• mm

    Ahojte, potrebuju koupit novej smyk a mam pocitm, ze Sram vic vydrzi. Kamaradovi kombinace pry Shimano + Sram fungovala. Tak se jen pro jistotu ptam, jestli to opravdu bude chodit – maji ty smyky stejnou delku chodu?

    0 0
    • andre  

      Pred rokom som zhanal novy smyk SRAM 5, jedine co sa mi podarilo vypatrat bol kamosov jazdeny. Ked som ho chcel nemal som inu moznost, novy som totiz po pol roku nevypatral. :O( SRAM asi vsadil na nieco ine. Inak SRAM a SH versus presmyk a packy su kompatibilne. Nemam s tym problem.

      0 0
    • mm  

      To sem teda napsal hrozne – sorry uz se mi klizi oci. Snad to nejak rozlustite. Predem dik za info

      0 0
      • ivovi  

        Diky. Uz sem to vyresil, koupil jsem dneska smyk 7.0 v bikezone, byl posledni… Objimku to ma vysoko cca mezi Shimanem Top a Down swingem (vrsek objimky je 135mm od osy stredu), takze mne to pasuje s rezervou pod navarku na kosik. Sbohem Deore Topswing…

        0 0
      • Jogador  

        No oto se neboj, přečíst to jde v poho, dokud to budeš psát v češtině, tak to bude v poho. Já osobně sem to nejezdil, tak nemá zkušenosti, ovšem o prázdninách sem to řešil v jednom shopu, a tam mi řekli že to nejde, ale teď sem někde čet asi na foru že to už jde, asi jak co, jo psali to semizdá na freeride.cz, asi nemůžeš všechno ale něco zkombinovat můžeš.

        0 0
    • JJ  

      Jo jde to, vozim to obracene: gripy Sram 7.0 a driv smyk XT, ted deore:(

      0 0
    • Martin  

      www.trinity.cz Aspoň já jsem je tam kupoval. Zkoušel jsem kombinaci a rychle jsem si koupil i novy ram gripy.Je to lepší.

      0 0
    • kovar  

      funguje to dost dobre, jsem to chvili na na kole mel (sram smyk + razeni Shimano), ale objimka smyku sla pres vystouply zavit na kosik, tak jsem to zas sundal a vratil.

      0 0
    • ivovi  

      dyztak www.trinnity.cz maji tam sram, ale smyky (uz) ne

      0 0
    • JJ  

      Nevite jestli maj Sramacky smyky v nakym netovym obchodu?

      0 0
      • ivovi  

        To by me taky zajimalo, pripadne kde maji smyk SRAM v Brne. Podle toho co tady psal myslim Mamut, tak smyky uz SRAM ted nedela. Tomu by odpovidalo i to, ze datasheet smyku na webu SRAMu je z roku 1999 a v normalni nabidce na jejich webu neni vubec, nebo su slepej.

        0 0
    • goofy  

      Mam smyk Sram7 a shitmano a fpoho… Jinac koupil sem ho pred 2 mesici v Havirove…

      0 0
      • lubos  

        No, nedelaji je tenhle rok. Nebo jenom tu nejvyssi variantu. Nejsou v katalogu distributora.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.