GRIZL

Přidat foto

První zkušenost s karbonem, překvapilo mě rychlé dodání. V ČR do dvou pracovních dní od objednávky.

Časem možná půjde do galerie Naše biky..

(vloženo 1.6.26)

Komentáře

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.
Aduldinho
Aduldinho

2.6.26 15:14

JJ, kolečko cajk, zaslouží si profil! ;-)

Reagovat
J1RKA
J1RKA

1.6.26 14:30

tohle je fajne kolo

Reagovat

Další galerie z kategorie

FreeBoy 1
Pi†el 7
Salavic 5
mrn-sbr 0
bmx20 6
dazkas 13