Zase to Polsko

Přidat foto

…asi jsem to Polsko vzal trochu na milost :) Dnes cíl popracovního výletu zřícenina zámku Tworków a bývalý vodní mlýn Tworków.

(vloženo 21.7.22)

Komentáře

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.
jIrI___
jIrI___

24.7.22 14:01

bara2: I na to majitelé mysleli, večer se zamyká brána do celého areálu zříceniny :)

Reagovat
bara2
bara2

24.7.22 13:46

Fotky z věže fakt vypadají, jak z dronu. Pěkně strašidelný zámek, v noci bych se tam bála.

Reagovat
Aduldinho
Aduldinho

22.7.22 13:49

Ty jooo…pěkný rujny a i s oknama ;-) Pěkna jízda, palec hore!

Reagovat
Deadlift
Deadlift

22.7.22 09:22

FreeBoy an Jiri_ : děkuji moc za inspiraci. Asi se tam taky vydám na kole:o)

Reagovat
jIrI___
jIrI___

22.7.22 09:21

FreeBoy: Přes poldery jezdím takovou tu klasiku: Bohumín – Zabelkow – Bukow – kolem Lubomie na kraj Raciborze, tam to stočím zpět na Tworkow a přes Píšť a Hlučín zpět do Poruby. Zvlášť v tom úseku po Raciborz se toho dá po polňačkách a hrázích poldrů namotat kilometry a kilometry, stačilo by se motat i do úrovně Tworkowa.

Reagovat
FreeBoy
FreeBoy

22.7.22 07:52

miťo – jj, byl jsem na věži v těch ruinách toho zámku a využil panoramatickou čočku v režimu, který umožňuje telefon, tak to trochu vypadá jako z dronu :) A co se týká toho „lesa“, tak mezi tím zámkem a mlýnem je kolem rybníku Alej Hroza, ale Poláci si z toho slova, které bylo původně hráz udělali hrůzu a já ji na té silničce taky trochu měl, když jsem tam projížděl :D

Jinak potvrzuji, že tady v tomto místním pohraničí, co jsem začal nyní prozkoumávat cyklostezky luxusní a na cestách lidi ohleduplní. Zatím jsem se s žádným excesem nesetkal.

Reagovat
miťo
miťo

22.7.22 07:43

Pěkný report. Ohledně ridičů mám zkušenost jako singlespeed.

Fotka č.6 vypadá jako z dronu, ale byls někde ve věži? Pokud jsi nechal kolo dole, tak v Polsku to chce odvahu. Na dvanátce dáváš silničce pěkně zabrat v lese ;-)

Reagovat
Singlespeed
Singlespeed

21.7.22 19:01

S těmi ohleduplnými řidiči to je asi jak kde. Když jsem náhodou jel kousek po hlavní silnici mezi Rychleby (Złloty Stok) a Lázněmi Landek (Lądek-Zdrój), tak to byl solidní masakr. Cyklistenevita­ni.pl :-)

Reagovat
FreeBoy
FreeBoy

21.7.22 18:55

jirl__ na Poldry jsem se díval, ale právě kvůli silničce jsem zvolil Tworków. Musím si vzít do práce gravel a na ty Poldry zajet. Máš nějakou doporučenou trasu? Já toto pohraničí teprve prozkoumávám.

Reagovat
jIrI___
jIrI___

21.7.22 18:49

Polsko je top! Pěkné cesty, ohleduplní řidiči (Polák v Polsku se chová úplně jinak než Polák v Česku), super ceny na občerstvovačkách. V okolí téhle trasy zbožňuju poldry Odry, ale to na silničku moc není:)

Reagovat

Další galerie z kategorie

vlasto 3
Tomik_S 3
zbyslavjak 8
thomasx2016 8
Enron 9
vapes 8