50 palců

Přidat foto

Už to tady někdo má?

(vloženo 3.6.26)

Komentáře

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.
gersa
gersa

4.6.26 20:28

To byla ironie

Reagovat
Saibot
Saibot

4.6.26 15:42

Kubula: ja myslim, ze by se na to mohlo jako na kone.

Reagovat
černápole
černápole

4.6.26 12:45

jIrI___ Nevidím důvod se s tímhle babrat ve photoshopu, ač již má nemálo ai funkcí-)

Reagovat
LM
LM

4.6.26 11:35

jIrI___: a co teprve ty tři tlumiče nad středem :-D

Reagovat
jIrI___
jIrI___

4.6.26 11:31

gersa: Jde to vidět třeba na řetězu.

Reagovat
KUBULA
KUBULA

4.6.26 05:49

LM: díky, vzhledem k absenci řidičáku skupiny C si 50” škrtám ze seznamu.

Reagovat
LM
LM

3.6.26 22:59

KUBULA: Dojedeš s náklaďákem k lesu. Sundáš to monstrum z korby a opřeš ho o strom. Vylezeš po kmeni nahoru a nasedneš na kolo. Ale pak nesmíš nikde zastavit, až zase někde u stromu :-D

Reagovat
KUBULA
KUBULA

3.6.26 22:56

Jak se na to nasedá? Velociped má stupačku a když mi bylo 6 tak na BMX20 z meze. Ale tady je to jiný level. Prosím o vysvětlení.

Reagovat
Janouch
Janouch

3.6.26 21:43

To by jsi musel do kravína

Reagovat
ZdeNECK1
ZdeNECK1

3.6.26 20:37

Tam bych nechtel dolivat mliko

Reagovat
waters
waters

3.6.26 20:27

ani bych se nedivil kdyby se na tom jednou závodilo, sice to bude nějaká recese.. ale když to někdo koupí proč to nevyrobit.

Reagovat
DejfSejf
DejfSejf

3.6.26 19:50

32" jsou slepá ulička 50" je přeskočí

Reagovat
mantis
mantis

3.6.26 19:33

No konecne, ty 32" uz byly zastaraly.

Reagovat
DaD
DaD

3.6.26 19:32

Tvl Dejve, já myslel, že už si vtipy pustil :)

Reagovat
DejfSejf
DejfSejf

3.6.26 19:32

Vilém rám je eSko

Reagovat
Vilém
Vilém

3.6.26 19:31

Neni ten stred zbytecne nizko? Neskrta to pedalama o parezy?

Reagovat
gersa
gersa

3.6.26 19:08

Jiří, jak jsi to poznal?

Reagovat
jIrI___
jIrI___

3.6.26 18:04

Photoshop

Reagovat
ferlikster
ferlikster

3.6.26 16:47

Na tyhle rozměry už to bude muset být éčko, nedokážu si představit že by to někdo rozjel do kopce.

Reagovat
keymaker
keymaker

3.6.26 14:25

To projede i díru po lakatoši :-)

Reagovat
Aduldinho
Aduldinho

3.6.26 14:18

Nechť žije AI! ;-)

Reagovat

Další galerie z kategorie

ATBcyclist 6
Jzy 30
káňa 5
saintjv 24
TJK 44
Azmir 22