• Dejv

    Uvažuju o sedlovce Point SP 02.2,chtěj za ni 620,–.Vozíte ji někdo ?

    0 0
    • TinkTink  

      Hehe…ja ji prodavam o 61,– levnej :)…

      Par se jich prodalo…zadny stiznosti – ma docela zajimavy nastaveni sklonu, kde i kdyz je to hokejka, tak ma 2 srouby…akorat se jeden utahuje rukou…

      0 0
      • K2  

        Jak je to u téhle sedlovky s váhou? Měla by to být díky zámku jedna z nejlehčích sedlovek na trhu. Kupodivu váhu sedlovky nedělá až tak trubka (ty mají všichi cca stejné Normal/light/Ul­tralight (pro drahé sedlovky)) BBB ji mělo na sportlifu a mezi karbonovou a Alu verzí bylo propastných 8g – alspoň podle údajů na obalu

        0 0
        • TinkTink  

          Pocitej cca 250g na 400mm verzi ve 27,2mm…

          Hele…uz jsem drzel v ruce i karbonovy sedlovky, ktery byly tezsi nez hlinikovy…co si mame namlouvat…jde u nich o design a jestli nekdo rika, ze citi rozdil mezi duralem a karbonem ve stejny dylce a stejnym typu, tak mu fakt neverim…ale to je fuk :))

          0 0
          • K2  

            Ta karbonová měla tak třikrát tlustčí stěnu než ten hliník – údajně kvůli srovnatelné pevnosti

            0 0
      • MartinX  

        Už půl roku po ní toužím – jen nikdo v ČR nemá můj průměr 30,8mm :-(

        0 0
        • TinkTink  

          Ani dovozce? To bych se divil…

          0 0
          • MartinX  

            to Tink: .....také jsem se divil. Volal jsem už několikrát do Frýdku. Přišly alespoň tři dodávky, ale žádná 30,8. Kdyby jsi ji protekčně od těch halamů dostal – objednam ji klíďopíďo u tebe :-)

            0 0
            • TinkTink  

              Jo…he he..ehm

              Tak ja se ted dozvedel, ze zadny jiny nez 27,2 do novyho roku uz ani nebudou…tak tomu se rika pristup ;)

              0 0
              • ravo  

                To je hezké, ušetřils mi otázku, jestli seženeš 30,4…

                0 0
                • TinkTink  

                  NJN…ja ted dokonce ani nevim, jestli budou pristi rok, protoze se tu proste ten minimalni objem ktery musi vzit prej neproda, ale to se uvidi…

                  0 0
                  • ravo  

                    To je tak, když si člověk pořídí rám a nepřemýšlí o atapických průměrech… Ale ještě jsem se ve FM neptal, jestli ji náhodu nemají, tak že se nevzdávám:-)

                    0 0
                    • TinkTink  

                      Ehm…jsem mel uvest, ze vse co pisu se tyka toho rozmeru 30,8…tech 30,4mm klidne byt muze…to jsem nezjistoval :)…ale skladem ji taky nemame…

                      V pohode ale muzu doporucit vzit redukci + 27,2mm sedlovku…

                      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.