

      0 0
      • sharkcom  

        Dík. Nebo spíš takhle, chci hydry, aby s přehledem ubrzdily mých 58kg v použití pro XC.Chci aby byly v rámci možností spolehlivé a mám na ně omezený rozpočet. Tak možná někdo dá typ. Zatím to vypadá na SH. 525, ale slyšel jsem o hope, tak jsem se na ně chtěl někde podívat.

        0 0
        • kovar  

          no jo, ale Hope jsou trochu drazsi.

          0 0
        • Meesha  

          Zalezi, co myslis pod tim „omezenym rozpoctem“.

          Koukni treba na Hayes HFX Carbon na akcebike.

          0 0
          • Pá-dlista1  

            nebo spis obyc. HFX 9, vzhledem k tomu rozpoctu :)

            0 0
            • Nego  

              tak tak, myslim ze s HFX9 se svyma 58 kilama vubec nic nezkazis.

              0 0
            • sharkcom  

              Omezený rozpočet? Asi bych to klasifikoval tak, že už mě nebaví se přetahovat s lankem u mechaniky, ikdyž mě brzdná síla jakš takš stačí. A tak chci nělo levnějšího, ale né zase šunt. A stát by to mohlo tak kolem 7tis. za obě. Tak jsem přemýšlel o shimanu 525. A taky očkem pokukuju po hayesu HFX 9. Jak je to u toho shimana s deskama, jsou tam stejný klumpy jako u mech. shimano?

              0 0
              • Pavlos  

                desky vymenis

                0 0
                • sharkcom  

                  Desky vyměním, ano, ale pokud jsou tak špatný že se musí vyměnit hned, tak už mám skoro ty hayesy.

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    Jestli se rozhodujes mezi temito dvema, tak ber Hayesy. Pokud jsi ochoten akceptovat cenu. Nechtel bys za nejaky zajimavy penize Promaxy? Brzdi vyborne.

                    0 0
                  • enjoy  

                    ty hayesy mas za 7380,– to uz se da,ne?

                    0 0
                    • sharkcom  

                      ale jo, ale je to spíš horní hranice a tak to jsem ochoten akceptovat, pokuď mi to vyváží lepší funkce.

                      0 0
                      • enjoy  

                        zkousel jsem ty 525ky,ale ted proti LX veckum nic moc rozdil,ale je fakt ze nevim co mel za desky a jak moc dobre byly nastaveny.

                        0 0
                        • sharkcom  

                          jo, brzdná síla V-ček je super, ale jezdím celej rok a tak V-čka nechci, starej problém… Takže brzdná síla na úrovni dobrých véček mi stačí.

                          0 0
                  • kovar  

                    jak to?, 525 stoji na netu obe cca 5600 a +800 pripadne za desky, takze oproti hayesum je to i s deskama o 1000 levnejsi.

                    0 0
                    • sharkcom  

                      Jo máš recht, akcebike je má za 5400,–

                      0 0
                      • Nego  

                        myslis jako ze je ma v nabidce a nebo ze jsou schopni ti je realne dodat ? ;)

                        0 0
                        • preacher  

                          Na akcebike v akci – přední a zandní 5399,– za ty prachy – no neber to:-)))

                          0 0
                          • Pá-dlista1  

                            … a znovu k otazce. Maji je pouze v nabidce nebo jsou i schopni ti je sehnat? O to tu jde daleko vic, nez o to jaky ceny a jakyho zbozi na akcebike.cz najdes!

                            0 0
                            • slayer  

                              Tak to jsou na tom stejně jako koloshop, ty maj to svoje „zboží“ taky akorát na fotkách na netu.

                              0 0
                              • Nego  

                                nejlepsi je napsat mail a uvidis jak rychle bude kterej shop reagovat ;) Uz jen z toho si udelas obrazek… Ted me ale napada, ze od Hope jsme utekli docela daleko ;)

                                0 0
                                • kovar  

                                  na bikestore 525 to maji, (ted jsem bral jednu) a za stejnou cenu (po domluve).

                                  0 0
                                  • sharkcom  

                                    Jasný. Akcebike byl jenom příklad a moc dobře vím, jaké jsou na ně reference… Ale dle zkušennosti když přitlačím na jinou firmu že je můžu mít za tolik a tolik tak daj taky, prostě každej je rád za kšeft.

                                    0 0
                                    • sharkcom  

                                      Jo jinak, nemá někdo nazbyt objímku pro řazení ALIVIO? Totiž tak, mám integrováno na páce a když tam dám hydr. tak musí na řidítka a nechce se mi kupovat vůli tomu celé řazení. Nebo typ na někoho, servis, nebo někoho komu leží ve sklepě nefunkčí řazení… dík

                                      0 0
                                      • Nego  

                                        tak tenhle problem sem resil 3 mesice, nakonec sem to vyresil tak, ze sem pred 14 dny koupil novy razeni (jen prava packa) za 430 penez. Na servisech nemeli nebo nechteli dat a nikoho znamyho sem taky nenasel ;(

                                        0 0
                                        • Pá-dlista1  

                                          Ja vam poradim, kde ho maj za 390, kdyz mi naoplatku nechate to funkcni bez objimky nebo v nejhorsim i s pakou :)

                                          0 0
                                          • sharkcom  

                                            ???? Tak kde?

                                            0 0
                                            • Pá-dlista1  

                                              Uz je to stary razeni na ceste? :)

                                              www.velotrade.cz

                                              0 0
                                              • sharkcom  

                                                No jo, haba za jedno 390,– !

                                                0 0
                                                • Franta  

                                                  Ja nevim, ale zda se me to podezrele nake. KDyz kouknu za jaky penize ma se slevou treba Turecek XT diskove naby na bikestore.cz a za kolik oni. Hmm zajimalo by me odkud to berou

                                                  0 0
                                                  • Pá-dlista1  

                                                    Ty Snobe. Musis vsechno nakupovat draho, co? Jinak to pro vas prazaky neni dost dobry :)))) Peace. Kradeny to snad neni a vic me nezajima.

                                                    0 0
                                                  • sharkcom  

                                                    :-) hi hi. Tož to je tak, já dělám taky v kšeftě tak vím jak je každej rád že prodá, i dkyž mu na tom zbyde 5%. Ale zase má odběry a dostane od dodavatelů lepší ceny. Prostě zboží se musí točit a né čekat na zákazníka, kterej se nachytá s rabatem 50%. Tak funguje trh…

                                                    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.