jIrI___ Nevidím důvod se s tímhle babrat ve photoshopu, ač již má nemálo ai funkcí-)
LM: díky, vzhledem k absenci řidičáku skupiny C si 50” škrtám ze seznamu.
KUBULA: Dojedeš s náklaďákem k lesu. Sundáš to monstrum z korby a opřeš ho o strom. Vylezeš po kmeni nahoru a nasedneš na kolo. Ale pak nesmíš nikde zastavit, až zase někde u stromu :-D
Jak se na to nasedá? Velociped má stupačku a když mi bylo 6 tak na BMX20 z meze. Ale tady je to jiný level. Prosím o vysvětlení.
ani bych se nedivil kdyby se na tom jednou závodilo, sice to bude nějaká recese.. ale když to někdo koupí proč to nevyrobit.
Na tyhle rozměry už to bude muset být éčko, nedokážu si představit že by to někdo rozjel do kopce.