• Darkson

    Co byste řekli na takový 3 hoďky pohodovýho ježdění v okolí Prahy zítra?

    0 0
    • cabbage  

      ja nejedu, neco prez 3 hodky sem si dal dneska a to myti kola ve vane si fakt nechci zopakovat navic v lesich řádili lesnici:-(((

      0 0
    • jecnak  

      Dneska 150 na silnici (pokud se to tak nekdy da nazvat – tak spatny silnice jsem jeste nevidel – bylo lepsi jet po hline na krajnici). Zitra odpocinek.

      0 0
    • Jogador  

      Rád bych,ale makám:) A dnes sem se celej den učil, ale po tomto týdnu, a po 4 písemkách si dám oddych,tak příští sobotu,pokud budu puštěn…:)

      0 0
    • lempl  

      no ja spis nepojedu musim se vyspat…

      0 0
    • Meesha  

      Taxem jel rano a dojel sem jenom do Branika na ten cyklokros. Tam sem chvili mrznul a zase jel domu… Ukrutna zima!

      0 0
      • Darkson  

        co se jelo v bráníku?! kdybych to věděl, stavil bych se

        0 0
        • Thidney  

          máš to v levým sloupci v Bike-akce /velké ceny TJ Kotva Bráník/

          0 0
          • Darkson  

            a dá se takovýho závodu zúčastnit s MTB kolem?

            0 0
            • Thidney  

              oni maj na cyklokros přesný pravidla co jo a co ne. určitě maj zakázaný kotoučovky a podobný šílený přikázání. na webu pořadatele je Závod se koná dle pravidel svazu cyklistiky tak se jukni do pravidel, já jsem moc línej na takový hledání.

              0 0
              • Darkson  

                hmmm, tak na cyklokros nesmíš mít rovný řídítka (sice vozim vlaštovky, ale to bych asi neukecal), nu a s kotoučema i pláštěma značně širšíma než povoluje limit(35 mm) by mě asi hnali :-)

                0 0
            • Meesha  

              Par lidi tam na bikach bylo, ale jenom v prichozich. Ale full zadnej a kotoucovky myslim taky ne – no pripadal sem si jak exot! :-))

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.