• Smazaný účet

    Jedu do Německa a objevil jsem Continental Explorer v kevlaru za 15,00 Euro. Uvažuji o koupi jelikož mé Pythony končí a rád bych znal Váš názor na Explorer zda do něj jít. Díky a mějte se.

    0 0
    • lubos  

      Za tu cenu si myslim, ze je dobra koupe.

      0 0
    • andre  

      Po mojich skusenostiach ich v kazdom kriteriu a z kazdeho pohladu hodnotim ako velmi vydarene. Su pohodlne, komfortne, spolahlive (aj v krizovych situaciach) a lahke. Jediny velky minus je zivotnost. Za 15 EUR sa urcite oplatia.

      0 0
    • Bohus  

      Ja som kupil jeden Continental Explorer Pro za 500,– Sk od kolegu. Neviem odkial ho on zohnal, ale predpokladam, ze on ho kupoval za este lepsiu cenu.

      Mam ho na prednom kolese a nemam s nim problem.

      0 0
    • munro  

      Jsem s nima dost spokojenej, jezdil jsem je i ted v zime, zdalo se mi, ze celkem podrzi. Mam je kratko, tak nic nevim o vydrzi.

      0 0
    • biker007  

      a na jakym shopu je maj za 15 Euro? dikys.

      0 0
    • biker007  

      a par je za 24.99 Euro!! to je o 200kc min nez u nas stoji jedna..

      0 0
    • scret  

      Ja jsem si ho dal teda jenom dopredu, na zadni kolo bych mu moc neveril. Preci jenom ma velky mezery mezi spuntama. Zatim jsem s nim najel takovejch 300km a sedi dobre. No reknu to takhle: je mi sympatickej. Az najedu vic, budu vedet vic:-)

      0 0
    • Meesha  

      Mam je ted asi 150km. Projel sem s nima ztim snih,led i klasiku a v poho. Sou lehky a drzej.

      0 0
    • Daf  

      Mel jsem ho ve verzi protection. Je to vyborna guma. Ma dobrou smes, ktera se ale rychle sjizdi. Vzorek sice nepatri k tem nejrychlejsim ale i tak se da rict ze ma malej valivej odpor. Jelikoz je ke sve sirce pomerne nizkej je treba poctive foukat takze clovek prijde o komfort. Jsou dobre i do mokra ale vylozene bahnaky to zdaleka nejsou.

      0 0
    • natureman42  

      obnovim dred:

      • je tu nekdo kdo ho aktualne vozi vepredu a jak s nim momentalne spokojenej?Myslim zejmena na mekcim podkladu – tj. soucasny jarni bahna.
      0 0
      • Paja  

        Myslim, ze dnes, kdyz nekdo chce mit vepredu Continental, kterej slusne drzi i v blate, tak tam vetsinou bude mit Mountain King.

        0 0
        • natureman42  

          abych to upresnil – nejde mi o kupovani novyho plaste.

          Zejtra jedu na delsi XCcko (cca. 120–130 km) s vetsim podilem sotoliny a asfaltu (cca 70%). Na predku mam momentalne NobbyNica, kterej ale odvaluje o poznani hur nez Explorer, kterej se mi vali od lonska doma. Po zime ovsem fyza nic extra, takze uvazuju ze vymenim NNici za lepe odvalujici Explorery, abych zbytecne neztracel na celodenim tripu energii.. (vzadu vozim RocketRon)

          Takze me proste jen zajima, jaky sou zkusenosti s Explorerama na predku v bahne ci mekcim terenu, kterej sic v mensi mire, ale pojedu ho taky.

          0 0
          • Paja  

            odborne ti to vysvetli mlokCZ;), ale NN ma pokud vim mensi valivy odpor nez Explorer…

            0 0
            • MlokCZ  

              Eplorer jsem nejezdil a měření tu mám jen nějaké dost staré a to z 2004. Od té doby mohl být přepracovaný, to netuším.

              Ten starší model byl znatelně pomalejší než NN. Novější na tom můžeb být lépe, ale pochybuju, že by byl nějak znatelně rychlejší, maximálně se mohl k NN přiblížit.

              A navíc jde jen o přední kolo, takže měnit je zcela zbytečné, i kdyby náhodou byl nový Explorer o píď rychlejší než NN.

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.