Lebčička

Přidat foto

Kolo jsem koupil od závodníka že Sokolova před 4 lety, který ho sestavil jakožto záložní ze svých zbytků :) Je to moc fajn XC stroj, každý obdivuje jak je lehký.

(vloženo 2.6.26)

SusScrofa
Ohodnoť bajk: (3.8  / 18 hlasujících)
Značka Skull (RB)
Modelový rok 2021
Velikost 21
Hmotnost Cca 11
Rám Al
Vidlice SunTour Axon Werx Carbon
Hlavové složení Max1
Kliky Sram GX eagle
Řazení Sram GX eagle
Převodník Oval
Kazeta Sram GX eagle
Řetěz Sram GX eagle
Náboj přední Mavic
Náboj zadní Mavic
Brzda přední Shimano XT 4 píst
Brzda zadní Shimano XT 2 píst
Brzdové páky Shimano XT
Ráfek přední Mavic crossmax elite
Ráfek zadní Mavic crossmax
Pedály Shimano XTR spd
Řídítka Bontrager carbon
Představec Bontrager
Sedlovka Aerozine
Sedlo Specialized power comp
Pláště Specialized Fast trak

Komentáře

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.
makimaki
makimaki

3.6.26 17:39

Nevypadá to věru špatně, i když ten bílý představec mně do toho nepasuje.

Reagovat
Aduldinho
Aduldinho

3.6.26 14:17

Fajné popojíždědlo! 5*! ;-)

Reagovat
RichP
RichP

3.6.26 09:00

Až na ten představec pěkné kolo :)

Reagovat
duvenblejt
duvenblejt

3.6.26 08:28

Jj,na rámu Skull(RB) jsem postavil před dvěma lety kolo pro dceru.Není tam ani kousek z karbonu a jen lehce nad 10kg i s pedálama

Reagovat

Další galerie z kategorie

juricmir 0
pold 1
pold 2
ondraherr 7
Paveles 5
Kuba78 10