Sice komponentove bez vyhrad, nejak me to z gauce ale bohuzel nezveda :( Clovek si uz u tebe zvyknul na jiny petelice… Ale pocitam, ze se to u tebe zas moc dlouho neohreje :) Co se mi teda bohuzel nelibi, tak ta sama boule :( …na sedlovce, na klikach, vidli, tlumaku… Holt nova doba :/
Komponentove top, tam se neda nic vytknout a nic lepsiho asi postavit na sramu nejde, ale vizualne to za me hezke neni. Ruzove gripy, zluta na plastich. Celkove napis na rafkach a plastich se bije dohromady. Stribrny prevodnik se ztraci v barve ramu. Kominek pod predstavcem by take byl lepsi cerny.