S cyklistikou to má pramálo společného (a nebo že by ne?) ale mám z toho celkem radost a na kancelářskýho povaleče… musím si to zkrátka pochválit.
Pokud se někdo ptá, k čemu je to dobrý, tak pro výrobu dobových ráfků, loukotí, obručí na výrobu sudů (což souvisí s mým novým koníčkem) a dalších kulatých věcí z páskoviny.
Materiálově jsem se vešel někam mezi 200–300 českých korun. Náklady na čas nerentabilní. Hodnota díla nevyčíslitelná.
(vloženo 4.6.26)
Jakož to, strojař musím tedy pochválit. Moc pěkná práce. A jak tady padlo, zajímalo by mě, co bude v tich sudech :-).