• Bosy

    Postavte kolo jake by jste chteli samozrejmne v ramci svych financnich moznosti. komponenty: Tech. Popis: Rám: Vidlice: Představec: Řidítka: Rohy: Sedlovka: Sedlo: Přehazovačka: Přesmykač: Ovladač řazení: Brzdové páčky: Brzdy: Kliky a převodníky: Kazeta: Řetěz: Pedály: Pastorky: Náboje: Ráfky: Pláště: ostatní:

    0 0
    • cabbage  

      hele zminka o financnich moznostech je dost limitujici, mam akorat na tesco fulla. bezlimitu by to byl litespeed Ntota nebo ellsworth moment.

      0 0
    • MartinXC  

      Takové kolo už mám ;-)

      0 0
    • la-da  

      Podle nadpisu jsem myslel ze myslis neco jako tohle: http://www.bme.szm.sk/bambooframe.htm

      0 0
      • Bosy  

        Bambus bike neni spatnej, ale dobrej asi jen do vylohy. Myslel jsem jaky bike by jste si po svych zkusenostech postavili.Proste tip na jednotlive komponenty.

        0 0
        • Tony2  

          Nepovedal by som, ze ten bike je dobry len do vylohy. Ten clovek na tom normalne jazdi, obcas ho stretavam v Karpatoch.

          0 0
    • Pekáček  

      Asi kdokoliv v BIKES kdo nemá sériovku si stavěl kolo podle svých možností :o)

      0 0
    • Seppy  

      proste ti na to moc lidi asi neodpovi, pac se to nikomu nechce psat, thats all:))

      0 0
      • blue  

        a hlavne uz to tady jednou bylo, pokud se dobre pamatuju :-)

        0 0
    • Luky  

      Duratec career C10

      Velikost: 50cm Rám: Duratec Career C10 Vidlice: Rockshox DUKE XC U-Turn Hlavové složení: cane creek Kliky: Sh. Deore Středové složení: Sh. LX Přesmykač: Sh. XTR Měnič: Sh. XT04 Řazení: Sh.LX Kazeta: Sh.XT Řetěz: Sh.LX Náboj přední: mavic crossroc UST disc Náboje zadní: mavic crossroc UST disc Brzda přední: Magura Julie Brzda zadní: Magura Julie Brzdové páky: Magura Julie Ráfek přední: mavic crossroc UST disc Ráfek zadní: mavic crossroc UST disc Dráty: mavic crossroc UST disc Pedály: Sh. -M520 Řídítka: Amoeba-carbon Představec: Ritchey Sedlovka: Ritchey Sedlo: Author Pláště: Continental Explorer Protection 2.1

      0 0
      • zirecek  

        na co smyk XTR?

        0 0
        • Luky  

          no, vlastne ani nevim jak sem k nemu prisel…koupil sem ho novej od jednoho borce za maloobchodní cenu noveho XT- no nekup to:)))

          0 0
    • JMT  

      Race bike crx,Marzocchi,sram,ma­vic crossmax,schwalbe racing ralph a komponenty shamanracing (uz je to ze 70% hotovy ale jezdit se bude stejne az na jare . . . .

      0 0
    • Azagthoth  

      Ram:Karpiel Vidlice:Risse Big Foot Představec:Risse Big Foot Řidítka:North Shore Extreme Bad Mama Rohy: :-) Sedlovka:Race Face Diabolus Sedlo:Fizik Arione Carbon Přehazovačka:Sram X.0 Přešmykač:Mr­.Dirt Gizmo Ovladač řazení:Shimano XTR Brzdové páčky:Hope Brzdy:Hope Mono 6Ti Kliky a převodníky:Blac­kspire Badger DH Kazeta:Shimano XTR Řetěz:Shimano XTR Pedály:North Shore Extreme Leg Eater Náboje:Da Bomb HS-F20 a HS-R12 Ráfky:Atomlab Pláště:Kenda Blue Groove Dráty:DT Swiss Ti Gripy:Author Griplock Tlmič:Progressive Suspensions 5Th Element Oska:Race Face Evolve DH Hlavoví zložění:Chris King
      .
      .
      . Potom som sa zobudil a isiel som do skoly :-)))

      0 0
      • McBlacky  

        to je silniční sedlo ne?

        0 0
        • enjoy  

          na silnicni kolo,proc ne?:-)

          0 0
        • Pá-dlista1  

          Kdyz mas pod zadkem 300mm zdvih, tak muzes sedet treba rovnou na sedlovce :) (proc tam teda Bender vozil ty dve sedla?:) Jinak si zije celkem nad pomery, co? Ta vybava se docela podoba Sirenninymu kolu. Rikal jsem si chlapec vybira s rozumem a vi co chce. No silnicni sedlo budiz, asi rad slape. Potom naboje… k takovymu kolu bych si asi umel vybrat lepsi. Ale kdyz ctu gripy Author. To uz je fakt vrchol. To je jako si z RollsRoyce vyhodit vyhrivane kozene sedacky a dat tam drevenou stolicku :) Mi to prijde, jak kdyz si koupil dve cisla DB a ted opsal vsechno co tam nasel. Nebo to byla mozna nocni mura :)

          0 0
          • blue  

            treba mu ty gripy proste vyhovujou, co ty vis… :-)

            0 0
      • fousac  

        Chrte!!!! :))

        0 0
      • dave lister  

        přehazovačka Sram X.0 x Ovladač řazení:Shimano XTR – asi to bude vysněný, ale z funkce bych měl trochu obavy;-)

        0 0
    • Daník  

      Proč, seženeš to levněji?Takové tabulky si teď dělám pořád doma a stále se nemůžu vejít..

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Jsou obchodnici co ti z vybranych dilu kolo postavi a vysledna cena je mensi nez soucet maloobchodnich cen. Jestli ti to pomuze…

        0 0
        • vlk  

          to bych chtěl vidět,To budou asi zloději co ti to dávají dokupy z kradených kol ne.

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Premyslej. Kazdy obchodnik ma na kole 30% marzi. Na samotnych soucastkach klidne i 100%. Tak holt ozeli par procent na kazde polozce, ale ty si jich od nej koupis najednou 20 (nebo kolik komponent ma kolo). Oba na tom vydelate.

            0 0
            • vlk  

              jo jasně já si splet moc a voc.Sorry.Akorát zrovna u nás takový žádný obchodník není.Pokud někoho znáš tak to sem prosím hoď.Možná se mi to bude hodit.

              0 0
              • Pá-dlista1  

                Tam u vas v asii nevim :( A v nejakym shopu by se neslo dohodnout?

                0 0
                • vlk  

                  Já ti dám Asii, ty Pražáku.jen tak pro zajímavost-kaňkovský staví duratec např c10 s mx comp vidlí přes 50 tis,v lx/xt.To je co.RB 1500 např zase v jiném obchodě s vidlí suntour axon a lx výbavou přes 30 tis-prý je to cena součástek moc-jenže oni v ty ceny součástek v obchodě mají taky dost dražší.Tak takové tu máme ceny.Já většinou mám to štěstí, že seženu součástky vždy v nějaké akci nebo se na e-shopech domluvím na slušných cenách a vyjde mě to mnohem levněji si to sám složit.

                  0 0
                  • MartinXC  

                    Když jsem stavěl silničku, sepsal jsem si co na ní chci, našel si ceny na internetu, trochu ponížil a nastoupil na obchodníka, který mi nabízel rám s vidlí. U některých komponent jsem mu nechal volnost, když sehnal něco jiného, někde ne. S výsledkem jsme byli spokojení oba (já s cenou a výsledkem, on s kšeftem). BTW – celé kolo bych koupil dráž a on na tom neprodělal. A nebyla to žádná velká firma, naopak – zastrčený obchůdek v malém městě.

                    0 0
                    • zirecek  

                      no, právě kdyby to byla velká firma, tak by tě poslali někam, protoze za tebou stoji fronta lidi co chce kolo. V malém kseftě je rád za zákazníka… .

                      0 0
                      • Bosy  

                        Mas recht! Kdyz mu das ceny z netu tak se tam dokaze dostat,protoze chce prodat a to i za nulovy nebo minimalni zisk.Potom ma od svych dodovatelu vetsi slevy za odber.Takze stejne na tom vydela!

                        0 0
    • Azagthoth  

      Takze:z DB to nemam,to sedlo je aj tak nanic, pri HC a dropoch aj tak nesedis :-) k tym nabojom,DaBomb preto lebo sa mi pacia a su dobre,aj ked su aj lepsie,napr. Chris King

      0 0
      • Azagthoth  

        a tie gripy author griplock jazdim a su uplne nejlepsie co som mal (a ze ich bola kopa)

        0 0
        • Pá-dlista1  

          No s tim sedlem… poznas :) S gripama… ODI uz jsi vozil?

          0 0
        • kovar  

          Jak tam ty zajiš?ovací šroubky u Author gripů fungují, aniž by se kraje nadzvedávaly? Vždy? ty okraje gripů vypadají jako plastové…

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Je tam zastrikla kovova objimka. Ale tenhle system jak rejes sroubkem do riditek se mi zda mirne receno na pizzu a ten lepsi je patentovanej :)

            0 0
      • wraftler  

        Tebe sa este nesmykli nohy z pedalov s tym ze si skoncil celou vahou na riti v sedle? (v sedle je ten lepsi pripad..)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.