• ivovi

    Omlouvam se za dalsi dotaz v rade na tretry… Mam (poloturisticky?) tretry Shimano SH-M035, ale uz se rozpadaji (pres 20 kkm). Jak jsem zjistil koupit novy bude asi trochu problem, rad bych treba SIDI, ale do toho umelohmotnyho vylisku (fandove prominou :-) svuj nart nenacpu. Jaky tretry vozite s vysokym nartem? Na B-F jsem nasel zatim tyto doporuceni…
    Sixsixone – Attack
    Answer – XC1
    Diadora – Chili

    0 0
    • MartinXC  

      Já mám treda taky pěkný kopyto, ale vyzkoušel jsem si SIDI Eagle, a když pominu optický problém, že mi jazyk sedí v botě po stranách cca 2–3mm, tak jsou mi OK.

      0 0
    • RomanH  

      Ja mam taky vysoky nart. Uz dva roky pouzivam tretry Diadora Chili, bez problemu.

      0 0
    • MARIN  

      Zkus nejake Specialized

      0 0
    • Mamut  

      Mam Specialized a mam problem ich utiahnut. Suchace su nadoraz a keby sli este viac, tak by bolo fajn.

      Neviem posudit, ci mam vysoky nart alebo nie (pri 13 nohe som rad, ze nemusim jazdit naboso, nart neriesim), ale nizke urcite nie su. Pre mna su vyssie nez by som chcel.

      Este mozes kupit nejake a presit suchace.

      0 0
      • carlos  

        Prave Specialized jsem si ted nedavno v obchode take zkousel a jejich kozeny jazyk me na nartu po zapnuti trochu tlacil. Myslite si, ze se to casem podda anebo musi tretra sedet ihned? Jinak mi byla akorat, zkousel jsem dve cisla, ale u obou vadil ten jazyk… Jinak o tom, ze bych mel vyssi nart nevim, s zadnymi (civilnimi – tretry kupuji poprve) botamui jsem v tomto ohledu problem nikdy nemel. A ty Specialized bych pritom tak chtel…

        0 0
    • ivovi  

      Diky vsem za tipy, mrknu do obchodu, snad neco najdu.

      0 0
    • JR  

      Nedávno jsem koupil Spešly. Mám dost vysoký nárt, ale tyhle fakt sedí na mé buclaté noze dobře. Cena 2390 Kč mi za ně připadá opravdu dobrá. http://www.specialized.cz/…oduct_04.php?…

      0 0
      • 752315  

        A to jsou jaký, vidím jenb stránku bez bot

        0 0
        • AussigBiker  

          Odkaz je 14 let starej, mozna uz nebude fungovat :) Nedavno tu bylo podobny tema, na vysokej nart Spesly nebo Northwave, Gira a nejaky ostatni mi moc nesedly. Chce to radsi vyzkouset.

          0 0
    • Yann  

      Tak jsem o vikendu koupil Specialized SPT MTN-R. Jak jsem psal mam taky vysoky nart a tyhle mi sedi perfektne. Cena ke taky slusna (2390,–).

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.