Heart Of Steel II

Přidat foto

Na jeseň som zistil, že potrebujem ďalší bajk, teda fat bajk. A samozrejme oceľ – takže som jedného jazdeného našiel a cez zimu ho upravil na svoj obraz a telo. Zostal rám, vidlica, kolesá, kotúče, sedlovka, kľuky a stred. Teda skoro všetko. Nové brzdy, predstavec, riadidlá, radenie, prehadzovačka, kazeta, pedále… teda skôr spotrebný materiál. SU-MO bol aj pôvodne pekný bajk, až na tú toxickú neónovú zeleno-žltú hrôzu. Ráfiky som trochu obrúsil a prestriekal. Kokpit som potreboval trochu vyššie, preto nový predstavec a rajdy. Pôvodný SRAM 2×10 bol fajn, ale celý život jazdím Shimano, tak som použil cenovo dostupné a plne funkčné 1×10, akurát prevodník som musel po pár jazdách zmeniť z 32 na 30z, aby som nemusel veľa tlačiť:-) „Tučniaka“ mám ustajneného trvalo na chate, tam je doma – žiadny asfalt. A v zime sa dostane aj na sneh.

(vloženo 2.6.26)

rkuba
Ohodnoť bajk: (4.1  / 19 hlasujících)
Značka Author
Model SU-MO
Modelový rok 2015
Velikost 19
Hmotnost radšej nie :-)
Rám Author SU-MO CrMo oceľ
Vidlice Author SU-MO
Tlumič --
Hlavové složení ZTTO
Kliky SRAM
Středové složení Author
Přesmykač --
Měnič Shimano Deore RD-M5120 SGS
Řazení Shimano Deore SL-M4100-R
Převodník MOTSUV 30z
Kazeta SunRace 11-46
Řetěz Shimano
Náboj přední Author
Náboj zadní Author
Brzda přední Shimano BL-MT401 / BR-MT410
Brzda zadní Shimano BL-MT401 / BR-MT410
Brzdové páky Shimano BL-MT401 / BR-MT410
Ráfek přední Author
Ráfek zadní Author
Dráty Author
Pedály ZTTO
Řídítka Spank Spoon
Představec Wake
Sedlovka Author
Sedlo Author
Pláště Maxxis Mammoth

Komentáře

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.
les
les

2.6.26 21:12

Parádní proměna. Ať dělá radost.

Reagovat
Lachtis
Lachtis

2.6.26 20:37

Jakozto fatbiker hodnotim tu vizualni promenu, jako velmi povedenou. Jako fatbiker a rider, ale soucasne musim rict, ze pi.omejsi ram sis vybrat nemohl…:-(. To s poradnym fatem nema nic spolecneho, bohuzel, tezke, neohrabane, uzke obe osy, ze tam poradne gumy nedas… :-(. No, je to spis na oko, nez na jezdeni. Tak snad Te to od fatbiku neodradi, protoze az vyzkousis poradny fatbike ram, poznas diametralni rozdil. Nicmene, abych nekoncil negativne, tak praci sis s tim dal peknou a hodnotim pozitivne.

Reagovat
Aduldinho
Aduldinho

2.6.26 15:38

Za mě velký posun oproti původnímu stavu, dávám jasných 5 hvězd a ať na chalupě slouží k naprosté spokojenosti! ;-)

Reagovat
raschi
raschi

2.6.26 14:40

No tvl, to bych neřekl, že je to stejné kolo. Ta změna barev tomu úžasně prospěla.

Reagovat
samorost-sazavsky
samorost-sazavsky

2.6.26 13:48

7,346 z peti. Tomu rikam facelift

Reagovat

Další galerie z kategorie

juricmir 3
pold 2
pold 2
ondraherr 7
Paveles 5
Kuba78 10