GANNA Angle

Přidat foto

Zvěsti nelhaly, opravdu zážitek už od prvního otevření krabice.

Tvar a geometrie nemusí sednout všem, ale zpracování je prostě dokonalé.

I když jsem nakonec z důvodu atypického tvaru hlavové partie nového rámu musel dát přednost západnímu benchmarku Vision Metron 5D EVO, tahle řídítka za skoro poloviční cenu se v přímém srovnání nemají za co stydět. Spíše naopak.

(vloženo 1.6.26)

Komentáře

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.
tomaschek
tomaschek

2.6.26 15:44

Aduldinho: Vidíš ho na fotkách? Vidíš. Takže tam je :-)

Reagovat
Aduldinho
Aduldinho

2.6.26 15:20

To vypadá na vyšperkovaný kousek, dodáno i s bonusovým omotem? ;-)

Reagovat
tomaschek
tomaschek

2.6.26 13:13

Ciffik
Ciffik

2.6.26 13:09

Lze na ten cyklo pc mount hodit ze spod gopro adaptér?

Reagovat
tomaschek
tomaschek

2.6.26 08:57

Mezitím jim na webu naskočila novinka PRO 240 g, to už je docela úlet… ale věřím, že budou fungovat.

Standardní verze má 290 – 320 g podle šířky a délky.

https://www.ganna.top/…180321918977

Reagovat
ra.ma1
ra.ma1

2.6.26 08:54

tom: ok, dík za info…a na tu sl8, vypadá že sedly taky moc pěkně

Reagovat
tomaschek
tomaschek

2.6.26 08:39

ra.ma1: Měly přijít na můj nový rám s rozhraním FSA ACR.

Ale GANNA adaptér FSA ACR na horní ložisko hlavy tvarově nepočítal s atypickým tvarem rámu. Takže jsem musel sáhnout po Visionech, pro které byl můj rám navržený a jsou v základu na sériových kolech.

Z GANNA mi jen doposlali přechodový díl na SL8 a už našly majitele.

Reagovat
tomaschek
tomaschek

2.6.26 08:31

zdenek: Ano, montážní pasta na krk vidlice.

Reagovat
ra.ma1
ra.ma1

2.6.26 07:33

Krása! Na jaký rám měly přijít? , koukám podložky jsou pro SL8.

Reagovat
zdenek
zdenek

2.6.26 07:20

Pěkný kousek.

V té stříkačce je pasta na karbon? Na krk vidlice?

Reagovat
tomaschek
tomaschek

1.6.26 19:53

gersa: Tohle je vyšší liga. Hlavně precizností zpracování a až chorobným důrazem na detail.

Spolu se známějšími EXS Aerover aktuálně to nejlepší, co jde objednat v Číně.

Reagovat
gersa
gersa

1.6.26 19:47

Krásná práce, proč ne znova Aviany?

Respektive dokážeš porovnat tyhle s Aviany co máš na silnici?

Reagovat

Další galerie z kategorie

ATBcyclist 2
Jzy 11
káňa 5
saintjv 22
TJK 44
Azmir 22