Liteville 301 mk9

Přidat foto

Nový setup 1x11

U Svratky

U Svratky

K této značce jsem vzhlížel od začátků, co se tu na BF pohybuji. Říkal jsem si, tak jednou. No a to jednou přišlo v létě 2025, projížděl jsem bazoš, slovo dalo slovo a jel jsem pro něj ke Královu Dvoru. Nějaké upgrady v pohonu a stejně nakonec přestavba na 1×11 :-D

do budoucna uvidíme, jestli půjde nový tlumič.

(vloženo 2.6.26)

thesecond96 thesecond96
Ohodnoť bajk: (4.4  / 17 hlasujících)
Značka Liteville
Model 301 mk9
Velikost M
Vidlice Fox Talas 36
Tlumič DT Swiss SSD 212
Kliky XT
Středové složení XT
Přesmykač fuč
Měnič XT RD-M8100
Řazení XT SL-M8000 I-Spec II + 3D tisk objímka
Převodník Čína 32z
Kazeta XT 11s CS-M8000 11-46
Náboj přední Hope Pro II
Náboj zadní Hope Pro II
Brzda přední SAINT
Brzda zadní SAINT
Brzdové páky SAINT
Pedály Shimano M520
Řídítka Ritchey
Představec Syntace
Sedlovka Syntace
Pláště Continental Cross King

Komentáře

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.
honzarb
honzarb

4.6.26 07:47

Hezky retro.

Reagovat
thesecond96
thesecond96

3.6.26 23:30

Sice jsem tomu nohy neměřil, ale je to na ní minimálně napsaný a proti 34 foxce, co mám zas na jiným historickým stroji, jsou nohy mohutnější.

Reagovat
scret
scret

3.6.26 16:55

kubad: ve 2012 jsem ho mel uz od tebe doma:) Tzn. tipuju, ze to bylo tak r.v. 2011…

Reagovat
Janouch
Janouch

3.6.26 16:03

stejně se jednou budou dělat retro srazy na 26 palcových kolech jako dnes na kostitřasech :))

Reagovat
Lachtis
Lachtis

3.6.26 13:39

LV se mi taky vzdy libily a retro nadseni chapu, ale na 26 bych uz jezdit nechtel :-).

Reagovat
Lišák
Lišák

3.6.26 12:45

Ta vidlice je fakt 36?

Reagovat
Aduldinho
Aduldinho

3.6.26 11:00

Rám sic out, ale hlavně dělá dotyčnému radost, takže tu máš 5* a užívej! ;-)

Reagovat
kubad
kubad

3.6.26 09:55

jj tohle je rám z roku 2011 max 2012 :D

Reagovat
scret
scret

3.6.26 09:16

jiri: dneska… :) Tohle je MK9, tzn. uvedom si, z jakeho roku ten ram je… Navic tehdy jsi na tom mohl postavit od XC az po AM/EN… Ramy nepraskaly, mely uzasne cistou linii, fungovaly vyborne a mely spoustu vychytavek… Na tehdejsi dobu pecka… Dneska samozrejme uz trochu OUT…

Reagovat
jIrI___
jIrI___

3.6.26 06:51

Dneska už jsou i méně zvuční výrobci geometrií někde úplně jinde, ale jako retro a vzpomínka na prosperující časy výrobce před krachem je to pěkné. Do budoucna by to místo tlumiče možná chtělo větší rám :)

Reagovat
samorost-sazavsky
samorost-sazavsky

2.6.26 21:05

@mikymik. Nevis :)

Reagovat
mikymik
mikymik

2.6.26 18:21

To je jako milovat Helenu Vondráčkovou v 60. letech, ale sbalit ji dnes ;) Ale to kolo má něco do sebe furt.

Reagovat
scret
scret

2.6.26 18:14

Skoro bych rekl, ze jsi mohl mit i Lko. Jinak tlumic dej urcite Foxe, chova se to daleko lepe. Kazdopadne vitej do klubu.

Reagovat

Další galerie z kategorie

juricmir 3
pold 2
pold 2
ondraherr 7
Paveles 5
Kuba78 10