Karbon teleskop

Přidat foto

Tohle me celkem zaujalo, dnes na vystave v Kielci. Bohuzel to bylo na kole bez dalsiho infa

(vloženo 23.9.17)

Komentáře

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.
Josech
Josech

25.9.17 15:03

244g to je hodne slusny!

Reagovat
lukas aka mitro

23.9.17 12:31

Obsah tohoto příspěvku je blokován.
Reagovat

Další galerie z kategorie

samorost-sazavsky 7
Jzy 33
káňa 7
saintjv 25
TJK 44
Azmir 22