názor na rám RB CRX 1300 a rámy Spyder

11 nepřečtených
  • SirMike

    Máte někdo zkušenosti s tímto modelem RB a značkou rámů Spyder?

    0 0
    • jakub  

      uz zaaas ? hledej

      0 0
      • enjoy  

        tak je tu poprvy no:-)

        0 0
        • jakub  

          ale stejne musim uznat, ze dalsi diskuze na toto tema me taky zajma, takze muzem to rozjet znovuuu

          0 0
          • enjoy  

            ja treba premyslim do kteryho RB jit.jak 1300,1500 i CRX mam v hledacku a nevim kterej.sel bych do CR1300,ale nevim jak je to s zivotnosti(to by me vazne moc zajimalo) protoze jezdim spis hrubeji nez jenom hladky cesticky.rad bych dostal vahu niz,ale i CR1500 by nebylo spatny,pokud by to s vydrzi ty 1300 nebylo slavny.no a CRX,to je neco,akorat se to taky uplne neslucuje s tou nizkou vahou.tak nevim:-)

            0 0
            • lempl  

              no jo tak takovejch co uvazujou o RB je :-) ja taky ale ja zuzil na 2 ramy cr1300 a crx ja bych to mel ciste na xc takze vede crko ale protoze si davam hlavne ty sjezdy a kopce nemusim a crx je delany na 100mm zdvuhu vidle (narozdil od cr, ktery sou na 80mm) tak nevim a lidi jak je to s tou zivotnosti cr1300??? :-) jj ch telo by aby tu poradiil Mr.HEinik + nedo nestranejj kdo ty kola jel(ramy) cus

              0 0
              • enjoy  

                myslim ze kdyz das na CR1300 100mm vidli tak to bude uplne v pohode.kdyz rikaj 80mm ±20 tak by to nemel byt problem.

                0 0
            • Boris  

              Co se týče životnosti, tak si myslím, že ten rám něco vydrží. Nemyslím si, že v tomto bude mezi 1300 a 1500 velkej rozdíl. A u jiných značek: Když se rám zeslabuje, tak v místě. kde rám většinou nepraská. RB 1300 jezdím, moc ho nešetřím. Vypadá bytelně a věřím mu. Víc než jinýmu rámu z předešlých 3 kol co jsem měl (Viz thread: Zkusenosti s RaceBike CR 1500) V podstatě se jedná o totožnej rám. Loňský modely byly v geometrii stejný a v letošních jsou drobný rozdíly. Pan Heiník uvádí, že model 1300 je pro 80mm zdvihu a 1500 pro 100mm, ale asi by se nic nestalo, kdybys na 1300 dal 100mm vidli.

              Jinak: Zatím jsem neslyšel o nikom, kdo by ten rám zrušil.....

              0 0
              • enjoy  

                dik.jsem si myslel ze ho neznicim:-) ale stejne to bude CRX:-) je proste krasnej za krasny penize.

                0 0
    • Axazel  

      Letošní Spyder jsou shodný rámy jako Ridley.

      0 0
      • Clodman  

        Už maj upgradovaný stránky.Ceny maj dost dobrý, pořád mě láká ta silniční zona

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.