Ohýbák na rovnák

Přidat foto

S cyklistikou to má pramálo společného (a nebo že by ne?) ale mám z toho celkem radost a na kancelářskýho povaleče… musím si to zkrátka pochválit.

Pokud se někdo ptá, k čemu je to dobrý, tak pro výrobu dobových ráfků, loukotí, obručí na výrobu sudů (což souvisí s mým novým koníčkem) a dalších kulatých věcí z páskoviny.

Materiálově jsem se vešel někam mezi 200–300 českých korun. Náklady na čas nerentabilní. Hodnota díla nevyčíslitelná.

(vloženo 4.6.26)

Komentáře

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.
perceptio
perceptio

5.6.26 05:26

Jakož to, strojař musím tedy pochválit. Moc pěkná práce. A jak tady padlo, zajímalo by mě, co bude v tich sudech :-).

Reagovat
Petrem
Petrem

4.6.26 20:05

Typoval bych že pivo

Reagovat
Jenda
Jenda

4.6.26 16:48

Kubánec: Nebo kdo? :-D

Reagovat
scret
scret

4.6.26 15:49

Kubanec: presne :))

Reagovat
Kubánec
Kubánec

4.6.26 15:08

Mě by spíš zajímalo, co v těch sudech bude :)

Reagovat
Janouch
Janouch

4.6.26 15:04

chci video z výroby dobových ráfků, loukotí, obručí na výrobu sudů

Reagovat
Pepe72
Pepe72

4.6.26 14:36

Fajn.

Reagovat

Další galerie z kategorie

Spurt2 3
bmx20 19
FreeBoy 19
FreeBoy 9
bmx20 6
FreeBoy 6