Beskydské putování

Přidat foto

Veřovické vrchy

Veřovické vrchy

pramen Jíčínky

výhled z Velkého Javorníku

Ondřejník a Skalka

Vrchol Ondřejníku

sjezd

cesta do Ostravice

topka

Snídaně na nádraží v Ostravici

výjezd na Lysou horu

chata Emil Zátopek

sjezd

vodní nádž Šance

zastávka kousek za přehradou Šance

Penzion a pivovar Pod Pralesem - odjezd

hřebenovka do Vsetína, můj ocelák Chromag Rootdown a batoh Acepac ZAM 15 do kterého jsem se dokázal sbalit na tři dny

hřebenovka do Vsetína

Tři dny plné ryzího bikování tak jak ho mám nejradši. Trasy jsem začal plánovat a ladit s klukama asi před čtvrt rokem a myslím že výsledek dopadl skvěle. Počasí nám až na jeden den vyšlo parádně. Celkově najeto 170 km a 5470 metrů nastoupaných. Hezký report sepsal Maajkee na MTBIKER tak přidám aspoň ještě pár fotek z telefonu.

(vloženo 3.6.26)

Komentáře

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.
nozaki
nozaki

5.6.26 11:45

Tak 40L batoh je fakt asi na to když si člověk veze všechno a chrápe někde venku v altánu. My to měli s ubytkem a i tak si myslim, že sbalit se na 3 dny do 15L batohu není špatný. Zvlášť, když potřebuješ mít suché nahradní oblečení. Z kluků jsem měl nejmenší batoh :-)

Reagovat
Forester
Forester

5.6.26 09:18

lazza: Asi toho vozíš moc :-). Co nemáš, nepotřebuješ … 40 l je opravdu nálož.

Reagovat
Aduldinho
Aduldinho

4.6.26 15:28

15 litrů batoh, není to moc? :-) Beskydy jsou prostě top, tedy občas tam pozlobí počasí, ale vám evidentně vyšlo! ;-)

Reagovat
blackboy007
blackboy007

4.6.26 14:49

hawrda
hawrda

4.6.26 07:58

Paráda, aspoň na fotkách si občas prohlédnu druhou stranu republiky:).

Reagovat
maajkee
maajkee

4.6.26 07:43

Bylo to naprosto parádní!

Reagovat
lazza
lazza

3.6.26 22:02

Tak s noclehem v posteli – to pak ano. Ja jen ze se stezi sbalim so 40l, tak co delam blbe :)

Reagovat
DejfSejf
DejfSejf

3.6.26 19:17

Jsem si říkal, že by tam vedla tajná cesta, nebo nedej bože tunel. Ale na Skalku vyjet jde obě cesty jsou sjízdné…

Reagovat
nozaki
nozaki

3.6.26 19:03

DejfSejf : závěr ke kříži jsme ze sedla pod Ondřejníkem tlačili. Mistní biker co jsme ho potkali, říkal že už ani na éčku to nevyjíždí :-)

Reagovat
DejfSejf
DejfSejf

3.6.26 18:22

Hele ale k Ježíšovi vyjet nejde, nebo esli jo tak kudy? Jsem tam poměrně často.

Reagovat
jIrI___
jIrI___

3.6.26 18:15

Pěkný pojezd, taková jihobeskydská panorama tour. Ty výškové metry musely štípnout :)

Reagovat
goofy
goofy

3.6.26 18:08

Krásná práce! Ty výškové bych měl tak na týden… :-)))

A z Ondřejníku a Lysé už jsem dlouho nejel. Díky za připomenutí. Bude třeba zase zavítat.

Reagovat
nozaki
nozaki

3.6.26 17:36

Lazza: měli jsme večer vždy ubytování na penzionu. První večer v Ostravici vedle Beskydského pivovárku a druhý večer v Leskové Pod Pralesem (minipivovar). Takže v batohu jsem vezl náhradní oblečení, chrániče, jídlo, hygienu.

Reagovat
lazza
lazza

3.6.26 17:09

Nemuze se nezeptat: v tom 15l batuzku, co ses sbalil na tri dny – jaks tam dokazal nacpat karimatku, spacak, pripadne tarp ad? Nebo jste nespali venku?

Reagovat
Pepe72
Pepe72

3.6.26 15:30

Pěkně jste si zamakali.

Reagovat

Další galerie z kategorie

dodoslovensko 9
dodoslovensko 12
rdx 26
bara2 16
vapes 14
zbyslavjak 8