bmx 20

Přidat foto

Pěkný nádraží mají v Nučicích.

Projíždím loděnicemi a kde se vzal rákosník ty jsou fakt všude,asi tam mají někde večerku.

Už sem volal do pražské zoo tak přijedou to odchytit díky bohu.

To mají v Berouně ve šrotu.

Tak přijedu z projížďky a na gauči mám tohle,to je velký pavouk,jinak sem byl v Nučicích a vzal jsem to až do Berouna.

(vloženo 4.6.26)

Komentáře

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.
bmx20
bmx20

10.6.26 18:17

Pavouk je doma na gaucem,tam odpočívá.

Reagovat
bara2
bara2

8.6.26 21:38

Moc pěkný výlet, šrotiště v Berouně je zajímavé. Hezká místa k výletům si umíš vybrat! Pavouka do útulku nedávej, pavouci nosí štěstí, toho si nech :-)

Reagovat
bmx20
bmx20

5.6.26 15:08

Méďa Vojta a já děkujeme za pěkný komentář a přejeme vám hlavně zdravíčko.

Reagovat
Johny.Merida
Johny.Merida

5.6.26 13:51

Na Berounský pivovar mám super vzpominku…a Mára je borec.

Reagovat
hawrda
hawrda

5.6.26 08:30

Slušný kus cesty z Nučic na Beroun.

Do Berounského medvěda jsem se něco najezdil, jeden z prvních minipivovarů.

Často tam sedával Honza Vyčítal s kytarou.

Tedy má úcta k dalšímu pěknému výkonu na BMX.

Reagovat
bmx20
bmx20

5.6.26 06:59

Jestli vás to vyděsilo tak mě taky přeji krásný den.

Reagovat
les
les

4.6.26 21:30

Pavouk je užitečný, buďte na sebe hodní :-)

Reagovat
André Vebr
André Vebr

4.6.26 17:21

Pavoukem zabils! :-DD

Reagovat

Další galerie z kategorie

Spurt2 3
bmx20 19
FreeBoy 19
FreeBoy 9
bmx20 6
FreeBoy 6