Kdo si hraje…

Přidat foto

Tak zatím asi hotovo. Spur V3 verze 1.0

(vloženo 5.6.26)

Komentáře

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.
waters
waters

6.6.26 20:32

wow

bike24

Reagovat
Tomalda
Tomalda

6.6.26 12:01

vošklivý

Reagovat
Atilla
Atilla

6.6.26 10:00

Není to na intendu:(

Reagovat
scret
scret

5.6.26 21:46

Sice komponentove bez vyhrad, nejak me to z gauce ale bohuzel nezveda :( Clovek si uz u tebe zvyknul na jiny petelice… Ale pocitam, ze se to u tebe zas moc dlouho neohreje :) Co se mi teda bohuzel nelibi, tak ta sama boule :( …na sedlovce, na klikach, vidli, tlumaku… Holt nova doba :/

Reagovat
Petrem
Petrem

5.6.26 21:31

Pěkný to máš

Reagovat
orm
orm

5.6.26 21:27

Komponentove top, tam se neda nic vytknout a nic lepsiho asi postavit na sramu nejde, ale vizualne to za me hezke neni. Ruzove gripy, zluta na plastich. Celkove napis na rafkach a plastich se bije dohromady. Stribrny prevodnik se ztraci v barve ramu. Kominek pod predstavcem by take byl lepsi cerny.

Reagovat
waters
waters

5.6.26 20:35

Bajková pohádk:)

Reagovat
kopečák1
kopečák1

5.6.26 20:16

top.

Reagovat
antuch
antuch

5.6.26 19:55

Sem ti nestihl dat hlas na gripy a ty uz je tam mas…to je nunackovy…

Reagovat
Nr.4
Nr.4

5.6.26 19:42

A dojmy? Můj V2 je na reklamaci, tak doufám, že dopadne V3.

Reagovat
suslos
suslos

5.6.26 19:01

Libový! Váha? :-O

Užívej na MAX!

Reagovat

Další galerie z kategorie

samorost-sazavsky 11
Jzy 33
káňa 7
saintjv 27
TJK 44
Azmir 22