Pěkný nádraží mají v Nučicích.
Projíždím loděnicemi a kde se vzal rákosník ty jsou fakt všude,asi tam mají někde večerku.
Už sem volal do pražské zoo tak přijedou to odchytit díky bohu.
To mají v Berouně ve šrotu.
Tak přijedu z projížďky a na gauči mám tohle,to je velký pavouk,jinak sem byl v Nučicích a vzal jsem to až do Berouna.
(vloženo 4.6.26)
Moc pěkný výlet, šrotiště v Berouně je zajímavé. Hezká místa k výletům si umíš vybrat! Pavouka do útulku nedávej, pavouci nosí štěstí, toho si nech :-)
Méďa Vojta a já děkujeme za pěkný komentář a přejeme vám hlavně zdravíčko.
Na Berounský pivovar mám super vzpominku…a Mára je borec.
Slušný kus cesty z Nučic na Beroun.
Do Berounského medvěda jsem se něco najezdil, jeden z prvních minipivovarů.
Často tam sedával Honza Vyčítal s kytarou.
Tedy má úcta k dalšímu pěknému výkonu na BMX.
Pavoukem zabils! :-DD