setkani s minulosti

Přidat foto

Potkal jsem se s kolegou, ktery prevzal muj prvni titan. DtHugi, keramicky mavicy, XTR900+950,MOC brzdy, tune rohy, Morati riditka. Flite. To byly casy. A co teprv ty kaťata

Porad v top forme.

(vloženo dnes)

Komentáře

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.
Aduldinho
Aduldinho

dnes 12:21

To kolo je prostě boží, ale na zadeli bych nápis PRIMITIV, i když skomolený na „primitif“, vozit nechtěl! :-)

Reagovat
Peslezedirou
Peslezedirou

dnes 12:06

Hezké setkání…BTW pamatuji se, že jsem rám chtěl v minulosti koupit. K vidění byl někde v Dejvicích. Byl jsem hrozný ucho a řešil, jestli rám není MĚKÝ…v e-mailu jsi mě na to nenápadně upozornil a já se neskutečně styděl :))

Reagovat
MJ24
MJ24

dnes 12:05

Brzdy TOP

Reagovat

Další galerie z kategorie

samorost-sazavsky 3
Jzy 33
káňa 7
saintjv 25
TJK 44
Azmir 22