Apendix

Přidat foto

Goethe skalka

Faust Háj Aš

Ostroh

Libá

Skalná

Chtěli jsme se vydat do Ašského výběžku vícekrát, ale vždycky nás odradilo horší a chladnější počasí, než panovalo ve zbytku země. Tenhle víkend se to ale hodilo: dorazily bouřky a teplota klesla ke dvaceti stupňům. Na zahrádce to bylo přes nátělník i na lehkou deku :-)

Foto půl na půl mum-on-bike.

(vloženo 23.6.26)

Komentáře

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.
plysovykozisek
plysovykozisek

23.6.26 23:34

Co to je za kolo na kterém Mamka jezdí, to neznám.

Reagovat
lazza
lazza

23.6.26 23:31

Všechno Faust z Háje nad Aší.

Reagovat
Hnoj
Hnoj

23.6.26 23:27

Co to je za traily na 30?

Reagovat

Další galerie z kategorie

lazza 3
plysovykozisek 8
bara2 9
vapes 17
blackboy007 8
miťo 28