Heart Of Steel I

Přidat foto

Prvý z mojej oceľovej rodiny „Heart of Steel“, postavený na raritnom ráme Progear Dual Power s výrobným číslom 016. Jednalo sa o obskúrny bike s pohonom obidvoch kolies, s touto verziou rámu existuje už len pár kusov. Keďže sa mi podarilo získať len samotný rám (za dosť vysokú cenu z Rakúska – ale musel som ho mať:-) a nemám ambíciu stavať autentické veterány, doplnil som návarok na zadnú kotúčovku. Samotný rám váži cca 2200g a je dostatočne pevný, aby vozil mojich skoro 100kg, dokonca som s ním v rámci testovania zjazdil aj nejaký trail. Rám je od výroby elektrolyticky povrchovo upravený titanom. Je to môj primárny Urban cruiser a na tento účel je naozaj perfektný. Srdcovka.

(vloženo 1.6.26)

rkuba
Ohodnoť bajk: (4.8  / 24 hlasujících)
Značka Progear
Model Dual Power
Modelový rok 1995
Velikost 19
Hmotnost 12,5
Rám Progear Dual Power CrMo
Vidlice No name, steel
Tlumič -
Hlavové složení ZTTO
Kliky MT FC-MT500/MT510 175mm
Středové složení ZTTO
Přesmykač -
Měnič -
Řazení Shimano Deore SL-M4100-R
Převodník Motsuv 32z
Kazeta SunRace CSMS2 11-46 10-kolo
Řetěz Shimano CN-HG54
Náboj přední XLC
Náboj zadní XLC
Brzda přední Shimano BR-M375
Brzda zadní Shimano BR-M375
Brzdové páky SHIMANO BL-T4000 ALIVIO
Ráfek přední Rodi Black Rock 27,5"
Ráfek zadní Rodi Black Rock 26"
Dráty oceľ
Pedály no name
Řídítka ergotec Spacebügel 25.4mm Handlebar
Představec no name high-rise
Sedlovka RFR
Sedlo SMP
Pláště Billy Bonkers / Smart Sam

Komentáře

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.
firon
firon

2.6.26 12:16

Moc hezké, akorát ten představec mě tam moc neladí. Něco s menším úhlem a high rise řídítka by tomu seděly víc.

Reagovat
wlk
wlk

2.6.26 09:58

hustokrutopřísný! to se povedlo, skvělý! za 5!

Reagovat
Kubánec
Kubánec

2.6.26 09:41

Škoda, že to mám do práce 5 minut pěšky. Jinak by se mi něco podobného moc líbilo.

Reagovat
Vilém
Vilém

1.6.26 21:14

Puvodni podoba mi prisla zajimavejsi, obzvlast ten nahon predniho kola.

Reagovat
Nimrod
Nimrod

1.6.26 18:11

ten rám je vážně moc pěkný a celé je to velice zajímavý počin :-)

Reagovat
ghostik
ghostik

1.6.26 15:36

Tak to už chápu. Bike jak z reklamy :)

Reagovat
vpa007
vpa007

1.6.26 13:25

Krásné urban cruiser! Nicméně ta verze 2×2, to je maso! S tím dojet před nějaké bikepub/café, tak si všichni cvrknou do kraťasů! :D

Reagovat
rkuba
rkuba

1.6.26 11:24

Kúpil som samotný holý rám, originálne komponenty pohonu sa zohnať nedajú, takže nemám žiadne výčitky (ale to som už písal). Komplet pôvodný bajk z 200 kusovej série vyrobenej ako promo pre Subaru som niekde videl za 2500€.

Reagovat
kamaro
kamaro

1.6.26 10:33

Toto raritního náhonu je škoda, městské přibližovadlo se dá udělat i z jiného rámu.

Reagovat
ghostik
ghostik

1.6.26 10:15

Nádherný bike, ale toho předního pohonu je škoda!

Reagovat
Aduldinho
Aduldinho

1.6.26 09:49

Vymazleno, 5*! ;-)

Reagovat

Další galerie z kategorie

ondraherr 2
paulcarballo 0
fly88tel1 0
Paveles 5
Kuba78 8
tomaschek 136