@Aduldinho: Je rozdil mezi jedinou 13 rychlostni silnicni sadou, takze nema konkurenci a upravenou existujici sadou.
Nesmysl to zase takový není. V roce 1992 stály jen kliky tehdy nové sady Shimano XTR o něco více než 2 průměrné hrubé platy v ČR. Dnes stojí dva průměrné hrubé platy celá tato výroční limitovaná sada. Takže je to vlastně vlastně docela pohodová cena :-) .
@zirecek: Vetsina z toho skonci na poprve u lidi jako Kubanec, tak toho moc neprodaj koncakum. Ve druhem kole to uz bude mit priznivejsi cenu, pokud bude nejak vyrazne odlisna od normalni sady.
O dvě fotky dříve kupoval Lukster pár cetek od Garminu za skoro 40 tisíc. Spousta cyklistů prostě peníze neřeší a výrobci to dobře vědí.
Kliky jsou naleštěná bída, zbytek asi fajn předražená limitka. Nevidím nic jiného než pozlátko.
Za tu cenu máš top HT a kvalitní full
Ta cena… :))) Jsou lidi, kteri by byli radi, ze za to maji kolo… vlastne klidne i dve kola…:))
Jen teda nechápu, že tam dali ty těžký X0 kliky místo karbonu, ale předpokládám, že je to kvůli kovovýmu looku ;)
Pedály za 10 tisíc už máš na cestě, celá sada za 95 by tedy neměl být problém :-) .
Sada s příběhem za nesmysl. Asi v tom nic víc nevidím. Raději dám mechanickou 11s sadu a ušetřené peníze vrazím do rámu nebo odpružení.