Potkal jsem se s kolegou, ktery prevzal muj prvni titan. DtHugi, keramicky mavicy, XTR900+950,MOC brzdy, tune rohy, Morati riditka. Flite. To byly casy. A co teprv ty kaťata
Porad v top forme.
(vloženo dnes)
To kolo je prostě boží, ale na zadeli bych nápis PRIMITIV, i když skomolený na „primitif“, vozit nechtěl! :-)
Hezké setkání…BTW pamatuji se, že jsem rám chtěl v minulosti koupit. K vidění byl někde v Dejvicích. Byl jsem hrozný ucho a řešil, jestli rám není MĚKÝ…v e-mailu jsi mě na to nenápadně upozornil a já se neskutečně styděl :))