• Smazaný účet

    už se nám to blíží…

    jaké vidíte šance na medaile?

    v ženském hokeji to asi nebude :-)

    0 0
    • motacek  

      V mužském hokeji ty šance na medaily nejsou o moc větší:-)

      0 0
      • wego1991  

        Jelikož nebudou hráči z NHL, tak je šance na placku určitě vyšší než minule OH

        0 0
    • Pavel  

      Na OH se hraje ženský hokej? Pokud takový, jaký je na obrázcích, tak nevynechám ani jeden mač! :-D

      Jinak, šance např. Korejců na zlato jsou velmi slušné. Stejně tak Kanada či USA určitě zlaté brát budou. :)

      A slalom vyhraje Vlhová. ;-)

      Pro jistotu – koho šance vlastně myslíš? :)

      0 0
      • Smazaný účet  

        tak imho biatlonistky, bruslařky, možná nějaký dolekopcom disciplíny…v jiných sportech šance nevidím…Urban už nezávodí :-)

        0 0
        • Pavel  

          Takže myslíš „naše“. :) Škoda toho Urbana. ten mi byl velmi sympatický, pořádný pantáta, žádné sportovní vyžle. :-D

          0 0
    •  

      v rychlobruslení asi taky ne pokud se Martina nevzmuží

      0 0
      • Smazaný účet  

        jestli se ještě trochu vzmuží, tak jí z ženskýho bruslení vyloučí…

        0 0
        • Jason Voorhees  

          Tak se nevzmužila, ale prej to vzala chlapsky řikal trenér v rozhovoru…

          0 0
      • Radek Broz  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
        0 0
    • Smazaný účet  

      tak curling je out, biatlon možná Vítková může pomýšlet na top5, Sáblíková pokud se neposerou záda tak aspoň jedna placka bude, Erbanová má taky naději, hokej je out, skoky na lyžích out, možná holky nějaký dolekopcom na lyžích/snowboardu mají šanci, o běžkařích nevidět neslyšet…no, nebude to taková sklizeň, jako minule

      0 0
    • kali222  

      nezustaly nekomu navleky na zrcatka? jiz od vanoc je denne vyhlizim v reklamnich letacich a nic. jinak celkove sance na uspech sportovcu bude jako vzdy zaviset na tom, jak moc budou lide v dresech pred televizemi fandit. nejaka forma, konkurence, nebo stesticko maji zanedbatelny vliv.

      0 0
    • -b-n-x-  

      Tak asi největší šance má Ledecká na snb. Na lyžích se jí taky doufám podaří, ale těžko to bude na medaili. Jinak pořád může mít medaili i Samková.

      No a na poslední chvíli se tam dostali i naši bobisti. Shodou okolností mám jednoho že čtyř-bobu na fb, takže budu nejvíce fandit asi jim :-)

      0 0
    • Pavel  

      Těším se na očekávanou akci aktuálního Kima Čum Sema :-)

      0 0
    • Smazaný účet  

      koukám, že lidem není nic dobrý, v Soči prý bylo moc teplo, teď je zas moc zima

      0 0
    • mastihuba  

      tak hlavne se neposrat :-)

      0 0
    • Singlespeed  

      Nový stadion pro 35 tisíc lidí, kde bude probíhat zahájení bude po olympiádě ihned zbourán…

      https://www.novinky.cz/…en-vitr.html

      0 0
      • snas89  

        Aféra?

        Z toho článku mám dojem jen to, že to řeší ten sebestřednej blbec (kterej teda asi ani nemá dost taktu ustoupit ženský).

        0 0
        • Haryk  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
          0 0
    • Smazaný účet  

      program ČT

      0 0
    • Pessinger  

      Jinak krásnej telemark při nástupu naší reprezentace:-)

      0 0
    • motacek  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • iron.hide  

      Kde mate Koukalovu? Oh wait

      0 0
      • iron.hide  

        A jo, aj tak mate bronz, tak gratulujem.

        Skoda ze nasa Fialkova bola chora, inak by bola vyssie. Ma takmer bezchybnu strelbu.

        0 0
        • ELx  

          Samozřejmě, vy kdybyste nebyli chori, tak vyhrajete úplně vsechno :-D

          0 0
          • iron.hide  

            Iste, a navyse je aj velmi pekna

            0 0
          • ememem1  

            neviem ci bola chora ani ci by vyhrala, vlastne ani neviem kto to je, ale ked to nejde aspon nema plnu hubu zbytocnych kecov jak kokalova a slesingr.

            p.s. ja to nejak moc nesledujem ale obcas citam ceske noviny co mi bohvie preco chodia do roboty a to sa proste prehliadnut neda. skoro mam pocit, ze za to nemozu ani rychlejsie behat ani trafit terc mozu rusi.

            0 0
            • iron.hide  

              Ale vsak ja som nepisal ze by vyhrala, to asi tazko :) ale je to nasa vychadzajuca hviezda, strelbu ma skvelu, staci popracovat na kondicii. A ano bola chora, viackrat to vraveli v prenose.

              A co sa tyka Kuzminovej, dnes zlyhala ale este su pred nou dalsich 5 ci 6 pretekov. Ona je velmi silna v behu, dnes ho mala najlepsi zo vsetkych, prehrala len kvoli zlej strelbe. Takze kludne od nej ocakavajte minimalne jednu medailu.

              0 0
              • ememem1  

                vsak ja som ani nereagoval na teba :-)

                0 0
                • iron.hide  

                  Ok, inak teraz potvrdili silny vietor pocas tej strelby, preto take zlyhanie. Sestra Pauliny – Ivona – netrafila az 5 krat, Nasta 3 krat. Preto je ten Paulinin vysledok (iba raz netrafila) absolutna parada.

                  0 0
                  • Delkim  

                    A že zase foukalo jen u té slovenské střelby :)

                    0 0
              • wego1991  

                Ona je velmi silna v behu, dnes ho mala najlepsi zo vsetkych, prehrala len kvoli zlej strelbe = naši velmi dobře bruslí, ale nedávají góly.

                0 0
        • Radek Broz  

          Už zase se všechno proti Slovensku spiklo!

          0 0
          • -b-n-x-  

            Hehe, a závodí tam Sagan?

            0 0
            • mikš  

              prý ne,škoda,určitě by pár sprintů na zalenej dres dal,možná by porazil i čuka Norise

              0 0
            • Canyon325  

              nepozeral si otvárací ceremoniál? šak niesol zástavu slovenskej výpravy :)

              0 0
              • -b-n-x-  

                Nepozeral. Fakt tam je? Tak to je krásné :-D

                0 0
                • milan.v  

                  Začal závodit ve skeletonu, dolů jezdit po hlavě umí … :-D

                  0 0
                  • Jason Voorhees  

                    já myslel že ve špurtu na 500m v rychlobruslení, Sáblík taky jezdí na kole ;-)

                    0 0
        • Pessinger  

          Proč Nasťa nedává žádnej rozhovor? Co jí který novinář udělal? není uvolněná to je špatný, fandím jí v individuálu tam vám to cinkne

          0 0
          • Barak  

            Ze by ji Slovensko bylo u zadnice a zavodi pod jeho vlajkou, jen protoze v Rusku nemohla?

            0 0
            • Zydrunas  

              +1

              0 0
            • iron.hide  

              ale to nie je od tejto olympiady, sutazi za nas uz od 2009.

              btw, vie velmi dobre po slovensky, takze az tak u zadnice jej nie sme.

              0 0
    • jIrI___  

      Gabča to všem natře.

      0 0
    • Delkim  

      Veronika bronz? To už snad vydrží!

      0 0
      • Neťa  

        Vydrželo :-) Super začátek, navíc Makula taky parádně.

        0 0
    • Smazaný účet  

      no, Sáblice těsně čtvrtá…co ty Holanďanky žerou? :-)

      0 0
      • Smazaný účet  

        Holandský řízky :-D

        0 0
      • Neťa  

        Tak hlavně vyhraje ženská, kterou pomalu nikdo nezná… Martina holt není ze známých důvodů ve formě, jinak si je zase dala, ty časy nebyly zas tak extra.

        0 0
        • iron.hide  

          Mozno je to MHT

          0 0
        • Strakááč  

          Proč by nebyla.. myslíš že tu sekundičku, dvě a hned nejni forma? Nevyšel závod těsně… pětilitr vyjde a klidně na zlato si myslím.. to čtvrtý místo si uvědomí, je to k nasrani.. ale o duvod víc zabrat.. a dá do toho vsechno jak minule.. jen o špetku víc.. a bude to..

          0 0
          • Smazaný účet  

            jj, podle mě je vidět, že jak je starší, tak se dostává spíš k vytrvalosti a trochu ztrácí rychlost = ty kratší tratě nemají smysl, naopak na tý pětce by to mohlo klapnout

            0 0
            • mirabike  

              hlavně měla tréningovej výpadek a to je právě už v jejím věku znát.. na tý trojce to od začátku zkusila a první kola jela přes ty holanďanky, ale asi cejtila, ža to nejde, tak tuším ve třetím kole ubrala a zatáhla až v posledním a nestačilo to.. dala do toho všechno..

              0 0
              • Smazaný účet  

                dneska na 1500 Zdráhalová…tak uvidíme, na bednu to nebude, ale snad zajede pěkně

                0 0
              • Mikikuba  

                Na trojce nejela ani okamžik přes Holanďanky…Ztrácela od prvního kola což je ostatně její klasika-pomalej rozjezd měla vždy věk nevěk, protože je od mládí rvaná od Nováka zcestně k vytrvalosti.Ale už dostatečně nezrychlila jako dřív.

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Třeba má jen vytrvalostní vlákna ;-)

                  0 0
                  • Mikikuba  

                    Jasně každej má nějaký dispozice ale trénovat od mládí jen objemy a dlouhé tratě je opravdu ne moc zdravé a v některých disciplínách hodně omezující. většinou se přechází na dlouhé tratě až s pozdějším věkem. Sáblíková od mládí jezdí především 5 a 3 km. Pak se pokusila o 1500 když konečně pochopili že jenom objem dobře není. Ale už to moc nešlo.

                    Mimo jiné u mě také převažují vytrvalostní vlákna, ale vždy jsem se snažila i jít do rychlosti i když jsem věděla že výbušný a sprinterský typ ze mě nikdy nebude.

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Tak specializace je vždycky trochu problém ;-) vlákna nevlákna :-D Na druhou stranu ty výsledky za to určitě stály.

                      0 0
      • Mikikuba  

        Bohužel roky člověk nezastaví. Vím to moc dobře:) a následek dlouhodobého přetěžování bez potřebné lékařské péče jsou ta její „zranění“ z letoška. Nejsou to akutní zranění ale dlouhodobé přetěžování + věk. Snad na pětce to ještě projde.

        0 0
      • motacek  

        Určitě doping. Za čtyři roky je uvidíme už jen jako Olympijské sportovce z Nizozemí:-)

        0 0
      • -b-n-x-  

        Acylpirin a ty lepší vitamín c

        0 0
    • snas89  

      koukáte někdo na ivílání na čt?

      Běží mi tam pořád jen reklama (safari, firefox i chrome).

      tak to vypadá, že asi ušetřim sloustu času:)

      0 0
    • Delkim  

      A ne že budete psát o norském dopingu po tom skiatlonu, prostě měli štěstíčko :)

      0 0
      • Neťa  

        Sakra, a to jsem chtěl zrovna napsat něco ve smyslu, že dobře nafoukali :-(

        0 0
    • Neťa  

      Tak JTB dneska jak učeň, totální nezkušenost.

      0 0
    • snas89  

      Dneska pěknej závod.

      Jestli to navíc krčmářovi vyjde, tak paráda

      0 0
    • Smazaný účet  

      Střelnice dneska hustá :-D

      0 0
    • Smazaný účet  

      Krásná bronzová pro Jižní Tyrolsko, škoda poslední rány :-) Jinak gratulace do ČR

      0 0
    • Neťa  

      Dosti nečekané stupně, ale super, klobouček.

      0 0
    • Delkim  

      Ten rozhovor s Krčmářem vejde do dějin, to bylo fakt dojemný :)

      0 0
      • 01carbon  

        Kdyby tam misto toho redaktora postavili robota a ten jenom precetl standardni sadu otazek tak to vyslo nastejno. Neskutecne nezucastnenej pristup.

        0 0
        • losik_p  

          j, to byla hruza..

          „no tak chlape, sice jsi vyhral stribro na olympiade a splnil se ti detsky sen, ale uz se vybrec, ja fakt potrebuju ten rozhovor.. “

          0 0
          • motacek  

            Já to teda spíš pochopil tak, že jej nechtěl dále uvádět do rozpaků a snažil se probrat nástrahy závodu a tím ho přivést na jiné myšlenky. V jiném případě by ten svůj vstup probrečel a nic kloudného by z něj nevypadlo.

            0 0
      • Pessinger  

        Přiznej barvu:-) ukápla taky slza? Dokoukal si to? Jinak reportér v pohodě a Krčma je brutální srdcař.

        0 0
        • losik_p  

          mně ne, manželka mela podezřele červené oči :)

          0 0
    • -b-n-x-  

      Každý den jedna medaile? To by šlo :-)

      0 0
    • Smazaný účet  

      Pěkně Krčmář…Jsem to už někde psal, že máme závodníky „jednoho závodu“ = když si odpočinou a můžou se na to soustředit, tak z nich padají dobré výsledky…ale jak v SP valej jeden závod za druhym, tak jim to nesedí…

      0 0
    • Smazaný účet  

      na diskuze o dopingu prosím využijte příslušné vlákno

      reakce budu blokovat

      0 0
    • THORX  

      Sáblíková nepojede 1500m?

      0 0
      • Smazaný účet  

        a co by tam dělala? lepší když si odpočine na 5km…

        na 1500 má imho větší šance Erbanová

        0 0
        • THORX  

          Mám na ni vsazeno :-D a dívám se že kurzy zrušili.

          0 0
          • Smazaný účet  

            blbý :-) ale racionálně – na bednu nemá a jen by se zbytečně unavovala před svým hlavním závodem. hlavně ať pěkně zajede pětku

            0 0
    • THORX  

      Tak mi musí vratit vklad.

      0 0
    • Smazaný účet  

      hehe, Ledecká pobavila: „Bylo znát, že je něco ve vzduchu. Byli to drobnější Korejci, kteří se nestihli zakotvit“

      https://sport.aktualne.cz/…c1f6b220ee8/

      0 0
      • Pavel  

        „Vzhledem k předpovědím se ale asi poohlídnu po nějakém sportu v hale“ :-)

        0 0
      • Pavel  

        Přiznám se, že nějak to nestíhám sledovat… Ledecká tedy bude na OH startovat jak na prkně tak i na lyžích? A kdy? Díky.

        0 0
    • Strakááč  

      Proč každej ty hokejisty odsuzuje.. když je ani neviděl hrat jedinej zápas kterej bude na zoh… to s tím finskem bylo jen taková otrkávačka… jinak řekl bych že tihle hráči se dokážou hernima kvalitama srovnat s nhl.. ale ta rychlost třeba srovnat jde jen u některých.. pokud jsou sehrany.. což by meli bejt vic jak minule… tak mají šanci ukázat, že na bednu mají…

      Extraliga i KHL má taky hodně kvalitní hráče.. někteří by dokázali hrat hezkej hokej v NHL ale nedostali šanci… natož nedostali šanci v lepších lajnách.. někteří mladíci by tohle potřebovali aby se jim chtělo na sobě makat.. samozřejmě musí mít nějaký kvality.. ale dle mě je celkem dost šikovných kluků ale nedostanou se do světa a pak z nich treba nevyroste to, co by mohlo..

      Zajímá mě, jakej styl hry chcou hrát.. měli by se zaměřit na obranu a hraní odzadu.. a dostat se v klidu za modrou.. nějak se zdvojovat u mantinelů a prostě se krejt.. nahrávky za sebe jsou oblineny v nhl a fungujou.. neprojdu, tak to pošlu za sebe.. a ten je volnej a může prihravat.. nebo podle situace jet dál.. je to dobrý beranidlo.. případně nahodit za branku a uzavřít mantinely to je poslední dobou klasika v ceskej hře.. ale to je podle mě moc složitý.. a z toho se blbě přihrává na gól, tak aby byl necekanej a padnul.. musí bejt rychlý a do toho čistě prihravat.. což je o tom sehrani…

      No.. uvidíme.. ale věřím jim..

      každej píše jak jsou neschopný.. přitom jako ceskej tým se sejdou jen před mistrovstvím nesehrany.. nevyladeny.. a zkouší se zpusoby jak prorazit.. a tak se nikdy nezadari…

      0 0
      • Pavel  

        Na hokej se (jako vždy) těším, ale ty vysílací časy jsou překruté.

        0 0
        • Smazaný účet  

          tak zajímavý to bude, naši do toho asi můžou jít bez ambicí = v klídku, žádný nervy = to jim může pomoct

          0 0
          • -b-n-x-  

            Jestli do toho pujdou v klidku bez ambici, tak akorat v klidku pojedou hned domu :-)

            Nasi hokejiste vzdycky dosahli uspechu, kdyz byli prinuceni se do toho velmi zazrat a hrali tim srdickem :-). No a jeste vyjimecny brankar.

            0 0
          • Pavel  

            Přesně tak. Nechci tím nic říct, ale v Naganu jsme taky byli outsideři, bez ambicí a nervů. Pravda ale, tehdá jsme měli v brance nejlepšího gólmana té doby, a dost možná i historie, a skvělého trenéra.

            0 0
            • jesperx  

              Moc nevím kde se bere ta stále omýlaná věc o tom, že v Nagánu „jsme“ byli outsideři? Favorité na zlato jsme tedy nebyli, ale medaile byla cílem..

              0 0
              • Pavel  

                Za naprosté outsidery nás považovala zejména Kanada; a taky USA… A vyklepli jsme je oba. ;-)

                0 0
                • -b-n-x-  

                  No vyklepli… :-)

                  0 0
                  • Pavel  

                    Historie zná jen výsledek… ;-)

                    0 0
                • Delkim  

                  Štěstíčko :)

                  0 0
                  • Pavel  

                    Na to se historie neptá.. :-)

                    Jo, měli jsme docela z ****** kliku, ale na druhé straně, štěstí přeje připraveným. ;-)

                    0 0
                    • -b-n-x-  

                      Hlavne brankar. Jinak zbytek tymu byl o neco slabsi nez Kanada a USA. Pamatuju si tu bezmoc tech kanadanu a amiku. :-)

                      0 0
                      • Pavel  

                        Jo, ta bezmoc a to zoufalství „Jaktožetotam­kurvazasenepa­dlo!!!“ bylo úžasné. :) „Nagano“ byl skvělý zážitek a asi už ho nic nepřekoná.

                        0 0
                        • mastihuba  

                          na nagano sme koukali jeste na malou televizku v Zetoru. ve fabrice byl comp jen na hrade nebo na konstrukci. :-)

                          0 0
                          • Pavel  

                            Já už v tu dobu dělal z domu, takže s TV nebyl problém. Jen na finále s Ruskem jsem musel čumět u tchánovců s tchánem (resp. teda dnes už s „extchánem“) a tchyně Jaruna nás furt votravovala, že moc řveme. :-D Kua to byly nervy, p*čo!! :)

                            0 0
                            • Smazaný účet  

                              Ja byl na gymplu…a na jeden ze zapasu nas dejepisarkama odvolala na vyuku se slovy, ze dejepis je dulezitejsi, nez vsechny hokeje sveta.....takova to byla* passy…

                              pisu „byla“ a namisto toho jsem napsal „piva“…podvedomi je svina:)

                              0 0
                              • Pavel  

                                Tak to byla fakt megapassy! Nebyla to ruštinářka? :-D

                                0 0
                          • losik_p  

                            z meho detstvi si pamatuju presne tri udalosti – kde jsem byl a co jsem delal:

                            povodne 1997

                            11.9.2001

                            Nagano – divali jsme se o prestavce na gymplu (vicelety, tehdy jsem byl jakoby v 9. tride), zazvonilo, televize se vypnula, prisel zemepisar prof. Machacek a prohlasil „no tak co bude? budeme se ucit nebo se divat na hokej?“.. pustila se televize a videli jsme cely zapas s Kanadou zive.. ta atmosfera v cele skole byla neskutecna.. byla to jeste svym zpusobem krasna doba vicemene bez internetu, bez chytrych telefonu, zpravy jsme ziskavali z teletextu..

                            0 0
                            • -b-n-x-  

                              Stejne to tenkrat ti nasi hokejisti dobre vyhrali. Nagano se dobre pise, vyslovuje i pamatuje. Treba ted si ja vubec nepreju, abychom vyhrali. Porad to misto konani neumim vyslovit.

                              0 0
                              • Smazaný účet  

                                je to jako ping-pong, jen u toho trochu zachrochtáš :-)

                                0 0
                                • Pavel  

                                  Díky moc! Konečně vím, jak to vyslovit. :-)

                                  Teď ještě zmáknout tu islandskou sopku a budu za večírcích za Kinga! :-D

                                  0 0
                                  • Smazaný účet  

                                    Ejakula? :-)

                                    0 0
                                    • Pavel  

                                      Jo, to zní dobře! Dík. :-)

                                      Ping-Pong a Ejakula. Dnes to prubnu v hospodě. Už jsem tam zabodoval s „Vetřelec: Konvektomat“ :-D

                                      0 0
                          • l-e-t-o  

                            Na Nagano jsme se dívali na malé televizi ve škole. Byl jsem tou dobou na prvním stupni (myslím 4. nebo 5. třída) a do třídy, kde byla TV jsme se vměstnali tři třídy :)

                            0 0
                • Strakááč  

                  Teď máme v bráně aktuálně asi nejlepšího brankáře KHL franzouze… kterej se statistikama drží na hustých číslech.. pod dvě branky na zápas a cca 94,5 procentuálně… nejsem si úplně jistej tím číslem za 94kou.. :)))

                  0 0
                  • Pavel  

                    hmm, ale Francouz na hrad, to bude znít docela blbě.. :-))

                    0 0
                    • Strakááč  

                      my ho ale nechcem na hrad ale do brány.. na hradě by byl hovno platnej :DD

                      0 0
        • Strakááč  

          Já taky nejvíc, to si myslím,ze celej ceskej národ vždycky čeká na zoh a mistrovství světa v hokeji..

          na to koukal no.. jedinej čas kterej me sere nejvíc je ten v osum ráno.. tak nepůjdu do školy no… ten v jednu v noci jsem zvyklej sledovat nhl tak to nejni tolik problém.. a ten v jednu tuším ospoledne.. nebo jak.ro vychází?? Nebo v 4 ráno? Už si to nepomatuju jak to tam je.. ale to se taky dá.. a do školy jít třeba o hodonu.poudejc :) chci to vidět všechno… a uvidím!!! :)) snad

          0 0
          • Pavel  

            Mám sice volnou pracovní dobu, a navíc dělám z domu, ale zas až tak volná teda není. :)

            Ve 4 ráno hrajeme v sobotu s Kanadou, což neuvidím, bo budu „mimo tv i internet“, v 8:40 v neděli se Švajcem mám totéž, takže uvidím jen to „rozbruslení“ našich s Korejci ve čtv v 13:10. Pokud bude otevřená „moje“ hospůdka, což asi bude, tak mám tím zabitý celý čtvrtek. :-D

            0 0
        • -b-n-x-  

          No a kdy budou hrat ty baby z prvniho prispevku?

          0 0
          • Smazaný účet  

            dneska 13:10 skupina B – Švédsko – Korea…možná to budou ony…

            0 0
    • Smazaný účet  

      tak stíhačka zatím vypadá dobře :-) hlavně nepodělat střelby…O první místo to asi nebude, ale na 2/3 je to pěkný česko-slovenský souboj :-)

      0 0
      • Smazaný účet  

        tak si to Vítková odstřelila poslední položkou (2 chyby) :-(

        Importovaná Ruska za SK naopak skvěle

        0 0
        • Radek Broz  

          Doufám, že tu Rusku Bescond dá!

          0 0
        • Neťa  

          Ona ta Nasťa (s nadsázkou) ten sport tak trochu „kurví“ aneb když není u biatlonu důležitá střelba :-) Ten běh nechápu, hlavně při tom jejím stylu.

          0 0
          • iron.hide  

            tak ona ma dve zlata aj z tej strelby (t.j. biatlon), takze v tom problem nevidim. Sobotu mala smolu. Stacilo aby netrefila len dva a medailu ma. Je na nej velky tlak, nemali by k nej az do konca olympiady pustat novinarov.

            0 0
            • iron.hide  

              btw ona uz ma dokopy 4 medaile.

              verim ze este jednu v pjongcangu ziska

              0 0
    • Smazaný účet  

      tak…Krčmář…jak to vidíte?

      0 0
      • Smazaný účet  

        no, –12°C a vítr, to je docela kosa…

        0 0
        • Pavel  

          +22 a bezvětří.

          .

          .

          Jo ty myslíš venku! :)

          0 0
          • Strakááč  

            Pivko místo hůlek.. bačkory .. misto lyží a jedeš ne? Vecer místo medajle večeře.. :))

            0 0
      • Smazaný účet  

        no, tak si to odstřelil první položkou :-( tohle už asi nestáhne…

        0 0
      • losik_p  

        do desítky by mohl :)

        0 0
        • Delkim  

          Fourcade zkušeně! Pěkný!

          0 0
          • losik_p  

            tak Krcmar konec.. škoda :(

            0 0
          • Smazaný účet  

            jj, ta třetí střelnice to bylo fakt profesorský

            naopak Krčmář úplně blbě :-(

            0 0
            • Barak  

              Zázraky nemohou trvat věčně.:-)

              0 0
          • Smazaný účet  

            tyjo, tu poslední položku odkulometil neuvěřitelně.....do cíle už si může dát jen kompenzaci :-D

            0 0
            • Smazaný účet  

              a Švéďák na druhém místě moc pěkně, ten běžeckej závěr…

              0 0
    • Pavel  

      Ten OAR je „Rusko“?

      0 0
      • Radek Broz  

        Da. + nějakcí další rusáci jedou pod false flag za jiné země.

        0 0
        • Pavel  

          Až tak jo? Za nás tuším taky nastoupí nějaký „innostráněc“ (Kanaďan v hokeji?).

          0 0
          • Smazaný účet  

            startuje za ČR třeba tahle

            0 0
            • Pavel  

              Jo, to je ono/ona! Díky. Skoro jsem to trefil. :-D

              0 0
              • Delkim  

                Tak ona je už od prosince Češka a její partner na tance se jmenuje Češka :)))

                0 0
                • Smazaný účet  

                  je to napsaný na tý wikipedii ;-)

                  „She became a Czech citizen in December 2017“

                  0 0
      • Pavel  

        Díkec. Jsem si to podle toho „R“ v OAR myslel. Nicméně nechápu, proč se furt musej přejmenovávat. Jen co já už zažil – SSSR, SNS, RF, teď OAR… :-)

        0 0
        • Smazaný účet  

          přečti si tu Wikipedii, tam je popsané, proč to tak je

          0 0
          • Pavel  

            Já vím, já si z toho dělám trošku pérdel. ;-)

            Snad mě za to nezabanánuješ… :)

            0 0
        • Strakááč  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
          0 0
    • Smazaný účet  

      hmm, Jakš docela překvapil :-)

      0 0
    • Delkim  

      Co se týče sledování, tak SKYLINK teď zprovoznil nějakou svojí Live TV nebo co, pokud máte od nich příjem satelit tak do PC plus Android je aplikace, přes kterou můžete v HD sledovat veškeré programy co na domácí televizi plus posunuté záznamy, archiv, atd…

      Přišlo mi to na email před pár dny. Zprovoznil jsem to na PC, tabletu i mobilu a 100% funkční.

      Na trenažéru na tabletu Eurosport v HD kvalitě, ťuknutí prstem a ČT sport, Futurama na Prima Cool, atd.....

      https://www.skylink.cz/livetv

      0 0
    • grafik  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • Smazaný účet  

      dneska

      11:00 rychlobruslení – ženy – 1000m (Zdráhalová, Erbanová)

      12:00 biatlon – ženy – vytrvalostní závod

      0 0
      • l-e-t-o  

        biatlon kvůli větru přeložen na zítra. To samé i dnešní ženský slalom, který je taky přeložen.

        Ale teď si dobře ve skoku vedou naši sdruženáři.

        0 0
        • Smazaný účet  

          nakonec zase budu čumět na curling :-)

          0 0
          • -b-n-x-  

            Nato se da divat? Ja nevim, me by to pripadalo, ze jsem se rovnou mohl koukat na nejake uklizecky jak drhnou podlahu.

            0 0
            • Radek Broz  

              Mně to přijde pořád nesrovnatelně zajímavější než to rychlobruslení, který běží v podstatě nonstop.

              0 0
            • iron.hide  

              je to celkom ok, ked sledujes ako si na konci gemu vyhadzuju vzajomne tie kamene z terca

              0 0
            • Smazaný účet  

              šachy na ledu :-)

              0 0
            • Pavel  

              To už bych radši sledoval kroužící rolbu… :)

              0 0
              • -b-n-x-  

                Pan Pavka by ti mohl natocit 18 hodin videa krouzici rolby :-)

                0 0
                • Pavel  

                  To by ale mohl být úžasný sportovná zážitek!! A furt lepší než ženský hokej… :)

                  0 0
                • Radek Broz  

                  Myslím, že by to mohl prodat tý Norský TV, která odvysílala pětihodinový pletení svetru.

                  0 0
            • l-e-t-o  

              curling je super. Taktika a to, jak přesně dokážou ty těžké šutry koordinovat a posílat je hodně dobré na sledování

              0 0
            • Smazaný účet  

              btw myslím, že je rozhodně na co koukat :-)

              0 0
      • iron.hide  

        13:00 Slovensko vs Sportovci z ruska (OAR) :D

        0 0
        • Pavel  

          Hockey?

          0 0
        • iron.hide  

          lol, uz prehravame 0:2

          0 0
          • losik_p  

            3:2.. kurz na vyhru Slovenska 17 pred zapasem :)

            Slovenskoooooo :)

            0 0
            • iron.hide  

              nj, utrpeli sme vyhru

              0 0
              • losik_p  

                na to se uz historie nepta :)

                navic prohra USA v prodlouzeni hodne micha tabulkou ve vas prospech.. stesti ze nevsazim, dneska bych prosazel boty :)

                0 0
              • -b-n-x-  

                Počkej. Chápu to správně že jste porazili rusko?

                0 0
              • Radek Broz  

                Dobře vy!

                0 0
              • Misiak  

                Su chvile v zivote cloveka, kedy nie je hanba netvarit sa, ze som nad vecou. Toto je jedna z nich. A ty si ju minul.

                ;)

                0 0
              • Pessinger  

                Dobře Bratiá, s prezidentem v kotlu:-) , ten náš ani o olympiádě neví…řeší sračky s Babišem a chrání nás před migrantama .....to je rozklad

                0 0
            • wego1991  

              Pěkně oni. V práci máme tipovačku přesných výsledků a z 10 tiperů nebyl ani jeden tip na výhru Slovenska. Takže nás hezky překvapili.. a myslím, že překvapili i sami sebe :)

              0 0
              • Zydrunas  

                Taky tak. Dnesni vysledky zapasu netipoval nikdo :-)

                0 0
        • Strakááč  

          jakože to co hrajou rusové jsem nečekal.. nebo spíš to co hrajou rusové se slovenckem … slováci si asi uvědomili, že už by bylo potřeba začít něco hrát :D :D

          kurňa ale teď jak jsem na to chvíli koukal tak to je fakt strašně velkej rozdíl oproti NHL to širší hřiště o 4 metry… tam je prostoru na průchod útoku… to je mnohem jednodušší pro útočníky a horší pro obránce… já bych ty hřiště zůžil všude..

          0 0
          • Smazaný účet  

            míň hřiště = míň zábavy ;-)

            0 0
          • scoty  

            já bych je všude rozšířil, aby se hokej vrátil do doby, kdy to byla překrásná kombinanční hra, než z toho v americe udělali holomajznu pro přerostlíky…

            0 0
            • Strakááč  

              ikdyž to je pravda no.. ale musíš uznat že ti nejlepší hráči by si tam dělali co chtěli strašně prostoru dávat góly.. ale zas by zápasy nekončili třeba 2:2 ale 6:9 to by se zas líp rozhodovalo… jenže to se nedá.. ztratili by cenu brankáři… i obránci zpomalil by se hokej a prostě by to dle mě nebylo ani tolik zábavný pro lidi.. nicméně udělali si tou vyspělostí chráničů z toho takovej tvrdší sport.. oproti tomu, co bylo dřív..

              když jsi použil to slovo „krásná kombinační hra“ tak jsem si hned představil prodloužení v NHL tři, na tři… tak je to hezký… ale jak jsem psal.. ztratí cenu třeba brankáři a obránci.. a to nejni podle mě dobře…

              0 0
              • scoty  

                No někdy v 70tých jsme my a rusové začali zbytku světa ujíždět technikou a kombinací, tak bylo třeba něco udělat…dostat hráče blíže k sobě a tím změnit technickou hru v tělesnou…

                0 0
            •  
              Obsah tohoto příspěvku je blokován.
              0 0
      • Smazaný účet  

        tak Erbanová zatím 4. – hodně pěkně

        ale asi se ještě trochu propadne…

        0 0
        • l-e-t-o  

          škoda toho posledního kola, kdy šlo vidět, jak zpomaluje. Ale rozjela to hodně parádně

          0 0
          • Smazaný účet  

            jak se začala soustředit na 500m, tak je s tou vytrvalostí trochu na štíru :-( ale je to holka mladá, ta vytrvalost přijde

            0 0
          • Smazaný účet  

            tak nakonec 7. – vzhledem k tomu, že to není její trať a jaká byla konkurence, tak myslím super výsledek

            a Zdráhalová taky dobře…teď se otrká a na příští olympiádě to rozseká :-)

            0 0
    • Smazaný účet  

      curling přehledně

      ženy

      muži

      0 0
    • -b-n-x-  

      Hele, jak vidíte dnešní bitvu s koreou? Bude to 30:0, nebo jen třeba 5:2, nebo dokonce prohrajeme?

      0 0
      • Pavel  

        Utrpíme potupné vítězství.

        0 0
        • Smazaný účet  

          a jak jsi řekl, tak i bylo

          je to jak když sníš hnusný jídlo…jsi teda najedenej, ale ten zážitek… :-(

          0 0
      • l-e-t-o  

        vyhrajeme, ale jen o kousek. Nebude to drtivé vítězství si myslím.

        0 0
        • Smazaný účet  

          jj, vidím to podobně

          0 0
          • Pavel  

            Vsadil jsem kilčo na naši prohru. Kurz skoro 30… :)

            0 0
            • Smazaný účet  

              :-D doufám, že nevyhraješ

              0 0
              • Pavel  

                Tak to já taky. :-D

                No a jestli ano, tak doufám, že nebudu ukamenovám. :-)

                0 0
            • Radek Broz  

              Tak to by se do toho museli vložit i Korejci severní:)

              0 0
              • Smazaný účet  

                však tam budou, ne? přece mají ty smíšené teamy…

                0 0
                • l-e-t-o  

                  jenom ženy myslím mají smíšený hokejový tým

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    jj, je to tak

                    a Jižní Korea tam je jenom proto, že je to pořádající země, normální cestou se nekvalifikovali

                    0 0
            • Pavel  

              No a kilčo je v.. Ale moc teda nechybělo. :-/

              0 0
        • Pavel  

          Kura, odkdy přesně dnes hrajeme s tou Koreou?!? 13:05 a na Eurosportu mi to dává jen nějaký Highlights.

          0 0
          • Pavel  

            Tak už mi to naskočilo. :)

            Padesátkrát F5 a nic. Nakonec „pomohlo“ vystoupit/nastoupit z Chrome. :-D

            To jsou ty Internety…

            0 0
        • Pavel  

          No a je to 0:1.

          A kurz na vítězství Koree spadl na 7,34. :-)

          0 0
          • -b-n-x-  

            No koukam koukam :-)

            "Min (Korea) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Radunske

            Stav zápasu Česko – Korea 0:1

            Fantastický začátek turnaje pro domácí tým. Rychlý přechod Korejců do útoku. Radunske našel rozjetého Min Ho-Choa, který pohotovou střelu zaskočil Francouze. "

            0 0
            • Smazaný účet  

              sleduju to při práci tak po očku…kdyby měl vyhrát lepší, tak jdou naši domu s ostudou :-(

              0 0
    • Pavel  

      Ledecká super v obřáku! 23. místo (z 29. místa z prvního kola, takže šest ještě „předjela“), z našich „specialistek“ suverénně nejlepší. A to má Ester lyžování zatím stále jen jako „bokovku“ (a to obřák prakticky nejezdila), v pátek (tuším) pojede na prkně o zlato. ;-) První sportovec, které startuje na OH ve dvou různých disciplínách. Na příští OH třeba pojede o medaile v lyžování i SB. :)

      0 0
      • -b-n-x-  

        Je fakt husta. Hele, a kdyby zkusila i sbx, tak mohla jeste i bojovat s Evou Samkovou o zlato :-)

        0 0
        • Pavel  

          Já bych ty síly zbytečně netříštil. Dvě zlata jsou lepší, než zlato a stříbro. ;-)

          0 0
    • Pavel  

      A ve sjezdu Svindal. Moc jsem mu to přál. Vyhrát v 35 zlato ve sjezdu se ještě nikomu nepodařilo.

      0 0
      • -b-n-x-  

        A to jen proto, ze to Pirmin Zurbriggen zabalil uz ve 24 letech. Kdyby zavodil dal, tak mohl vyhravat jeste ve ctyriceti :-)

        0 0
        • Pavel  

          Jágr na lyže! :-))

          0 0
        • Pavel  

          Se na to dívám ze záznamu, moc hezké. :)

          0 0
    • Smazaný účet  

      právě se jede vytrvalostní závod v biatlonu, naše už schytaly nějaké trestné minuty…

      0 0
      • Smazaný účet  

        importovaná Ruska za Slovensko má dobře našlápnuto…

        za nás Vítková asi out (moc chyb na střelnici), u Puskarčíkové uvidíme…

        0 0
        • Radek Broz  

          Švédka ji naštěstí smázne.

          0 0
          • Smazaný účet  

            ta Švédka je vtipná…jak si v cíli vždycky oddechne, když další z favoritek odpadne a dojede za ní :-)

            0 0
        • iron.hide  

          :D tak ty si nedas pokoj co?

          ta ruska je nasa uz od 2009, uz som to sem raz pisal.

          0 0
          • Radek Broz  

            Naši komentátoři zrovna říkali, jak má svuj tým a jebe na vás;) Jinak jednou rusák, pořád rusák.

            0 0
            • Misiak  

              Ale ňuňuňu, niekto sa nám tu nedokáže preniesť… ;)

              0 0
              • Radek Broz  

                Preniest pres čo??? Spíš nechápu, proč tý rusce někdo fandí.

                0 0
                • Pavel  

                  Včera nějakým nedopatřením porazili v hokeji Rusko, pardon, Atlety z Ruska, a už tady háže machry! :-))

                  0 0
                  • Misiak  

                    Treba si uzit tych 15 minut slavy. Nebyvaju moc casto :D

                    0 0
                    • Pavel  

                      :-)

                      0 0
                • Misiak  

                  Preniest cez to, ze nebezi za CR. By som sa pozrel ako by si tu pindal, keby isla za vas… ;)

                  Tak sa dobrovolne rozhodla zakotvit u nas, preco by sme jej nefandili? Je tam toho. Znizuje to jej sportovy vykon?

                  0 0
                  • Radek Broz  
                    Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
                    0 0
            • -b-n-x-  

              Covece, ja si zacinam pomalu myslet, ze uz bychom to jako cesi ani nemeli resit. Dyt jsme vsichni slovani. A ted kdyz slysim jakym jazycem se tady v Praze nejvice mluvi, tak uz se asi muzeme klidne automaticky k tomu Rusku pripojit.

              0 0
          • Smazaný účet  

            buď happy, zatím máte 2,3! ;-)

            0 0
          • Pavel  

            Slovenská atletka z Ruska. :)

            0 0
      • Smazaný účet  

        no, Vítková 5. o tři minuty…a měla tři chyby při střelbě…to jsou ty „kdyby“…

        0 0
      • Smazaný účet  

        tak gratulace SVK – 2,5

        hodně pěkně zajela ta Slovinka na 12.místě, ta bude na příští olympiádě nebezpečná

        0 0
    • Smazaný účet  

      začíná vytrvalostní závod v biatlonu – muži

      pro naše bude super úspěch top 10, myslím

      0 0
      • l-e-t-o  

        Moravec zatím dvě nuly, akorát mu to nějak neběží

        0 0
        • Smazaný účet  

          už tři nuly, fakt hodně pěkně! škoda toho běhu…

          0 0
          • snas89  

            Pěkný…no aspon že z tohodle vím, co se děje.

            iVysílání opět „nezklamalo“ a nejede… (jen olympiada, ostatni programy bez problémů)

            0 0
            • Smazaný účet  

              já to normálně přes internet sleduju, ale musíš to spouštět z toho olympijského webu ČT

              jinak Krčmář 7, Moravec 12 – oba hodně pěkně, uvidíme, zda to Moravcovi bude stačit na kvalifikaci do hromadného závodu

              0 0
              • snas89  

                jj, já vím:)

                ale ono mi fakt nechtělo nabíhat video. Hokej (který mi je už ukradenej) se po asi 15ti minutách rozjel.

                0 0
                • Smazaný účet  

                  no, já tu mám dva kompy na stejný lajně:

                  prehistorický velký PC s Intel Core2 Duo + WinXp Pro 32bit + Chrome (kterej už se dlouho neaktualizuje) připojený napřímo

                  našláplej současnej ultrabook s Win7 Pro 64bit + Chrome (aktuální) připojený přes VPN (korporátní proxy v NDR)

                  na tom desktopu to chodí v pohodě, na notebooku se to nerozběhne, ale to bude tou VPN

                  ale to už jsme offtopic :-)

                  0 0
    • Strakááč  

      Ten hokej… to jsem teda z toho dost smutnej… přihrávky jak kdyby hokej půl roku nehráli… a jsou oproti korejcum trochu pomalejší a jak nestihaj.. tak proto to vypadá jak vypadá.. obrana nic moc… a zavírání mantinelů moc nefunguje.. hrajou styl nhl ale na širokým hřišti to moc nepůjde…

      0 0
    • Smazaný účet  

      zítra ve 12:00 je rychlobruslení na 5km ženy (Sáblíková)

      a pak Slováci prohrajou v hokeji s USA :-)

      jinak asi nic

      0 0
      • iron.hide  

        my hrame uz o stvrtej rano, sral to pes.

        btw, amici tam nemaju hracov NHL, rozbijeme ich.

        0 0
        • -b-n-x-  

          No tak vy teď jste každopádně favorité celých her :-)

          0 0
          • Strakááč  

            no, tak aby se nepotkali ve finále se slovinskem… to jsou favoriti číslo dvě.. když jsem viděl ten výsledek včera.. :D

            0 0
        • -b-n-x-  

          Ty jo. Tak jste prohráli. Tož, Jakto?

          0 0
          • Delkim  

            Ještě měli největší šance ve slalomu, už se to jelo?

            edit: aaa, už to vidím, už se to jelo

            Vlhovej so Zuzulovou preteky vôbec nevyšli!

            0 0
            • iron.hide  

              Veru, asi niekde zakufrovali aj so Shiffrinkou

              0 0
              • Pavel  

                Tak ta Šifrynka, to je pro mě šok. Ale před závodem hodila šavli (prej z nervů), takže na tom moc dobře nebyla. Njn, nervičky jsou mrchy a ona nervní je.

                0 0
                • -b-n-x-  

                  Jednak je to pro OH celkem typicke, ze casto nevyhravaji nejvetsi favorite – zvlaste v techto disciplinach, kde muze dost velkou roli hrat nahoda. A jednak skoncila ctvrta se ztratou 4 desetiny sekundy. To bych jako uplne vypadek nepovazoval. To uz spise ty slovenky.

                  0 0
                  • Pavel  

                    Dost tam foukalo, takže jí mohlo i blbě fouknout. Si zkus ty 4 desetiny odpočítat. To je prakticky nic. A jestli ji navalovalo, tak s tím se jede docela blbě. Ale na to se historie neptá.

                    Jo, Slovenky, to je kapitola sama pro sebe. Jedna má aspoň v háji koleno, ale co má v háji ta druhá, to nevím. Nervy? :)

                    0 0
                    • Pavel  

                      Tak už vím (dívám se na záznam), Šifrin udělala chybku, stálo ji to 0,6 s.

                      0 0
                      • -b-n-x-  

                        hmm, tak ted uz aspon vi, kde ji uteklo zlato. Nemusi byt nasrana. Dalsi pokus za 4 roky :-)

                        0 0
                        • Pavel  

                          No je mladá, takže těch olympiád ještě může dát několik. A i tak, jedno zlato z Phingphongu už má. ;-)

                          0 0
            • -b-n-x-  

              Tady těch dvou mi je ovšem líto.

              0 0
          • iron.hide  

            Nasi hrali dobre, skoda toho posledneho golu

            0 0
    • -b-n-x-  

      Aj. Tak Eva Samková sice medaile, ale bronzová.

      0 0
      • Neťa  

        Ovšem velmi cenná. Na tohle se vyplatilo si přivstat, parádní drama v každé její jízdě, vzhledem k těm startům…

        0 0
        • Pavel  

          Právě se na to dívám ze záznamu. Kde to Evka „prodrbala“? :-)

          0 0
          • Neťa  

            To pořádně nevěděl ani ten expert :-). Těžko říct, samotný start ještě dobrý, a pak trochu záhadný propad až na poslední flek. Ten bronz je zázrak, i vzhledem k tomu, že ty ostatní holky jely taky kudlu.

            0 0
            • Pavel  

              Prej jí neseděla ta vysoká startovací rampa… No v každém případě,ten jeji finiš byl z říše snů. A vzhledem k průběhu závodu i ten bronz. Před posledním skokem byla prakticky ještě furt poslední.. Asi to trošku umí. :)

              0 0
    • Pavel  

      No tak ještě Sáblice na pětikile a to je, co se týče našich medailí, tak nějak všechno, ne? :)

      0 0
      • Neťa  

        Nezapomeň na asi největší želízko v ohni – Ledeckou na prkně ;-)

        0 0
        • Pavel  

          Jo, vidíš, na tu jsem zapomněl!! Však proto se taky ptám, ne? ;-)

          0 0
          • Neťa  

            A pak tu máme ještě pořád biatlon, už dvakrát překvapili, tak proč by nemohli zase? ;-)

            0 0
        • -b-n-x-  

          Presne tak. A ja porad tajne doufam, ze i na lyzich zajede neco do desitky :-)

          0 0
          • Pavel  

            Kdy a co vlastně jede? Už jsem se v tom naprosto ztratil, jak s tím furt šibujou.

            0 0
            • -b-n-x-  

              Myslim, ze zitra je super-G. Jeji nejlepsi disciplina. A nekdy snad jeste sjezd, ale to ani nevim, jestli se uz nejel, nebyl zruseny a jestli by to vubec jela.

              0 0
      • -b-n-x-  

        Bobisti! Na ty nezapominat :-)

        0 0
      • wego1991  

        Hokej! Porazili jsme silné Korejce dva ku jedné.

        0 0
        • Strakááč  

          To jsi na to přišel celkem brzy :)) zejtra ve 4 budicek nastaven :))

          Sic to nebyl ohromujici ale zejtra kanada snad padne :))

          0 0
          • wego1991  

            Jakožto hokejka a velký fanda (nejen) českého hokeje to vše sleduji, to se neboj. Tato má reakce byla na hekynena a jeho narážku, že Sablíková je naše poslední medajlová naděje :)

            0 0
            • Pavel  

              Já tam ale mám smajlíka! Malého, ale mám!! :-)

              0 0
            • Strakááč  

              Hokejka, nebo hokejista? :)

              Já jsem fanda NHL a tu zaoceanskou ligu opravdu rád sleduju.. ta úroveň je fakt mazecká.. :) a celkově vidět ty kombonace ať už útočný, tak obranný.. to je někdy síla jak si s tím kusem gumy a klackama hrajou… :)

              Extraligu nesleduju, protože tam budejce nehrajou ale snad budou.. no a první ligu moc nevysliaj,a když už tak placená.. někdy se ale neco zdarma najde :)

              Hokej je tak zaludnej že se vždycky může stát cokoliv a zlato může bejt.. Stačí dát jeden, dva šťastný góly a dobře bránit jako treba ta korea… měli prostě dobrpu pbtanu a na tom se dá udelat dost jak bylo včera vidět :)

              0 0
              • wego1991  

                Hokejista a hokejka je to stejné přece :)

                NHL samozřejmě nejlepší liga na světě, taky sleduji.

                Extraligu sleduji, ale podrobněji spíš až play-off. A letos moje Vítkovice po dlouhé době vcelku jedou, tak už se těším na vyřazovací boje. WSMko mě nezajímá a nebýt tam ten čerstvě 46 letý páprda, tak to nezajímá skoro nikoho :)

                A co se OH týče, tak vstup do turnaje jsme měli dost hrozný – na druhou stranu to máme skoro vždy. Korea hrála slušně, ale že by měli nějak neprostupnou obranu bych teda netrvdil. To spíš naši (jak to ostatně mají taky ve zvyku, nebo spíš zlozvyku) se snaží najít ideální střeleckou pozici, místo aby to na bránu sypali ,,jak jim to přijde na hůl''. No a naturalizovaní Korejci – typu, že si golman řekne v roce 2016: kurde proč bych je nezačal reprezentovat, aspoň budu jednička – tak to bez komentáře. (Ve fotbale musíš tuším 4 nebo dokonce 5 let mít občanství dané země, abys ji mohl reprezentovat. Proč to jde v hokeji za necelé 2 roky mi je záhadou). Ale nijak jejich výkon neshazuji, hráli (na nehokejový národ) velmi slušně a to i do těla. Gólman jim zachytal taky na výbornou. A když máš v hledišti X tisíc vřískajících asiatů jako když vyjde nový iPhone, tak se asi taky hraje dobře :)

                0 0
                • Strakááč  

                  hokejista nejsem.. nicméně to je sport kterej sleduju nejradši.. :) takovej fotbal třeba nesnášim.. na to se nedá dívat..

                  WSM mě zajímá kvůli Motoru čb.. kde mimochodem mají největší fanouškovskou podporu možná pořád větší jak kladno po příchodu jágra..

                  46letýho páprdu neznám… znám jen toho nejlepšího českýho hokejistu všech dob, co byl takových kvalit, že dokázal hrát NHL až doteď a kdyby mu to zranění „nevykurvilo celou sezónu“ což v jeho letech snadno dokáže… tak si těch bodů připíše minimálně 40.. bylo krásně vidět, že když se rozjel a dostal se do toho trošku, se začali sypat body.. hned, co měl první zranění, tak kanadský body skončily.. podle mě pořád na NHL má… ..pokud se spraví a najede na starý koleje, sehraje se v nějaký lajně s mladýma rychlýma nohama jako to měl na floridě… může z toho bejt klidně elitní útok… přihrávky má opravdu luxusní a všechny jeho výhody a kvalita je v přemýšlení, zkušenostech a práci s hokejkou mu taky nikdo nesebere.. jediná nevýhoda je že je pomalejší… ono se to zdá, že je fakt hodně pomalej… ale to jen tak vypadá… v NHL vedle těch mlaďochů, který doslova letí.. těm se rovnat v tolika letech je nemožný.. pokud se koleno i třísla spraví.. tak na to v létě tréningově skočí.. v calgary by mu třeba šanci dali… věřím v to.. no a pokud to vyjde bez zranění.. může ještě předvést to, v co už plno lidí nevěří… ale já jo.. že na to připisovat si body i v tolika letech jde.. proč by to z roku na rok najednou nešlo, když to pořád šlo :) jde hlavně o postavení ve hře.. ve čtvrtej lajně to bodovej nášup nebude.. když dostane šanci, tak se můžou dít ještě věci…

                  jinak komu v NHL fandíš ? já jsem sledoval jagra v calgary abych se mohl dívat jak legenda hraje a jednu chvíli to bylo fakt nádhera.. přišli zranění a konec nicméně calgary a jejich tým už znám skoro nazpaměť a ten mladej, malej johny s třináctkou na zádech mě opravdu baví… ale celkově rád sleduju i jak chytá david rittich, protože podle mě má na to bejt fakt dobrej… dál mě zajímá philadelphie.. proč asi.. Neuvirth teď bude chytat když se elliot zranil takže to bude hodně zajímavý.. a sledovat voráčka jak si ukusuje bodíky a drží se na nejvyšších příčkách bodování.. je taky paráda a gudas, jak přehazuje útočníky přes záda.. :))

                  dál mě zajímá pasta i chára a to, jak se Boston tlačí do play off, kde bych jim přál si zahrát finále :) někdy omrknu i další týmy, kde nějaký češi hrajou, ale

                  vstup do OH byl asi určitě horší než jsme čekali.. první polovina první třetiny humus… jsem si říkal že fakt prohrajem po tom gólu, jsem se fakt bál… naštěstí se probrali a do konce první třetiny něco zahráli… druhá třetina.. jsem se skoro už nevydržel dívat.. ale třetí třetina ke konci už to vypadalo, že by začli hrát, to co chtěli a začlo jim ten puk chodit na hokejky líp :) to, že na konci jednomu korejcovi vyšla klička a chvilku nás mučili se stává no.. :D

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    vlákno je o olympiádě, jestli se to příliš rozjede o NHL, tak to celé zablokuju

                    0 0
                    • Strakááč  

                      :D :D :D :D prosimtě a co je na tom tak špatně že se nedržíme tématu.. já jsem psal o hokeji jako takovým je tam i něco o OH a je to v tomhle tématu tak důležitý a má to smysl řešit ? rozjet tu pár desítek příspěvků o NHL no a.. za měsíc si na tohle vlákno pomalu nikdo nevzpomene.. :)

                      0 0
                      • -b-n-x-  

                        To se pletes. Jak si to jednou prectu, tak uz si to pak pamatuju porad a z te hlavy uz to nedostanu!

                        0 0
                  • -b-n-x-  

                    Strakaaci, ty pises hrozne dlouhe texty.

                    0 0
                    • Strakááč  

                      protože jsem vocas a musím vypsat všechny detaily.. nějak neumím napsat jednoduchou větu.. protože pak na to přijde tisíc otázek a proč, jak kde kdy bla bla tak píšu rovnou a pak je to takhle dlouhý.. :D

                      0 0
                    • t29  

                      Jen víc takových jako on. Tohle je diskusní fórum a ne twitter.

                      0 0
                      • iron.hide  

                        No uz len to by chybalo. Taketo dlhe prispevky pisu len grafomani, co si myslia ze to niekoho zaujima.

                        Inak Ester absolutna parada, gratulujem

                        0 0
    • Neťa  

      Ty placky na „pětce“ budou dnes sakra vysoko…

      0 0
      • Smazaný účet  

        no, ta zatím zajeté časy jsou peklo…myslím, že Martina bude ráda za JAKOUKOLIV placku, zlatá asi nee…

        0 0
        • Neťa  

          Zlatá je hodně vysoko, ale bronz, možná i stříbro, jsou reálné. Já jí věřím.

          0 0
          • Smazaný účet  

            tak nakonec stříbro, ale bylo to drama!

            0 0
            • Neťa  

              Jo jo, dnešek je povedený :-)

              0 0
              • -b-n-x-  

                No, jaxe to vezme. Dnesek byl mozna nejvetsi nadeji na nejake zlato. Takze z toho pohledu pro nekoho muze byt lehce zklamani. Ovsem vykony obou zen urcite perfektni. A nakonec stribro a bronz taky veliky uspech.

                0 0
            • -b-n-x-  

              Toz, trosku skoda. Samozrejme i stribro je ovsem super :-)

              0 0
              • t29  

                Stříbro s cenou zlata :)

                0 0
            • Neťa  

              Teda, já vím že se to nesluší, ale ta vítězka je … no, řekněme, že i ta Martina je vedle ní hezká ;-)

              0 0
      • losik_p  

        link na idnes.cz

        jeji trener Novak to ma neskutecne srovnane v hlave.. ta skromnost, s jakou mluvi o tom, ze maji medaili na 3 olympiadach je az neskutecna..

        0 0
        • losik_p  

          v tomhle ohledu me neskutecne vytocil diletansky vykon komentatora na Eurosportu, ktery byl vylozene zklamany z 2. mista.. absolutne nezaujaty komentar, porad rikal bohuzel.. jakoby to byla samozrejmost to druhe misto..

          pritom Sablikova mela, pokud jsem dobre hledal, SB 6:58 zhruba, dneska zajela za 6:52..

          0 0
      • Delkim  

        Nezáviď :)

        0 0
      • Canyon325  

        huba jak na bukkake

        0 0
      • jIrI___  

        +1, tahle paní má neskutečně široký „úsměv“, už jsem kdesi viděl i nějaké poměřování s Borhyovou :D

        0 0
    • Smazaný účet  

      :-)

      0 0
    • wego1991  

      Mám dilema jestli vstávat až na hokej nebo o hodku dřív a prubnout i tu Ledeckou, kde by to asi mohlo cinknout. Otázka zní to už je finále nebo jen kvalifikace?

      0 0
      • Strakááč  

        Až na hokej ;))) ať máme budík podobně.. já mám takhle budiky:))))

        0 0
        • losik_p  

          a neni to malo? :D pro me by to bylo malo.. :)

          0 0
          • Strakááč  

            Šak jo.. dal jsem na jistotu…

            Jinak dobrou noc ...... :))

            0 0
        • mastihuba  

          tvl na 4 h nepotrebuju budik, to uz sem hodinu vzhuru :-)

          0 0
      • Smazaný účet  

        opakování v 9:30, já si počkám na to :-)

        0 0
        • wego1991  

          to už není ono, jak víš jak to dopadne (pokud nežiješ v bublině:)

          každopádně teď sem zjistil, že to jsou lyže a ne snb a tam to asi necinkne, takže budík na 4:10.. sorry Ester

          0 0
          • Smazaný účet  

            když spím, tak nepřijímám informace ;-)

            0 0
          • Neťa  

            Asi se jí budeš muset omluvit ještě jednou :-)

            0 0
            • wego1991  

              no zrovna sem to zpozoroval a čumím jak puk :) takže velká omluva a obrovská gratulace, jak by řekl Kája ,,tohle jsem opravdu nečekal''

              0 0
              • Neťa  

                A kdo to čekal? Dobrý byl výraz Ledecké po dojetí :-) Jinak celá první desítka v půl vteřině, neskutečně vyrovnané.

                0 0
          • Tencovozikmin  

            wego…cinklo to a obrovske prekvapeni...­..zlataaaa

            0 0
        • Strakááč  

          Já se zbudil pět minut před budikem.. tak jak kdyz mě to budí že to bude gut hokej a zatím ma kanada co dělat :)) i kdyz to je 2:1 jak na goly, tak presilovky… ale nam nepiskli dva, tři fauly kanady.. což dokáže pretocit hru vzhůru nohama.. jedna tyčka taky nasere..

          0 0
          • wego1991  

            já budík 4:10 a 4:12 už jsme prohrávali.. ale hokej za to vstávání stojí

            0 0
            • wego1991  

              tak vstup do 2. třetiny parádní, ale mi už stačí.. v pracovní tipovačce mám vsazeno na 2:2 :D

              0 0
              • Strakááč  

                Tak ti to vyšlo no ;)

                Rozhodčí jsou zralý na naložení do oleje a koření a pak rovnou na gril… celou hru úplně ovlivnili…

                0 0
                • wego1991  

                  to jo no po té smršti 4 gólů sem v tom moc nevěřil, ale vyšlo.. prodloužení teda šílené nervy.. nájezdy super, Kovář po tom co dnes musel na ledě vytrpět, tak mu ten gól fakt přeju. Chtěl bych asi Bartošák něco odchytal, ale vypadá to, že ho frantík asi mezi tyče nepustí. A to je dobře, chytá famózně.

                  a ti rozhodčí dnes nasekali tolik chyb, že bych je po zbytek turnaje nenechal písknout. To vyloučení za nedovolené bránění, když se Lee ,,prošel'' na naší střídačku, to sem v životě neviděl :D ani nedokážu říct, zda to bylo oprávnění vyloučení nebo ne, protože to byla fakt rarita :D

                  0 0
                  • Strakááč  

                    Rozhodčí opravdu… nemám slov prostě.. ovlivnili hru, a treba by přesilovky totálně namichaly skóre..

                    Ale těší mě, že kanada dala ty góly jen v početní převaze…

                    0 0
                  • Neťa  

                    Ti sudí byli tragičtí zatím ve všech zápasech, co jsem viděl. Spolu s kamerou nejslabší články turnaje.

                    0 0
                    • wego1991  

                      Musíš si prstama udělat tzv. asijské oči :)

                      Ale souhlas kamera by mohla být určitě lepší. Třeba ten záběr z vrchu na boje v rozích kluziště (pro rejpaly: vím, že tam není roh) je super, ale dají ho tam jednou za zápas..

                      0 0
                      • Neťa  

                        Mě nejvíc irituje právě ta horní kamera někde u půlky, když její „pomocí“ snímají přesilovky, tam nejde vidět vůbec nic. A pak ještě snímání zpoza brány, tahle kamera je dobrá jen na opakovačky.

                        0 0
    • Smazaný účet  

      zítra ve 12h biatlon – závod žen s hromadným startem (jen Vítková a Davidová?)

      0 0
      • iron.hide  

        super, dalsia medaila pre Slovensko

        0 0
        • Smazaný účet  

          jen počkej…Šipulinová je odveze bráchovi a budete mít prd :-)

          0 0
          • Radek Broz  

            Asi tak;)

            0 0
          • iron.hide  

            Ok, a nech si k nemu kludne odveze aj tych zatial 80 tisic eur, ktore dostane ako odmenu za dve striebra.

            0 0
    • Tencovozikmin  

      Další zlato.

      0 0
      • mastihuba  

        kde to čteš? nedari se mi to najit

        a supe g..... 1*

        0 0
        • Tencovozikmin  

          Ledecka. Jen mi to skocilo ted na fb. Videl jsem hovno a rikali to i pri hokeji.

          0 0
          • mastihuba  

            sem hledal giant slalom a ten byl vcera, super g uz je v ofiko vysledcich.

            0 0
          • wego1991  

            Neskutečné. Ten půlminutový záběr na Ledeckou v cíli jak nechápe je parádní :D z 26. fleku na 1. je fakt neuvěřitelné. Dokonce se prý na twitteru už objevil nějaký tweet, že ta Lichnštejnka bere stříbro.. no nakonec se musí spokojit s bronzem :)

            Těším se na reakci serži až objeví ameriku ze záznamu o půl 10 :)

            0 0
            • Tencovozikmin  

              Tak ta cucela cucela a cucela :D

              Serza bude taky cucet a cucet.

              0 0
            • James.Sniper  

              V komentáři říkala, že čekala až opraví ten chybný výsledek, protože to musí být jistě nějaká chyba. Naštěstí pro nás ho stále neopravili. :-)

              0 0
            • plzakj  

              Jj :-D

              0 0
    • Strakááč  

      Hokej supr… rozhodčí zralý na školení a oční…

      Dle mě i přes větší nálož střel kanady měli češi navrch… pořád se dokázali rovnat.. plno lidí je odepisuje.. ale dneska ukázali, že na bednu maj… jen vyjít zápasy.. :) sestava se mi taky líbí.. francouz ve formě… ty góly co dostal za ty se nemůže stydět.. a nájezdy vychytal krásně..

      0 0
      • Zydrunas  

        Hokej skvelej. Pekny vykon od nasich. Trochu jsem se bal po tom, co predvedli s Koreou. Ale jen se potvrdilo, ze s outsidery hrat na pohodu neumime.

        Krasny zacatek dne: porazili jsme Kanadu, Ester necekane zlato. K obedu biatlon – tam doufam, ze by Verca mohla. A vecer jdu hrat hokej. Vzhledem k tomu, ze jsem vstaval ve tri rano, tak na lede asi chcipnu :-D

        0 0
    • Delkim  

      Ledecká?!!!!!! Až je mi těch specialistek líto......

      Tohle nikdo nepřekoná. Vrchol olympiády!

      0 0
      • Neťa  

        Ona ten vrchol ještě trochu posune, až vyhraje i na prkně :-)

        0 0
        • milan.v  

          Nezakřikni to, zní to skoro jako neopakovatelný historický milník.

          0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • scoty  

      Neskutečný výkon! Ester řvala v každé třetí brance vypětím, několikrát byla na out, ale nepovolila ani o kousek…:))

      No a ten výraz v cíli byl nej:)stejně už jsem ho viděl rozmazaně..:)

      0 0
      • kandik psi zub  

        myslim ze doposud nikdo nezahral rceni " cumi jak pero z gauce" lip :))))

        0 0
        • Luke96  

          :D

          „Čumí jako Ledecká v cíli“

          0 0
          • ZPetr  

            Nejvic ten kameraman v cili, prej jste vitezka, ona neeee, on jo jste. :-) :-)

            0 0
      • losik_p  

        ráno jsem to četl napul spici na idnes, ledecka ma zlato v superobrim slalomu.. počkat, to jsou lyže.. cože?:)

        0 0
      • mirabike  

        Jo..!!! Dala do toho všechno, stejně, jako Martina na 5km..

        0 0
    • Pessinger  

      Ester super, jak nevěřícně koukala na výsledky a kameraman na ní Winner Winner, Ester No No , škoda že to nekomentoval Holický zboural by studio:-) teď momentálně štafeta a starej matador Péťa Čapků v koloně aut, chudák Katka musí komentovat sama :-) je lehce nervózní

      0 0
    • losik_p  

      tak biatlon.. :)

      laura zlato, kuzmina bedna, vitkova snad do petky.. :)

      0 0
      • iron.hide  

        Nasta ide turbo a strelba tiez super, zatial bezchybne

        0 0
        • Radek Broz  

          škoda:(

          0 0
        • losik_p  

          masakr jak jede.. na každém kole 10sekund náskok

          0 0
          • Radek Broz  

            Dostala balíček s výživou od bráchy;)

            0 0
            • ELx  

              Prý spolu v létě na Kamčatce lyžovali pod dozorem ruské Wady :-)

              0 0
      • Neťa  

        Ruska bohužel jinde, Verči to dnes nejede, Lauru vůbec nechápu.

        0 0
        • Jaroslávek  

          No s tou Laurou… Už po vytrvalostním závodě ji museli odnášet říkal Vítek. Jestli nám nakonec neomarodí.

          0 0
          • Neťa  

            Tak to by mohlo být vysvětlení.

            0 0
            • Smazaný účet  

              Laura je celou sezonu jiná ;–) Všimněte si jejího běhu a vzpomeňte na loňskou sezonu. Vloni stáhnou půl minuty pro ní nebyl problém, byla jak motorová myš, ale letos???? Je to nebe a dudy, ani v jednom závodě nebyla schopná reagovat na situaci zrychlením. Jede si pořád to svoje, ikdyž to kolikrát evidentně nestačí :-)

              0 0
      • losik_p  

        hmm tak ještě ze nevsazim, projel bych boty :)

        0 0
    • iron.hide  

      Nastaa Nastaa Nastenkaaa

      0 0
      • milan.v  

        Nové slovenské jméno? :-D

        0 0
      • Jaroslávek  

        Nic proti Nastěnce, ale koukám, že by jste potřebovali nějakýho Rusa do hokejovýho týmu.

        0 0
    • Martin_75  

      kua, trestny kolo navíc zbytečně – to nepodrží

      0 0
      • motacek  

        To ne no, chudina to i obrečela. To je ten sport, ráno jsi nahoře, o pár hodin později zase dole (z pozice diváka)

        0 0
        • Martin_75  

          klukum korejským se nějak pomalu zklápí terče :( ..skoda

          0 0
    • Namtos  

      Vyhrál Ester zlato zvyk ze snowboardu v cíli natáhnout co nejvíc ruku? To by mohla být ta setina v přepočtu říkali 25cm…

      0 0
      • losik_p  

        těžko říct :) ale nemyslím si, ze ta ruka je před hlavou

        0 0
        • Martin_75  

          lyžaři mají stejnej zvyk – předklon a ruka dopředu

          samozřejmě to někomu vyjde přesně a někomu ne..

          0 0
    • -b-n-x-  

      Neměla by Ledecká zkusit na olympiádě ještě nějaký jiný sport? Třeba by mohla pomoci hokejistům :-)

      0 0
      • plzakj  

        To spis biatlon a bezky zaroven.

        0 0
      • Strakááč  

        Hokejistum není pomoci :)) nicméně dneska hrali dost hezky…

        Ale mohla by zkusit třeba biatlon.. vystřílí místo terčů ta biatlonistky před sebou a dojizdejici za sebou.. a je to jistý :)

        0 0
      • Jaroslávek  

        Skoky by mohla zkusit.-)

        0 0
        • -b-n-x-  

          Tak skákat na lyžích docela umí …

          0 0
          • Smazaný účet  

            možná některý ty její polety byly delší, než co předvádí naši skokani…jen ty dopady to chce dopilovat :-)

            0 0
      • nomecz  

        Tak pockat na letni a zaradit nejake to sjezdovani na kole :)

        0 0
        • Luke96  

          Tak ještě má v záloze na léto windsurfing.

          0 0
      • Strakááč  

        no jo.. už to jede v plným proudu.. :D

        ester si půjčí jágrovo hokejku a půjde nám pomoct… ve čtvrtfinále na ní čeká hattrick

        0 0
    • milan.v  

      Hokej: Slováci prohráli se Slovinci na nájezdy … :-o

      0 0
      • Strakááč  

        A porazili rusko.. který rozbilo i ameriku… :)) slovinci se taky nezdaj zdá se mibto celkem vyrovnaný letos :)

        0 0
        • milan.v  

          Ta druhá skupina je naprosto nevyzpytatelná, škoda, že kvůli posunu jsem z toho neviděl prakticky nic …

          0 0
          • Strakááč  

            Njn špatný :)) já jsem zvyklej stavat jak potrebuju a je jedno kdy.. zvlášť ovikendu.. zejtra v 9 už to je ale gut čas..

            0 0
    • Qulck  

      Nevíte někdo, proč má Kuzmina jinou barvu kombinézy než ostatní Slováci? Přijde mi to trošku nesympatický, jako by chtěla naznačit, že ona k nim nepatří.

      0 0
      • scalar  

        „ostatní Slováci“ ? Nemyslíš spíš ostatní závodníky reprezentující Slovensko?

        0 0
        • Qulck  

          Ne asi, co jinýho bych asi tak myslel? Ale pro puntičkáře – samozřejmě jsem tím myslel ostatní biatlonisty, kteří reprezentují Slovensko na ZOH 2018.

          0 0
          • plzakj  

            To vis, tady je to levohemisfernis­lovnifetisismus.

            0 0
          • scalar  

            Myslel jsem to tak, že jde spíš o závodnici reprezentující Slovensko než o Slovenku.

            0 0
            • Qulck  

              Tak Slovenka to formálně vzato je, byť s ruskou národností. Nicméně bych nerad, aby se tady rozjel flame jako každý den na sport.cz :-D Jen mě zajímá, proč má jinou kombinézu, ať si reprezentuje klidně Austrálii, ale měla by nosit týmové barvy, tohle mi fakt nepřijde vhodný… Nevíte taky někdo, jestli by následoval postih u ruského závodníka, který by si v případě vítězství vzal v cílové rovince ruskou vlajku, když nesmí mít vlajku na oblečení?

              0 0
              • Janes  

                <Jen mě zajímá, proč má jinou kombinézu....­....Quicku, já bych se v tom moc nerejpal......Ester závodí v hadrech, co jí navrhnul její brácha.

                Asi je to mj. reakce na „vstřícnost“ českého lyžařského svazu po celou její kariéru.

                0 0
                • Mikikuba  

                  Protože má osobního sponzora na oblečení Adidas. Ostatní Slováci jaksi nejsou pro Adidas dost zajímavý. A svaz slovenskej jí to povolil.

                  0 0
                  • Qulck  

                    Ok,to jsem nevěděl,díky ;-)

                    0 0
                  • gerrard  

                    By me zajimalo, jak je vubec se slovenskym narodakem propojena. Me to pripadne, ze nijak a ma svuj tym na vsechno a za slovensko jenom startuje. Pak by bylo zajimave vedet jaky ma vztah s ostatnima holkama v tymu, kterym asi nijak v rustu nepomuze a jeste jim bere jedno nominacni misto. Ale jak je videt, jak jde o zlato tak jde narodni hrdost bokem. :)

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Tak za amiky bezne startuje snad vsude nejaky importovanec…

                      0 0
                      • Mikikuba  

                        Nejenom za amíky viz třeba česká házená nebo basket. Prostě svět takovej teď je ať se to komu líbí nebo ne. Mě třeba ne:)

                        0 0
                      • gerrard  

                        To jo, ale je soucasti tymu a systemu, tady mam pocit, ze to tak neni a stoji bokem celeho slovenskeho biatlonu a ma jen za ne startuje. Tak kdyby mel nekdo nejak info jak to tam funguje, tak by me to zajimalo.

                        0 0
                        • mr.antik  

                          Tak to to měla svýho času Neumannová, Bauer, Koukalová..

                          0 0
      • Neťa  

        Já s napětím očekával, co za hadru rozbalí v té cílové rovince :-D

        0 0
        • iron.hide  

          tak to by bol brutal, keby rusku vlajku :D

          aj tak to musi byt pre nu trochu psycho, ale na druhej strane – ona sa uz viackrat vyjadrila, ze prave Slovensku dakuje za to, ze vobec moze sutazit, takze urcite nema problem ani mavat nasou vlajkou, dakovat nasim fanusikom, a takisto pocuvat nasu hymnu

          0 0
      • Radek Broz  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
        0 0
    • Adar77  

      Jela krásně… měla tři, čtyři chyby, ale koulí to dohnala.

      Ta Rakušanka, měla asi o 20kg méně.

      … ale sezdá, jak jezdit po prkně…

      Next one No.1

      0 0
    • Smazaný účet  

      tak dneska hrajeme hokej se Švýcarskem, holky jedou 500m brusle (13:15 – Erbanová), muži hromadnej závod – biatlon (12:00 – Krčmář, Moravec) a štafeta mužů na běžkách (ale tam je to imho bez šancí)

      0 0
      • Neťa  

        Kája jede s Kodairo, když ji klepne, bude placka ;-)

        0 0
        • Smazaný účet  

          no, neklepla, ale zatím 2.místo…teď jen aby jí ty zbylé nedaly…

          0 0
          • Smazaný účet  

            tvl, tak už je o setinu třetí…

            Ledecká o setinu první…ty setinky s tím hodně mávají

            0 0
          • Smazaný účet  

            hurááá – Erbanová bronz!

            0 0
            • Mikikuba  

              Výsledek její odvahy odejít do Holandska od Nováka. Strašně jí to přeju!

              0 0
              • Smazaný účet  

                jj, evidentně se to vyplatilo

                vlastně Holanďanky porazila všechny…před ní jen Japonka a Korejka…a ty jsou malý, ale šikovný :-)

                0 0
                • Mikikuba  

                  Šla těžkou cestou a trošku proti proudu…Zaslouží si vrchovatě! Ona je dost velká proti nim možná trošku hendicep. Přece jen musí rozhejbat:)

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    přesně tak, na akceleraci tý větší velikosti/váhy potřebuje víc síly…u dlouhejch tratí to tolik roli nehraje, tam zas z toho může i získat (setrvačnost)

                    0 0
                    • motacek  

                      No obecně to platí tak, že sprinteři mají větší váhu z důvodu větší muskulatury, naopak u vytrvalejších disciplín tu váhu nechceš. Platí to tak napříč všemi sporty, takže vůbec nevím, co chceš říct tím, že u dlouhých tratí z toho můžeš vytěžit. To platí snad jen u sjezdových disciplín.

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        u bruslí je důležitej skluz = setrvačnost

                        menší váha rychleji ztrácí rychlost

                        0 0
                    • Mikikuba  

                      https://olympiada2018.ceskatelevize.cz/…sem-obrecela

                      Skromná, milá a ještě k tomu i kulantní jak mírně řekla, že bez odchodu od Nováka by nebylo nic…

                      0 0
                      • Neťa  

                        Tady je ještě jeden zajímavý článek o Káji. Osobně si myslím, že o ni stejně přijdeme :-(

                        0 0
                • Neťa  

                  Tady ty tulipánky naštěstí nedominují, právě spíše ty Asiatky, předtím Američanky. Kdo by před pár lety řekl, že Kája bude porážet třeba Bowe :-)

                  0 0
    • Smazaný účet  

      v ženskym curlingu to zatím vypadá na postup Japonska, Koreje a Švédska určitě, Čína a UK možná…měly by se holky anglický víc snažit…

      0 0
    • Smazaný účet  

      jedna zlato-stříbrná :-)

      0 0
    • Strakááč  

      A pruhovaní čuráci jedou druhou sérii…

      Myslím tím proti českýmu týmu… pískaj si, kdy se jim chce.. to už bych bejt trenér reklamoval.. v duelu proti kanadě by se dalo vyreklamovat tolik zákroků…

      0 0
      • losik_p  

        nejlepší byl ten neexistující ofsajd :) asi se na to už nemohl divat

        0 0
      • Neťa  

        Trošku sundej ty vlastenecké brýle, dneska pískali dost dobře, našim spíš někdo nevysvětlil, že disciplína je to hlavní. Jinak teda Švícaři mi přišli slabší jak ta Korea.

        0 0
        • Neťa  

          Tvl to měkké i, kde na to jsem přišel… sorry :-(

          0 0
        • Strakááč  

          ale já nemám nic proti písknutí našich zákroků, tam bylo všechno v pořádku… ale švícaři taky neměli moc disciplínu… češi měli dva „nepovedený“ fauly.. prostě do obličeje to nikdy dát nechceš prostě chceš ho nějak poddržet a hokejka vylítne nahoru do xichtu stane se prostě… některý jsou ale zase zbytečný.. ale to je v zápalu boje..

          prostě toho švícarům prošlo víc.. v tej druhej třetině jsme měli mít tak 3 přesilovky a hned by se to skóre pohlo aspoň o jeden gól si myslím.. hráli jsme vůbec víc jak jednu přesilovku ?? tu první v kterej dali myslím góla.. jsem neviděl protože byl asi zajímavější čech na lyžích kterej byl desátej a čekali, než si pro ní dojede.. což tomu moc nerozumím… kdyby dali radši hokej a pak při dojíždění do cíle to tam dali na deset vteřin a řekli no tak dojel tesátek čau.. a pokračujem dál.. :D

          0 0
        • Strakááč  

          http://hokej.cz/…ndac/5028962

          nejsem jedinej, kdo si to myslí.. včetně komentátorů a dalších lidí… jasný, že neuvidí všechno a nějakej zákrok se přehlídne… ale prostě toho bylo už moc přehlídnutýho… až to ovlivnilo dost konec první třetiny a druhou třetinu.. kdy jsme mohli njěakou tu přesilovku, dvě tři zahrát navíc což by fakt mohlo změnit celej průběh.. měli by to mít jak v NHL.. tam maj k dispozici kameru a trenér může reklamovat třeba gól nebo nějakej zákrok.. :) přitom tady by to taky problém nebyl… docílilo by se přesnějších výsledků.. ZOH je jedna z nějvyšších hokejových souteží.. kde by to úroveň mělo mít co nejvyšší.. a zdá se mi, že někdy tomu tak nejni.. a je to přece škoda.. :)

          0 0
      • wego1991  

        Já jsem dnes spokojen. Zase sem trefil výsledek. Ten čtvrtý gól byl pěkná haluz. Komentátoři ani neřekli, že hrajou stále bez gólmana, tak vidím letící pucku a pak záběr kamery odhalil, že kasa prázdná, tak propukla radost. :) Můj třetí správný výsledek, ještě přečkat ty dva zápasy skupiny a je to.

        0 0
      • -b-n-x-  

        Už brečíš jak ti slováci :-D

        0 0
        • Strakááč  

          já nebrečím :D jen se mi nelíbí to pískání.. když to srovnám s NHL… všechno pískaj perfektně.. to je úplně jinej levl.. asi jsem si na ty námořníky z NHL moc zvyknul. :D

          0 0
          • Neťa  

            Ono i v naší extralize se píská mnohem lépe…

            0 0
            • milan.v  

              Musím vám dát oběma za pravdu…

              0 0
              • Petr L2  

                Vždy se píská tak nějak nalevačku, těžko čekat, že někdo slabšímu nasadí přísnější metr, kdo pamatuje začátky Německa, musí se dnes smát, ti otloukali koho potkali, dělali jednu prasárnu za druhou a rozhodčí vpoho, když to nestačilo, tak se při průseru škublo bránou, nebo někdo vyfasoval pěstí, aby se trochu zabrnkalo na nervy, dnes je to proti tomu klídeček, frajeři si toho nevšímají a přidají, bábovky ječí že se děje nespravedlnost.

                0 0
          • -b-n-x-  

            Tak ale pokud nějak okatě nenadržují jedné straně, tak snad mají všechny týmy stejné podmínky ne?

            0 0
    • MartinM  

      Treba Slovaci porazi USA A zahrajeme si spolu ctvrtfinale :)

      0 0
      • Misiak  

        Dufam. Ale bohuzial neverim. Tie nase najazdy proti Slovinsku ukazali vela… :-/

        0 0
    • Smazaný účet  

      Pančochová jede kvalifikaci

      ovšem co předvedly Novinky.cz (Sport.cz)…to je zas titulek…

      Nechápu, co má její sexuální orientace společného se sportovním výkonem

      0 0
      • Smazaný účet  

        hmm, tak Vojáčková si rozbila hubu… :-(

        Slovenka taky

        Pančochová na jistotu, žádný experimenty…ale má z prvního skoku dobrý body a druhý kolo půjde víc v pohodě

        0 0
        • Smazaný účet  

          tak jestli jsem to pochopil správně, tak Pančochová se rozsekala při druhém skoku a body z toho prvního na postup nestačily…

          No, tak už zbývá jen Ledecká a hokej…

          0 0
          • Smazaný účet  

            jo…už to vidím…takhle:

            0 0
            • Neťa  

              Tak jsem se včera podíval na sestřih z téhle „show“ a dost jsem se nasmál, a to hned dvakrát – poprvé při záznamech „skoků“ těch našich a podruhé při rozhovorech s nimi :-)

              0 0
          • Radek Broz  

            Myslím, že větší šanci (byť taky skoro nulovou) než hokejky má biathlonová štafeta.

            0 0
            • Smazaný účet  

              štafeta bude imho se štěstím v top 10

              v hokeji by bylo fajn, kdyby Slováci vykopli amíky…

              0 0
              • Neťa  

                To jo, tento článek mě pobavil :-)

                Z těch štafet má podle mne největší šanci na pěkný výsledek ta smíšená, pokud pojede Davidová a nestřihne si trestné kolo :-)

                0 0
                • Smazaný účet  

                  no, fakt budu fandit Slovákům…amíci by si mohli zase zdemolovat pokoje, jako v Naganu a jet domů :-D

                  0 0
                • Neťa  

                  Tak potvrzeno: „Medailisté Veronika Vítková a Michal Krčmář, Ondřej Moravec a Markéta Davidová pojedou úterní smíšenou štafetu biatlonistů na OH v Pchjongčchangu.“

                  Ta Davidová mi dělá radost, jela tam primárně kvůli štafetě a nakonec objede všechno :-). Máme v ní myslím budoucnost.

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    taky myslím – však vem si Vítkovou minulou olympiádu…

                    Takže Davidová na příští olympiádě individuální placku! Zapamatovat! :-D

                    0 0
                  • Jaroslávek  

                    No taky jsem si od Puskarčíkové před lety sliboval …

                    0 0
              • Radek Broz  

                Bych řekl, že desítka by měla bejt s přehledem. Pokud to naši vyloženě neposerou a zárověň někdo z favoritů jo, tak určitou šanci mají. U hokejek naopak nevidím ani trochu reálný, že by prošli přes semi a bronz s někým z CAN/SWE/OAR by byla taky slušná náhoda. Pokud teda vůbec porazí amíky (sorry bratia;) )

                0 0
                • Misiak  

                  Amikov date dole, o tom nepochybujem. Podla mna doveziete domov nejake zelezo… :)

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    no, fakt bych si přál, abyste je poslali domu už vy :-)

                    0 0
                    • mastihuba  

                      3:0 treba to bratia otoci

                      3:1 dobre privolal sem :-D

                      0 0
                      • mastihuba  

                        5:1 tak nic no, původní plán na USA :D

                        0 0
                  • iron.hide  
                    Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
                    0 0
                  • Misiak  

                    No bratia, amici idu domov. Gratulujem a zavidim :)

                    Teraz si uz len vybrat, jake ze to zelezo priveziete domov. Moznosti su tri… :)

                    0 0
                    • losik_p  

                      snad to nebude ta nejhorší 4. možnost :)

                      0 0
                • -b-n-x-  

                  Covece, ja bych tem hokejistum uplne neveril, ze vypadnou brzo. Sice je naznak, ze kdyz doted vyhrali vsechno ve skupine, tak by meli vypadnout hned v prvnim play-off, ale ten hokej je takovy hrozne nevypocitatelny.

                  0 0
                  • Strakááč  

                    je nevypočitatelný protože se hraje na góly a né na počet střel, obecnou převahu, výkony brankáře atd.. a proto to taky nejni tak jednoznačná a tím je ta hra zajímavá.. proto se na ní vlastně dívám… rozhoduje tam plno faktorů… pokud jste někdo viděl českou U20 mistrovství co bylo kolem vánoc tak to jak porazili finy a poslali je domů, to bylo neskutečný finové prostě jednodznačně lepší nebojím se říct že by mohli hrát finále… ale češi je porazili díky nejlepšímu výkonu brankáře.. kdy kořenář pochytal kolem 50ti střel a pustil teď už nevím jestli dva nebo jeden gól.. a podržel je i v nájezdech.. a to co odchytal.. to byl opravdu mazec.. a „jeden člověk“ to rozhodnul v opak… :D

                    0 0
                • Strakááč  

                  nevíš jestli to dávaj na čt ? že bych si přivstal před školou a koukal se.. mám celkem zájem to vidět abych mohl trošku předpovídat jak to bude s náma přesně den po tom :))

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    internet máš, tak se můžeš podívat do programu…

                    0 0
                  • losik_p  

                    mel by to davat eurosport 2 podle livesportu :)

                    0 0
                  • Strakááč  

                    tak na čt by to prej mělo jít taky.. já když nevím kde, tak většinou najdu všechno na „OnHockey“ kde je zdarma i NHL ale někdy má ten server „výpadky“ na pár dní… což se mi ale stalo od prázdnin jen dvakrát..

                    0 0
              • Misiak  

                Toz ako? Chcem to vidiet, alebo radsej pospat? Predsalen 4:10…

                0 0
                • Strakááč  

                  Tak vstan až na poslední třetinu asi mi taky nezbyde nic jinýho když se chci vyspat :))

                  0 0
        • Pavel  

          Dívám se na to ze záznamu – to je soutěž o nejhezčí „tlamu“? :-D

          Jinak opravuji svůj názor na skoky na lyžích. Skoky po tomto chápu, prostě skočíš do výtahové šachty, letíš rovně a pak to nějak propružíš v kolenech, ale tohle už ne…

          0 0
      • snas89  

        Nechci se jich uplne zastavat (tech sracek co produkujou je fakt silene)…

        Ale tady je asi navaznost na jinej clanek.

        Super lezbu ma na helme. Tu ji delala nejaka graficka -kamaradka.

        0 0
    • Smazaný účet  

      tak už druhej dopingovej případ :-(

      První byl Japonec, teď Rus…ale v curlingu. Jak mu to může pomoct při tomhle sportu?

      https://oh.idnes.cz/…-sporty.aspx?…

      0 0
      • Strakááč  

        :D :D :D

        0 0
      • Singlespeed  

        U nás hraje curling pár lidí, ale pozitivní nálezy zakázaných látek byly v posledních letech taky, jen se o tom nemluvilo.

        0 0
      • -b-n-x-  

        Jestli se moc nenadychal okeny? :-)

        0 0
      • ememem1  

        tak jako v strelbe? znizenie tepu a pod.?

        0 0
        • Singlespeed  

          Kdepak, meldonium není betablokátor ani nic podobného:

          https://cs.wikipedia.org/wiki/Meldonium

          0 0
          • Smazaný účet  

            no, i další curleři se diví, k čemu by mu ten doping byl

            ovšem jak správně podotýká jeden z komentujících:

            RF nemá žádný skandál, protože na ZOH nestartuje.RF byla vyloučena z ZOH 2018 a ty sportovci pod značkou OAR jsou pod Olym. vlajkou a MOV vytvořením panelu je posuzoval podle 4 kriterii a jedním z nich bylo testy na doping. A pokud jim proklouzl je to jejich chyba. A nebo jim neproklouzl a pustily ho tam záměrně.

            0 0
          • Krov  

            Meldonium zlepšuje i psychickou odolnost (viz- třeba tady ). A to už může v tak náročném sportu na přesnost hrát roli.

            0 0
      • -b-n-x-  

        Jeste ze na olympiade nezavodi Onuce. Ty pristroje na antidopingove kontrole by se zblaznily :-)

        0 0
        • Smazaný účet  

          vzhledem k jeho zdravotnímu stavu by měl na všechno výjimku

          0 0
          • Singlespeed  

            Jako Marit Bjoergen…

            0 0
            • Smazaný účet  

              Kolik jich má?

              0 0
              • Smazaný účet  

                https://www.stuttgarter-nachrichten.de/…6545f85.html

                bohužel musíš hledat přes jiné vyhledavače, než Google, ten výsledky brutálně filtruje (zkus například „Marit Bjöergen TUE“ – bez uvozovek a porovnej to s výsledky Yahoo)

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Já to nikde nehledám ;-) Jen mi přišlo, že to napsal zasvěceně, tak jsem se zeptal :-) Píšou astma :-D Čekal jsem, že bude mít vyjímku na všechno. Chodil jsem se na ní dívat na Seisru když trenovala (v době před porodem). Když vidíš její trenink, tak ti léky na astma npřijdou podstatný ;-)

                  0 0
              • Singlespeed  

                Např. kortikosteroid Budesonid.

                0 0
                • Strakááč  
                  Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
                  0 0
      • snas89  

        Treba na potlaceni bolesti v loktech ze zametani?:)

        0 0
      • Jaroslávek  

        Třeba chytí časem nějakýho šachistu.-)

        0 0
    • Smazaný účet  

      no, co koukám na ženskej curlilng, tak to bude ještě drama…zatím mají postup Japonsko, Korea a Švédsko…a pak tam jsou 4 týmy nastejno (USA, GB, Kanada a Čína)

      Ale ještě jsou 4 ty předkola, tak uvidíme…

      0 0
      • Smazaný účet  

        abyste neřekli, že dávám jen angličanky :-)

        0 0
        • Strakááč  

          Stejně to je hustej sport.. :)) stačí ti k tomu šutr a košťata.. :)

          0 0
        • jIrI___  

          Ženský curling se mi líbí. Takový ten grif v ruce získaný na tréninku pak holky mohou využít doma při své přirozené domácí práci – vytírání podlahy.

          0 0
    • Jaroslávek  

      Taky skokani mi připomínají jamajský bobisty. Ti však aspoň do toho šli prsama.

      0 0
    • Smazaný účet  

      hmm, opět krátký přehled ženského curlingu :-)

      postup zatím pořád Japonsko, Korea a Švédsko

      čtvrté postupové místo má aktuálně dva kandidáty – USA a GB

      USA čeká zápas s Koreou a Švédskem = imho prohrajou oba

      GB čeká zápas s Japonskem (tipuju prohru) a Kanadou (tipuju výhru)

      pokud by nějaký jiný tým výrazně nezaskóroval, znamenalo by to postup GB :-)

      0 0
    • -b-n-x-  

      Olympiada prinasi tyhle krasne okamziky :-)

      Na podobne vykony mam takovy nazor, ze pokud by to jela zavodnice rekneme z Jamajky, Konga, apod…, tak bych to celkem bral. Nakonec jeste i to Madarsko by s primhourenim oci slo. Ovsem tohle je nejaka americanka, ktera si nejakym zpusobem poresila, ze muze reprezentovat za Madarsko. Za USA by se ji tohle asi nepodarilo.

      0 0
      • Pavel  

        Tak neříkám, že bych to dal bez držkopádu, ale vypadalo by to zhruba tak nějak. I když pozadu jezdit celkem umím, a dokonce i dozadu zatočit. :-)

        0 0
        • -b-n-x-  

          Takhle jsme s kamarady jezdili prvnich par jizd v HP, nekdy kolem roku 2000 – jeste na nejakych normalnich lyzich. Na jednu stranu je mi sympaticke to, ze si jde za svym snem. Ovsem mam takovy pocit, ze pokud by trochu vice potrenovala, mohla by ta jizda vypadat trochu „dustojneji“ :-)

          0 0
          • Pavel  

            Já ji naprosto chápu, jezdí na jistotu, aby nespadla. Taky jezdím na jistotu, abych nespadl, přeci jenom už mi není dvacet a každý další pád bolí víc a víc. A na „důstojnost“ v těchto chvílích seru. :)

            0 0
            • -b-n-x-  

              Nevim jestli to neni trochu nepochopeni smyslu zavodu. Na jistotu aby nespadla si muze jezdit kdy chce. Ale tak pproc ne. V tomhle je ta olympiada krasna :-)

              0 0
              • Pavel  

                No podle toho, jak na tom stála, tak moc na jistotu nejela.. :-D

                0 0
      • Radek Broz  

        Už googlim, jak získat maďarský občanství! :D

        0 0
      • Smazaný účet  

        Nic jineho, nez reakce na nastavena pravidla.....ne­dramarizoval bych to…usmal se a nechal to plavat. Nejake zavadeni opatreni udela akorat bordel…

        0 0
      • jIrI___  

        V každém sportu se najde nějaká osoba, která se ho snaží zostudit. Chvíli tato paní bude „hvězdou“ na sociálních sítích a pak zas upadne v zapomnění.

        0 0
      • ememem1  

        by ma celkom zaujimalo ako presla kvalifikaciou resp. splnila olympijsky limit.

        ci v tychto novych pseudosportoch to netreba?

        0 0
        • Smazaný účet  

          Na netu psali, ze objizdela hnojaky a sbirala bodik po bodiku…

          0 0
          • Pavel  

            A hlavně vymetala ty, kam nejezdí „špička“ (daleko, blbý termín). Na jakémsi v Číně z 15 skončila 13., takže bodíky se jí jen hrnuly.

            0 0
      • Misiak  

        Fakt by ma zaujimalo co je za tym. Nejaka forma protestu? Alebo snad posledny sen? Nevie niekto?

        0 0
        • Neťa  

          Už jsem to vkládat výše, tady je to rozepsáno. Ta paní bude asi krapet „svéráz“.

          0 0
          • -b-n-x-  

            „devatenáctiletá kandidovala proti Schwarzeneggerovi na post kalifornského guvernéra“ – aha, timto se to asi tak nejak vsechno vysvetluje :-)

            0 0
        • wego1991  

          V odkazu výše co dal uživatel Neťa, píšou, že v 19ti letech kandidovala proti Arnoldovi na kalifornského guvernéra. Na guvernérku to nestačilo, na ZOH taky žádná sláva. Kdo ví co bude příště..

          0 0
          • Misiak  

            Jo, nevedel som, ci si zasluzi sucit alebo vysmech. Myslim, ze skor to druhe :)

            0 0
        • Smazaný účet  

          Podívá se na ZOH (viz orel Eddie) to jako důvod stačí né?! ;-)

          0 0
        • DADMTB  

          No, asi její snažení úsměv vyvolá, nicméně myšlenka zakladatele moderních Olypijských her asi naplněna je : Důležitou věcí v životě není vítězství, ale zápas, základem není to, že se zvítězilo, ale že se bojovalo dobře.

          Zkracuje se většinou na „Není důležité zvítězit, ale zúčastnit se.“

          0 0
          • Radek Broz  

            Neni důležitý vyhrát, ale vyhrát o hodně.

            0 0
          • -b-n-x-  

            No, me uplne nepripada, ze by se v tomto pripade „bojovalo“ a uz vubec ne „dobre“. Ale to je jen muj pohled a mozna se mylim. Treba opravdu bojovala velice, a v tom pripade super :-)

            0 0
            • DADMTB  

              Já to beru taky s rezervou, to co předvedla se snad nedá ani označit za závodní jízdu a jak ji bodovat:-)

              Jinak boj to pro ni byl, to je vidět, ta jízda na závěr – po zadu, to prostě nedokázala otočit tak to dojela:-)

              0 0
              • Smazaný účet  

                tak prakticky na každý Olympiádě je nějakej takovej exot…orel Eddie, ten ekvádorskej nebo jakej běžkař minule…teď tato madam…já myslím, že to k Olympiádě tak nějak patří…na MS by se nedostala :-)

                0 0
                • -b-n-x-  

                  Ale jo, taky myslim, ze to je vitane zpestreni :-). Nicmene si porad jeste i myslim, ze ten orel Eddie musel aspon umet skocit z mustku – coz mi prijde jako docela solidni dovednost. I ta Vanessa Mae minule docela relativne dobre jela ten obrak, ci co to bylo. Pripadne ti exoticti typci, co treba skoro nikdy nevideli snih. Tohle me prijde v pohode. Tahle pani mi teda k tem vyse zminenym uplne nepasuje. Ale nevadi :-)

                  0 0
                  • Barak  

                    Když teď trochu odbočím a vzal bych to trochu z druhé strany, mě třeba přišel trochu zvláštní výkon Kloeba v nedělní štafetě. To, jakým způsobem měl na posledním úseku nad ostatními od prvního do posledního metru navrch a vypadal, jako by se nudil a jel jen tak na výlet, to snad ani nepatří na olympiádu, ale někam na závod okolo hnoje.:-)

                    0 0
                    • krabica  

                      Northung v top formě byl na tom podobně, nic nového… :-)

                      0 0
                  • Smazaný účet  

                    Tak tu jeste byt ten plavec-neplavec, ktery se malem utopil, ale nakonec doplaval. Ten mel u mne jednoznacne palec hore za nasazeni (zivota)…a takovy by podle mne mel mit sanci se na olympiadu dostat. Bohuzel sem tam nekdo proste vyuzije pravidla, aby se zviditelnil, ale soudnemu cloveku musi byt jasne odkud vitr vane.

                    0 0
                • Luke96  

                  Akorát Orel Eddie byl nejlepší ve své zemi, kterou pak reprezentoval. Byl sice k smíchu, ale zasloužil si i velký respekt. To tahle pomatená paní podle mě těžko. Kdyby dělala něco ve své zemi, v čem by byla nejlepší, tak OK. Takhle vypadá, že trpí nějakou chorobnou touhou se proslavit. Viz. např. ten pokus kandidovat na Guvernérku.

                  0 0
                  • Pavel  

                    To je vlastně fakt! Eddie překonal letitý briiský rekord ve skoku na lyžích. A pokud vím, tak ten rekord platí dodnes.

                    0 0
    • Smazaný účet  

      tak štafeta…go on! snad budou dobře střílet…

      0 0
      • Smazaný účet  

        no, tak Vítková dvě chyby…ale to snad ještě půjde sjet…

        Naopak Slováci jsou definitivně v pérdeli

        0 0
      • Smazaný účet  

        tak Vítková zatím 10. (druhá střelba jedna chyba)

        Italka kulometila výborně…

        0 0
        • l-e-t-o  

          Vítková škoda chyb. Jelo ji to parádně.

          0 0
          • Smazaný účet  

            to jo, jak to nakonec sjela na 5. místo, klobouk dolů

            Davidová teď bohužel 3 chyby a ani jí to moc nejede :-(

            Zato Italky střílej skvěle

            0 0
            • l-e-t-o  

              Italky asi trénovaly s nějakými kulometčíky :-D

              Davidové to moc dneska nejde.

              0 0
              • Smazaný účet  

                no, v závěru to dost vylepšila

                Vítková má zlomenou pažbu – v cíli jí shodila nějaká Američanka a jak spadla, tak to zlomila…to bude problém na štafetu žen :-(

                0 0
                • l-e-t-o  

                  Si nevozí pro takového situace náhradní pažby ke svým zbraním?

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    tak to nejsou sériový pažby, většinou jim to dělá nějakej truhlář na míru…

                    jasně že mají náhradní zbraně, ale to už není úplně ono…

                    0 0
                    • Radek Broz  

                      Ty pažby jsou dřevěný?

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        co vím, tak jo

                        1. je to snadněji customizovatelný
                        2. dřevo má v mrazu lepší charakteristiky, než plast (i když to záleží na intenzitě a délce používání – čim delší dobu a větší mrazy, tim líp pro dřevo)
                        0 0
                        • Radek Broz  

                          Zajímavý. Myslel jsem, že je to karbon.

                          0 0
                          • mr.antik  

                            proč by se s tim někdo dělal…

                            0 0
                          • Smazaný účet  

                            blbě by se to opravovalo „v akci“ a navíc úspora hmotnosti není úplně žádoucí – nevím, co říkají pravidla biatlonu, ale při střelbě obecně platí, že čím těžší pažba, tím stabilnější zbraň při střelbě (hodně zobecňuji)

                            0 0
                            • mr.antik  

                              hmotnost je daná, a určitě je dobrý mít to dobře vyvážený nejen při střelbě ale i na zádech

                              0 0
                            • Radek Broz  

                              To je jasný – předpokládal jsem, že se to nějak dovažuje. No, asi už jsem tak zblblej z těch kol, že když jsem poprvý viděl takhle tvarovanou pažbu, automaticky mě napadlo, že je to karbon.

                              0 0
                            • obda  

                              Pravidla říkají minimálně 3.5 kg bez střeliva a zásobníků. Přitom taková CZ 455 LUX má 2.80 a Varmint 3.20 Jak říkáš, nemá smysl šetřit.

                              0 0
                    • mastihuba  

                      tady bych si dokazal predstavit 3d tiskarnu, tech dobrych pazbaru je v republice dost malo. mame tady jednoho a dela to pro pulku republiky takze cekani asi dlouhy.

                      0 0
                      • Jaroslávek  

                        Do Slovinska to přes noc z republiky dostali, ale kua do té řitě !?

                        0 0
                      • Smazaný účet  

                        dost velkou roli hraje materiál, pochybuju, že to 3D tiskárna udělá ze dřeva

                        1. dřevo snadněji customizovatelný (hele, můžeš mi to tady trochu opilovat a přelakovat? dík…)
                        2. dřevo má v mrazu lepší charakteristiky, než plast (i když to záleží na intenzitě a délce používání – čim delší dobu a větší mrazy, tim líp pro dřevo)
                        0 0
                        • mastihuba  

                          tak 3d tisk ze dreva asi tezko, tomu se pak rika cnc :-) problem je ze modelari co to delaji rukama vymiraji…

                          0 0
                          • Smazaný účet  

                            tak jsem teď koukal a Běloruska má karbonovou pažbu…takže ty materiály asi jak kterému závodníkovi vyhovuje…o váze to není a u nás má to dřevo tradici :-)

                            0 0
    • Smazaný účet  

      Fourcade teda hodně profesorsky, takže Francie první

      Souboj o bronz byl pěknej, ale to, jak Ital ve finiši vyblokoval Němce se mi teda moc nelíbilo

      No a naši 8. – to imho tak nějak odpovídá…měli dost chyb na střelnici

      0 0
      • Jaroslávek  

        Chudák Fialková, vytvořila snad olympijský rekord v netrefených terčích ?

        0 0
        • ememem1  

          asi hej, to bola fakt katastrofa a trapas non plus ultra bez ohladu na to, ze to bol asi technicky problem. nicmenej na 7,5km 11miesto , na 15km 5 miesto, z 20 striel trafila 19. ma 25.rokov, prva olympiada, skoncila lepsie ako makarainenova,wi­everova,hilde­brandova alebo domrachevova. ked skonci nasta tak je to jedina sk nadej, ktora ma sancu na medaile. vsetko ostatne a nie len v biatlone je tak na urovni trinidad&tobago.

          0 0
          • Jaroslávek  

            Neměla špatný výsledky, ukazuje se, že štafety jsou hodně o hlavě.

            0 0
    • Neťa  

      Hm, tak pravidla pro finish má biatlon na hovno, tak se v podstatě nic nestalo, ale prasárna to od Windische byla teda slušná. Něco podobného předvedl i Fourcade v masáku, ale tady to bylo teda ještě markantnější.

      0 0
      • Neťa  

        Tak teď nevím – buď kecal Rejman, nebo kecají všichni ostatní. Asi to bude jako obvykle… Tedy porušení pravidel v obou případech a mělo se to trestat – https://oh.idnes.cz/…biatlon.aspx?…

        0 0
        • Smazaný účet  

          Z rozhovoru s Rybářem:

          „I šéftrenér české reprezentace Ondřej Rybář měl zprvu jasno, že musí přijít diskvalifikace. Jenže pak jako člen jury rozhodl o opaku. „Řešilo se to víc než čtvrt hodiny, pořád se pouštěl ten záznam. Ale nemáme to tak, že by závodník nesměl změnit koridor. Může přejet, aniž by omezil toho druhého. A Ital jel první, tak měl právo výběru koridoru,“ vysvětloval Rybář.

          „Windisch do něj najel lehce později, ale Peiffer byl za ním tak metr a půl a bylo vidět, že ani jednou nemusel omezit odraz nebo odpich holemi. Ital tak žádné pravidlo neporušil, ostatně Němci už se pak také neodvolávali," připomněl Rybář."

          0 0
    • Smazaný účet  

      ty amíky určitě porazíme! :-)

      0 0
      • iron.hide  

        dam na vas 20 eur

        0 0
        • Smazaný účet  

          máš vyděláno :-)

          0 0
          • snas89  

            yáleží jak vsadil ne?:)

            teda já nesázím..ale jestli vsadil na výhru čechů v regulerním čase, tak prohrál…

            0 0
            • Pavel  

              Z hlediska sázek 1/0/2 = výhra/prohra/remíza to byla remíza (bere se stav zápasu v normáním čase). Ale je také možnost vsadit na celkového vítěze (zde asi formulováno jako „postupující“).

              0 0
              • Pavel  

                Mimochodem, vyšla mi remíza Švédsko-Německo s kurzem 7,25. :-)

                0 0
      • Radek Broz  

        A kdy dopíšou Jardu?

        0 0
    • Smazaný účet  

      wow…nečekaně Britky porazily Japonsko a jsou (zatím) mezi 4 postupujícími!

      Korea, pak Švédsko, pak stejné skóre Japonsko a GB

      Jak Japonsku, tak GB zbývá jeden zápas

      Japonsko se Švýcarskem (to by měli Japonci vyhrát)

      GB s Kanadou (GB by měli vyhrát)

      (jsou to čistě statistické odhady)

      0 0
    • Smazaný účet  

      tiskovka Samkový

      odrovnala si hlas, když fandila Erbanový :-)

      0 0
    • mastihuba  

      jeden utok jedna strela…

      0 0
      • Strakááč  

        Jedno vyhrany vhazování jedna prihravka jedna střela jeden gól..

        0 0
        • mastihuba  

          kua ten ***** co to komentuje tu prohru privola… seru na to… jedu do prace

          0 0
    • Strakááč  

      Po první třetině…

      Řekl bych, že češi jsou lepší v kombinacich a hledaj pořád kudy ho tam dorvat.. :)) jako vždycky.. chce to střelecký štesticko.. dneska to vypadá, že to štěstí bude když padnul gól o tyč :)

      0 0
      • Strakááč  

        Zbytečný góly dostáváme.. proč nedavame taky takovy pitomý góly :)

        0 0
    • mastihuba  

      i vysílání čt nepromítá živě? :(

      uf už to mám

      0 0
    • mastihuba  

      uf…

      0 0
      • Pavel  

        No ještě že tak! :-) Vstávat pro mě lehce po půlnoci a vidět porážku by mi fakt zkazilo den! :-D

        0 0
        • Strakááč  

          Taky jsem rád, že jsem si přivstal o tři hodiny dřív.. ale škoda že rozhodčí dle mě dost ovlivnili hru.. mohli si dát o prodloužení a najezdy míň..

          0 0
    • wego1991  

      Nervy teda neskutečný. Ti rozhodčí co tam zase předvedli, zejména ve třetí třetině to byla teda síla.

      Ale je to za náma a teď se připravit na OAR. Vono to cinkne!

      0 0
      • Pavel  

        Asi připluli kapříci :-D. S tím OAR opatrně, Nory ještě neporazili. ;-)

        0 0
        • Strakááč  

          no norsko pokud vyhraje tak to nevim teda:)))

          0 0
        • Jaroslávek  

          Po I.třetině máš odpověď. Jestli to tak pujde dál, tak bych to viděl na desítku.

          0 0
          • Strakááč  

            Můj tip byl 8:1 ale nesazim jen si to myslím.. uvidíme :)) zatím 4:1:)

            0 0
    • Strakááč  

      Na pískače názor nezměním.. je to od nich už jak naschvál.. to není možný.. prostě nám asi nepřejou..

      0 0
      • Neťa  

        Ano, ve třetí třetině tam byly dva zákroky, po kterých jsme měli hrát přesilovku, ale ruku na srdce, k čemu by nám byly? ;-) Na začátku druhé třetiny jsme hráli tři v řadě a jako by jsme je ani nechtěli, bylo to úplně bez zájmu, nebyla tam pomalu žádná střela na bránu a ještě jsme si nechali dát gól :-). Naopak při 5 na 5 jsme je většinu času přehrávali.

        0 0
        • Strakááč  

          Minimálně by umirnili ten tlak na konci.. ruku na srdce je sračka.. každá predilovka se počítá a nikdy nevíš co může bejt kdyby.. výhoda by to byla.. a gól by bejt mohl nebo klidně dva.. v tom oslabení mohlo bejt hned gra 4na4.. taky to mohlo bejt ovlivneny a mohli dát góla..

          0 0
    • lukasmcl  

      Hurá, už můžeme oprášit návleky na zrcátka :)

      0 0
      • Radek Broz  

        A jéje, to zase skákající Češi ovlajkujou starý Golfy a Oktávky?

        0 0
        • mr.antik  

          klasika, ještě do včerejška všihni řikali jak je ten tým nahovno, co všecko je špatně a jak tam propadnou

          0 0
          • snas89  

            hašek na hrad!

            vole.

            (máňo, zas je tady nějakej ******* co tomu vůbec nerozumí. votevři lahváče)

            0 0
          • Strakááč  

            Já to věděl hned při kanadě že tahle olympiáda se zapíše po dvaceti letech do dějin.. a věřím že to zlato chcou.. a rusko taky nejni neporazitelny… francouz chytá.. výběr hráčů se dá srovnat s nhl.. a mě se strašně líbí že tady jsou všechny lajny silný… kdežto v nhl se hraje na prvni druhou lajnu a ostatní nejsou tolik produktivní.. mě se strašně líbí jak hraje erat.. on nejni moc videt a nejni moc u gólů.. ale ta jeho schopnost držet puk je mazec to samý cervenka a hodně mě dostal mertl i kovář jak do toho davaj všechno.. v obraně nakladal, kolář a kundratek taky dost dobrý.. obrana v 5 na 5 je super.. v oslabení mi někdy přijdou zamceny misto toho aby vždy jeden vic vyjížděl a napadal.. :)

            Já jim věřím.. dle mě nam jen chybí strela která tam prostě padne

            0 0
            • -b-n-x-  

              „věřím že to zlato chcou“ – no nevim. Podle me si tam prijeli jen dobre zahrat. :-)

              0 0
              • Radek Broz  

                Taky miluju tyhle zasvěcený komentáře – to je jak u biathlonu „chtělo by to zlepšit střelbu a zrychlit běh“ :D

                0 0
              • Strakááč  

                To jsem myslel jako, že maj teď mega motivaci hrát a myslet na to celej zápas.. je to teď situace, že jsou zatím neporaženy.. což rusko bylo.. :)

                0 0
            • jIrI___  

              A hlavně do toho většina těch kluků dává srdíčko a na výkonu je to znát, stejně jako u zlaté generace z Nagana! A krásně jde vidět, že kluci hrajou za mančaft a ne jen sami za sebe, to je tajemství úspěchu a neporazitelnosti. Takovej Francouz, z toho se klube nový Dominik. Erat super, perfektní držení puku, neobratelný, a sází to ostatním klukům přímo na hůl, na jedničku s hvězdičkou. U Kundrátka mě vyloženě fascinuje práce rameny a tělem celkově, zvlášť při kontaktních soubojích v rozích kluziště je na něj pěkné pokoukání. Teď už jen doufat, že budou mít v dalších utkáních trochu více štěstíčka a menší smůlu na pruhované, ti je vůbec nepodrželi a přitom by si to naši kluci tak zasloužili.

              0 0
              • Radek Broz  

                Umíš to líp…

                0 0
              • Canyon325  

                normálne som musel slzu zatlačiť

                0 0
                • jIrI___  

                  Já ji musel zatlačit při sledování výkonů Slovenských hokejistů, ať nemám mezi chlapama v hospodě ostudu :)

                  0 0
                  • Canyon325  

                    ja som od nich veľa nečakal a nesklamali ma :)

                    0 0
                  • iron.hide  

                    to uz je vazne zufalost, aby cech kukal v hospode na nas hokej

                    0 0
                    • Strakááč  

                      :D no a… vy nejste někdy vůbec špatný teda podle výsledků.. třeba a olympiádě jsem byli tuším už třetí.. na MS asi druhý nedávno (2012 ? nebo 2013? teď nevím) jinak skoro jak češi.. ale řekl bych že pořád maj češi lehce navrch no.. :D

                      0 0
    • jIrI___  

      Kluci hokejoví to pěkně dotáhli, zlaté placky na krku jsou takřka jisté. Kde se dají koupit české vlaječky na auto?

      0 0
      • Smazaný účet  

        V lidlu, hned vedle klobouku, fandulaku a navleku na zrcatka:)

        0 0
        • -b-n-x-  

          To abych si koupil auto :-)

          0 0
        • Radek Broz  

          Po zápase s OAR budou ve slevě.

          0 0
          • Strakááč  

            Těžko když rusko povalí dom :))

            0 0
            • Radek Broz  

              Bacha – Rusko tam, stejně jako na Ukrajině, není a nikdy nebylo. Je tam neoznačený tým.

              0 0
              • -b-n-x-  

                I sportovci chteji obcas na dovolenou :-)

                0 0
              • Strakááč  

                nemůžu za To, že z toho musí udělat takovou kokotinu.. kdyby radši na olympiádě byla vstupní prohlidka kde by udělali test dopingu a bez testu by se tam nikdo nedostal.. to samý po vyhranej trifeji.. a nikdo by to ani nezkusil.. přitom to je záležitost dvpu dnů..

                0 0
                • tomxxx  

                  Koukám, že o dopingu víš hodně :D

                  0 0
                  • Strakááč  

                    Jako o všem :))))njn vidím to asi moc jednoduše :)

                    0 0
                    • tomxxx  

                      Ono to je o dost složitější. Nicméně antidopingovka je u vrcholovýho sportovce docela běžná věc. Musej hlásit kde budou trénovat atd. Choděj jim i domů. Neni to jen o tom, že nachčiješ do kelímku před a po závodě, to by nic moc neřešilo.

                      Za mě je to celý postavený na hlavu. Povolil bych všechno, ať klidně ve 30 chcípnou, je mi to u ******. Někdy mi přijde, jako by sportovce lidi nutili jejich milovanej sport dělat a podvádět v něm. *****, je to sport, je to zábava a jenusí to dělat za prachy.

                      0 0
                      • Strakááč  

                        to by ale závody paknemohl vyhrávat člověk dco je prostě dobrej a snaží se bez těch látek a nutilo by to každýho to žrát.. a né jen ty nejvyšší ale i ty horší.. náhodou.. tak jak to je to celkem funguje.. jen ti rusáci se měli řešit hned a pořádně a né nějakýma hovadinama… jako udělat tohle na olympiádě.. :D měli jim dát radši hodně tučnou pokutu jako na stát.. aby si to příště rozmysleli.. když to bylo vedený státem… :D

                        0 0
                      • losik_p  

                        ano, presne moje slova.. at si bere kazdy co chce, ti hloupejsi chcipnou na infarkt, protoze budou ficet na pervitinu a byl by pokoj..

                        nejhorsi jsou ty kecy tech sportovcu, napr. astmatiku – ze se tim dostavaji na uroven zdraveho sportovce.. NO A CO? :) co maji rikat tenisti napr., proti kterym hraje Serena? dame ji zavazi na nohu, aby mela hendikep, jako dostihovi kone napr.? :) nebo mensi raketu? cim vetsi obvod bicepsu u zen, tim mensi raketa :)

                        kazdy ma urcitou telesnou vybavu danou geneticky, ktera se da treninkem do urcitych mezi „vylepsit“ a kdyz to dal nejde, tak to proste nejde, smula.. a pokud m nekdo potreba brat urcite podpurne prostredky, at si je bere, ale na vlastni zdravotni riziko

                        od te doby, co jsou ve sportu penize, nestoji cela olympiada za nic.. je jenom otazka casu, kdy i eurosport, placena televize, rekne „ty prava jsou moc drahe, my to nekoupime“ – a pak si budou sportovci hopsat na stadione sami, bez ucasti kamer, protoze nikdo nebude moct natacet, protoze to nikdo nezaplati.. vecer si prectu v novinach vysledky a budeme spokojeni :)

                        0 0
              •  
                Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
                0 0
              • Pavel  

                Jsou to Olympijští sportovci z Ruska, jak neustále opakovali během přenosu na ČT. :)

                0 0
      • jIrI___  

        Prodám dvě české vlaječky na auto. Ti kreténi to vůbec neumí hrát, nechápu co tam lezou když prohrají takový důležitý mač.By se měli dát na kuličky, to by jim možná šlo lépe.

        0 0
        • Pavel  

          No tak si s Kanadou zahrajeme o bronz… ;-)

          0 0
          • Neťa  

            Tys na ty naše krutý… Ale každopádně ani ten Němec nebude lehké sousto.

            0 0
        • Smazaný účet  

          „Kluci hokejoví to pěkně dotáhli, zlaté placky na krku jsou takřka jisté. Kde se dají koupit české vlaječky na auto?“ ;-)

          Taky miluju hokejový fanoušky :-D

          0 0
        • Strakááč  

          ty jsi teda fanda.. každej ví, že češi neumí dát góla.. jako kdyb se báli přihrát skrz nohystojícího rusáka před bránu a z ní jí pálit z voleje rovnou na branku… další šance skoro jednoznačný tak dvě byly.. ale neproměnili je… bohužel.. škoda, že právě ta čtveřice nesehraje o první místo víc utkání..

          0 0
          • kejda  

            Jako třeba že by hráli finále na tři vítězný? Jinak v pohodě?

            0 0
            • Neťa  

              :-) Ale tak musíš uznat, že baví :-)

              0 0
              • kejda  

                To jo… aby ale nebyl nasmrklej. Tohle se mi moc nezdá :))

                0 0
            • Strakááč  

              no na dva vítězný bych asi dal i čtvrtfinále.. a semifinále i finále a o bronz taky na dva..

              na dva vítězný by to stačilo… aby se nehrálo zas o tolik moc zápasů.. ale jedno utkání jako to bylo třeba se švédskem.. může bejt jen šťastná náhoda.. a ten dobrej tým prostě končí i když měl na to mít zlato..

              0 0
              • AussigBiker  

                Do by ten hokej nikoho už vůbec nezajímal. Už tu jednou byl na MS pokus s finále na dva vítězný a byla to *********.

                0 0
          • nitraq  

            každej ví, že češi neumí dát góla

            A tím bych to uzavřel, páč nějaký spekulace o větším počtu her jsou nesmyslný.

            0 0
            • krabica  

              Oni by se při větším počtu her dávat góly určitě naučili… :D

              0 0
            • Strakááč  

              Němci nas to pujdpu naučit.. z osmi střel tři góly.. tak to mít my.. tak jsme rozbili rusko 12:2 :))

              0 0
              • Radek Broz  

                Taky narozdíl od Čechů nestřílej odněkud z rohu;)

                0 0
                • Smazaný účet  

                  no jeden gól jim tam padnul odněkud od půlky hřiště :-)

                  spíš se nesnažej narvat se do naučenejch postavení a kombinací, ale perou to na branku odkud to jde

                  to bylo dneska krásně vidět – rychlá akce a než se obrana narafičila správně, tak šup-šup a gól

                  zatímco naši si tam hrajou, 4× nahrávka tam a zpět a mezitím se jim všichni protivníci stáhnou do obrany a všechno zablokujou…

                  0 0
                  • Strakááč  

                    A to první.. tak se hraje nhl.. rozjety tří na dva nebo dva na jednoho.. rychly nohy a dáš snadno.. teda oproti kulometu z ČR… kterej se snaží klíčovou dirkou prostrelit puk..

                    0 0
        • ememem1  

          u teba je ozaj dost casto tazke zistit co myslis vazne a co ne.

          0 0
          • d  

            A pak že jsou hate-free neziskovky zbytečné…

            0 0
    • Neťa  

      Tak máme fajn soupeře pro souboj o bronz :-)

      0 0
      • Misiak  

        Svedi domov? Mein Gott!!

        0 0
      • Pavel  

        To bychom ale museli porazit Kanadu. :-)

        0 0
      • Radek Broz  

        Teď jedu z běžek a Němci v rádiu řešej, že budou hrát semi s Kanadou. Myslel jsem, že jsem jen blbě rozumněl.

        0 0
      • Strakááč  

        za kterej tým hraješ ? že máte gut soupeře pro boj o třetí ? tým český republiky si dá finále tipuju s kanadou znovu..

        češi zničili kanadu, zničili ameriku… proti rusku se nám bude možná hrát líp jak proti kanadě.. a i kanada byla horší když jsme s ní hráli.. mít úspěšnější střelbu, tak jsme nehráli jediný prodloužení.. dle mě to je tím, že jsme se vždycky dostali do jejich obrannýho pásma a tam kombinovali a nedali žádnou překvapivou střelu a prostě jsme je neprostřeili ty 4 hráče stojící před bránou plus brankáře.. proto to chce před brankářem stínit pořádně blízko.. a prát to tam od modrý v těhle situacích a hledat dorážku..

        0 0
        • jIrI___  

          Jak píšeš, kluci se do toho opřou a zlatonky jsou doma. Samozřejmě zničení sportovců z Ruska nebude tak moc emotivní jako poražení USA :)

          0 0
    • volyn  

      Ja to zlato tem nasim klukum hokejovym strasne preju, ale na ten hokej se neda moc koukat. Teda pokud je clovek namlsany kvalitou z NHL, svetoveho poharu nebo minulych olympiad. Verim,ze ti co sleduji poctive EHT si libuji, ale za me teda des bes. Videl jsem jeden a pul zapasu a asi to dal pokouset nebudu a budu jen tise fandit. Doufam,ze ti lulini nahore pro priste zajisti kontrakt s NHL a udelaji zase paradni turnaj.

      0 0
      • Pavel  

        No, hokej to pohledný nebyl, obě mužstva evidentně hrála na „jistotu“ a „hlavně kua neudělat chybu“. Ale naštěstí se počítá výsledek. :)

        0 0
      • cubista  

        Neviděl bych to tak černě. Není všechno jen o jménech, ani kdyby byla z NHL.

        0 0
      • Strakááč  

        hele ber v potaz, že NHL je užší hřiště… a tam musíš sakra makat a sakra se snažit jako útočník a má dost šancí se ukázat i obránce a brankář.. nemůžeš to moc srovnávat.. já to taky srovnával po zápase s koreou… no a můj názor na to byl že to co hráli bylo strašný.. jo bylo to horší… ale to velký hřiště strašně změní hru… je to pomalejší možná jendodušší projít a obrana je prostě taková méněcená a ten hokej se fakt hraje jinak… v tom NHL se každej kreje točí tam kolečka jeden za druhým a jakmile jedenpuk nemá má ho hned druhej… 2 metry z každý strany je dost :)

        0 0
        • volyn  

          ja nevim jestli si zaregistroval, ze se hraly uz tri olympiady v plne palbe na velkem hristi a hokej to byl naprosto paradni. NAgano a Turin a Soci. To se neda srovnat a je to o jmenech z NHL. Ti kanadsi a americti buldoci z NHL , bez tech ten turnaj proste neni ono. A Svedove a Finove by tam meli pravdepodobne tez kompletni sestavu z NHL. U nas by se zmenila jen pulka muzstva, to je fakt. Ale me jde o hokej obecne, rad se kouknu i na Kanada Rusko kdyz jsou hraci v NHL. TEd abych pravdu rekl, me to az tak moc nelaka.

          0 0
          • Zydrunas  

            Presne tyhle reci cekam :'( Jeste cekam, az bude po turnaji, ze to pulka lidi zacne znevazovat, ze tam nebyly ty NHL hraci. A co, nebyly a jsem rad. Kolikrat to nasemu tymu spise skodi, nez pomaha.

            Me osobne se ten hokej predvadeny na OH libi a uprimne z NHL si necakam. Ja mnohem radsi nasi Extraligu!

            0 0
            • Pavel  

              V NHL hrají jen holky? ;-)

              0 0
          • Strakááč  

            s něčím nesouhlasím a s něčím jo…

            jo, hokej to byl jinej to je jasný, že jsou to o trošku lepší hráči.. ale třeba zrovna češi se mi zdá, že hrajou pořád na úrovni i když na ty NHLkový borce nemají… jsou navyklý na jinej způsob hry, jinou rychlsot bruslení atd.. a to je asi ten největší rozdíl..

            třeba francouz, červenka, erat, jordán, kundrátek, kovář, i mertl a koukal by měli na to si to NHL zahrát… a neztratili by se tam… je pravda, že to, co teď předvádí v NHL Pasta a Voras tak to je fakt pěkný.. oba mají oči a pasta vymetá pavučiny voras zas přesnej nabíječ.. takovýhle lidi pak mít, tak to ovlivní tým fakt dost a to jsou jen dva hráči z NHL ti nejlepší.. třeba frolík moc produktivní nejni ale když jsem koukal jak hraje.. tak takových útočníků je fakt málo.. škoda, že se víc mluví o statistikách :)

            0 0
    • Pavel  

      Tak v pátek ráno na Rusa! Vlastně teda na olympijského atleta Ruska. :-) Aspoň že to začíná v lidský čas. Jen nevím, jestli se dívat doma v práci anebo vyjít mezi lid. Super, že kvalifikaci Ledecké přesunuli ze zítra 4 ráno na sobotu. Další vstávání ve 4 jako dnes už bych asi fakt nedal. Byl jsem celý den jak morka, samozřejmě dnes výjimečně dvě těžká pracovní jednání mezi 9 a 16. Fakt mi to pálilo :-D

      0 0
      • Smazaný účet  

        debilní je, že my máme od 9h meeting…grrr…budu asi potajmu čumět do notebooku :-)

        0 0
        • Pavel  

          Si aspoň vypni zvuk! :-)

          0 0
        • Pavel  

          BTW. Já si dal od meetingů od 9h ráno na cca 3/4 roku pokoj.. Zatím to není vůbec špatné! :-)

          0 0
          • mr.antik  

            za BMW bych si klidně dával meetingy od 9:00

            Nasírací jsou podle mě ty od 15:00 apod

            0 0
            • Pavel  

              *****, třikrát jsem to opravil na BTW a stejně mi to ten ********* CHYTRÝ mobil vrátil zpátky na BMW.

              NEBUDU TO DĚLAT!! :)

              0 0
              • volyn  

                ja mam v kalendari opakovanou udalost na 365 dni v roce od pulnoci do 10 rano, at nekoho nenapadne mi tak dat mitink

                0 0
        • Smazaný účet  

          no..mame od deviti celodenni skupinovy pokec se sefem…no nic..mozna ukecam kolegu kanadana, at si prisedne a muzem fandit na stridacku:)

          0 0
      • Strakááč  

        nasrali mě tím vyjebaným časem ve 4:10 to mělo bejt a nebo v 13:10 tenhle čas mě nutí se ****** na školu, kam musím chodit abych nezameškal tolik procent.. asi by nám to tam pustili… ale já to chci vidět v klidu doma u pivka.. takže zatím vítězí varianta ***** na školu.. :D

        0 0
      • jIrI___  

        Chce to trénovat celoročně, pro mě to je přivstanutí o půl hoďky oproti normálu a to se dá i několik dní po sobě :D

        0 0
    • Smazaný účet  

      no a dneska ve 12:15 jedou štafetu holky (biatlon), tak snad bude slepená puška dobře střílet :-)

      0 0
      • Strakááč  

        tak snad budou holky dobře střílet, flintou to tolik nebude… :D

        0 0
        • Smazaný účet  

          imho do desítky to bude úspěch…

          0 0
        • marasan  

          Fialková by mohla vykládat.

          0 0
          • Neťa  

            Prý po tom fiasku nechtěla do ženské štafety vůbec nastoupit, o čemž ovšem trenéři nechtěli ani slyšet :-). To bude myslím slušný nápor na hlavu.

            0 0
            • Misiak  

              Pozitivne na tom vsetkom je, ze ma zmysel pre sebareflexiu…

              0 0
            • ememem1  

              to si kde cital? inak je to asi jedno lebo tusimze bezia 4 kusy a okrem naste a p.fialkovej su dalsie asi na urovni ze by som tam mohol kludne ist bezat asi aj ja. horsie jak 70.0 zo 70. a polovicka netrafenych tercov jak poliakova by to asi nebolo.

              0 0
              • Smazaný účet  

                použij google, to vyjádření bylo na všech zpravodajských serverech…

                0 0
                • ememem1  

                  sak ok, ja sa normalne pytam.

                  btw jak sa pise taky querry do googlu? sorry ja to moc nepouzivam.

                  0 0
              • ememem1  

                tak sa slecne poliakovej musim ospravedlnit, strielala bezchybne a aj docela dobre zabehla.

                0 0
                • Neťa  

                  Jsem si vzpomněl na Gaba Zelenaje…

                  0 0
          • Smazaný účet  

            imho jí to někde v depu před startem spadlo, nebo jí do toho někdo kopul…fakt mi jí bylo líto

            snad si v ženský štafetě spraví sebevědomí

            0 0
      • Neťa  

        Krapet se nám tam zhoršilo počasí, ale snad to nebude dělat velkou neplechu.

        0 0
        • Smazaný účet  

          zatím Eva jednu chybu, ale ztráta malinká…

          0 0
          • Neťa  

            A Fialková na ležce čistá :-)

            0 0
            • Smazaný účet  

              Fialková vůbec hodně dobře

              Puskarčíková celkem 3 chyby, sice drží 7. místo, ale velká časová ztráta :-(

              0 0
              • ememem1  

                btw preco dve najlepsie bezia hned na zaciatku? mn eby prislo logicke najlpsiu ako finishmanku, to sa losuje ci ako?

                0 0
                • Smazaný účet  

                  určuje trenér a ten má asi nějakou tajnou strategii (vůči ostatním týmům, předpovědi počasí atd…)

                  0 0
              • Smazaný účet  

                hmm, tak Jessica dvě trestný kola…ale pokopaly to i favoritky…

                0 0
                • Jaroslávek  

                  Pohltil mě velký smutek:-(

                  0 0
                • Neťa  

                  A Makule taky. Teda, nečekal jsem, že to takhle pokazí :-(

                  0 0
              • Neťa  

                Tak Jess tu stojku v těch mizerných podmínkách nedala… ale co mají říkat Němky? :-)

                0 0
              • losik_p  

                slovensko 5., smekám :) a tiše závidím :)

                0 0
                • Smazaný účet  

                  jj, gratulace Slovákům, pěkné umístění!

                  0 0
                  • ememem1  

                    tak dali to baby dost dobre, teraz si hovorime ze jedna rana navyse a je to medaila, pred startom by bolo do desiatky dobre :-)

                    0 0
        • losik_p  

          to jede Kaisa druhe kolo nebo vypadaji finky vseck stejne :)

          0 0
    • -b-n-x-  

      Muze mi nekdo vysvetlit, jak je mozne, ze USA ziskali zlato v hokeji, kdy jsme je vcera vyklepli? ;-)

      0 0
      • Radek Broz  

        Chvíli jsem na to teď koukal a hráli určitě líp jak naši, takže zaslouženě.

        0 0
      • Pavel  

        Jsme jediná země na světě, které se podařilo USA dostat z Koreje zpět domů. A stačila nám na to hoďka.

        0 0
        • snas89  

          Tak jeste poslat domu rusaky. Teda olympijske atlety z ruska.

          0 0
        • snas89  

          Tak jeste poslat domu rusaky. Teda olympijske atlety z ruska.

          0 0
          • Strakááč  

            Vsechny pošlem domu… :)) kanada ve finále jak ve skupině a zlato doma… letos to musí vyjít… po dvaceti letech ať dokážou že jsou dobrý… a zase se začne mluvit o českým hokeji… :)

            0 0
            • snas89  

              No mluvit by se zacit melo. Ale hlavne u nas doma v cr:

              Majetkovy pomery ve vedeni a prikleply zakazky (a pozemky okolo prahy) pro vysoky funkionare.

              (Ne)vychova decek a kseftovani s nima uz od rannych let.

              Uplatky za prosazovani decek do tymu (viz ruzicka).

              0 0
              • Strakááč  

                Myslíš že zy uplatky bere jen růža? :))) omyl je to krutý ale je to tak.. chtělo by to dělat pro radost a ne pro prachy… blbej kdo uplaci.. blbejsi kdo to veme.. :)

                Dnešní doba je taková a bude se podvádět pro prachy víc a víc..

                0 0
      • Smazaný účet  

        to byly soudružky ženy…

        0 0
    • Strakááč  

      tak jsem se dočetl, že rusové dost chybují v defenzivě a nejni to ono… tak to by nám mohlo pomoct dávat góly… a to je jediný, co našemu týmu zatím chybělo ve všech zápasech… je pravda, že když jsem je viděl hrát s tím norskem.. tak norům dávali někdy dost prostoru na gól.. a jeden dokonce dali… přitom byli pomalí, takže to bude zejtra fakt zajímavej zápas.. a bohužel to z poloviny odkoukám ve škole.. :(

      0 0
      • -b-n-x-  

        To je ruska rafinovana taktika. Spatnou branu jen predstiraji, abychom je podcenili. Nato bacha!

        0 0
    • iron.hide  

      mam stavit na vas? neviem

      0 0
      • Strakááč  

        myslíš vsadit ? :D

        …hele s ruskem jsme měli vždycky míň problémů než s kanadou a amerikou, kterou porazili....... takže bych na náás vsadil že vyhrajem, kurňa doufám v to ! :D.. – tak 4:3 tipuju :D hra bude otevřenější to čechům ale vyhovuje.. :) a snad góly budou padat víc.. nebo vsaď na remízu.. :D

        bohužel hokej je nevyspitatelnej a jde o góly a né odehranej čas v cizím pásmu, což češi umí.. jen tam ty góly spadnout.. ale prej ruskej brankář nepředvádí žádný úchvatný výkony, tak snad to nepředvede ani zejtra.. :D

        pořád věřím, že naši vyhrajou.. a pokud rusko rozsekaj třeba o dva góly, tak to bude mazec století.. :D

        0 0
        • Smazaný účet  

          nevyspitatelnej, nevyspitatelnej, nevyspitatelnej, ale jo, jde to…

          0 0
          • Strakááč  

            ??? :D mám zas málo krve v alkoholovým oběhu, takže moc nerozumím :DD

            0 0
        • Smazaný účet  

          Tak ať vám to dobře dopadne ;-) Strany si můžete vybrat :-D

          0 0
    • Strakááč  

      Může mi tohle někdo vysvětlit?? Nejde ro spustit prostě..a na pc to jde.. tohle mě sere… nenašel jsem nikde na netu, proč to nejde.. je to na offic. Stránkách otevřený v chromu a stejně to nejde tak co ***** s tím… vymrdany BBC co to tahle vykurvilo fakt na facáka tohle…

      0 0
      • Smazaný účet  

        zkus napsat dotaz slušně a uvést z jakého zařízení, z jaké verze operačního systému a jaké verze prohlížeče přistupuješ na tu stránku, jaké máš nainstalované aktualizace a pluginy…pak se k tomu možná dá něco říct…

        0 0
        • Strakááč  

          z Honoru 6X z Androidu 7.0 verze prohlížeče (chromu) netuším.. zkusím to aktualizovat… ale z čerstvýho firefoxu to samý.. přitom to na tom samým chromu před tejdenm šlo, konkrétně jak hokej tak biatlon..

          0 0
        • Strakááč  

          Cccc… jsem.ten shit odinstaloval a nainstaloval znova.. a jde to.. hned se mě to ptalo na to jestli to povolit nevo zablokovat.. takže jsem měl tu stránku zablokovanou asi.. :)

          Zaznamovej golicek kanadanek ve finale na 1:1 :))

          0 0
          • Smazaný účet  

            takže to bylo rukama, jako skoro vždy :-)

            0 0
            • Strakááč  

              nic jsem nezakazoval a v den co to šlo to i přestalo jít a nic se mi nezobrazilo nějak se to samo zakázalo.. njn..

              0 0
              • jIrI___  

                Samoseto, společný jmenovatel mnoha problémů ;)

                0 0
                • Strakááč  

                  No jasný.. prostě jsem nic neblokoval možná omylem..

                  0 0
                • Pavel  

                  Onoseto Samoseto, známý to japonský „kurvič“ všehomíra. :)

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Onose a Samose jsou dva nejvetsi japonsti parchanti, brachove.

                    0 0
                    • Pavel  

                      A mají nějaký příbuenský vztah o Onosetoovi Samosetoovi?

                      0 0
          • Strakááč  

            Tyjo a ty američanky vyhráli zlato podruhé po dvaceti letech v naganu..

            By naši mohi taky podruhé podvaceti letech v naganu… je v tom nenecháme samotný :))

            0 0
            • Pavel  

              By z těch následných společných oslav mohl vzniknout zajímavý dokument… :-)

              0 0
    • Misiak  

      Toz, zlomte (im) vaz! :)

      .

      Drzim palce a vidim to tak na 60:40 v prospech CR…

      0 0
      • Pavel  

        jj, vyspinkaný, vykakaný, napapkaný, můžeme tedy začít! :-)

        0 0
        • Misiak  

          Ja nanestastie iba text → proxy v zahranici+trapny firemny whitelist… :-/

          0 0
          • Pavel  

            Tak na toto jsem si v posledním „zaměstnání“ nemohl stěžovat. Určitě tam dnes jede „veřejné“ promítání a určo i nějaké chlebíčky apod k tomu Fini dodali.

            0 0
            • Misiak  

              O Finoch mi prosim ta nerozpravaj :D Ale to premietanie by sa na nich podobalo, vseobecne maju celkom ludsky pristup…

              0 0
          • jIrI___  

            U nás si dneska polovina fabriky vzala dovolenou, ať naše kluky můžou sledovat na živo. Naštěstí to zachraňují pšónci, takže výroba jede jako by se nic nedělo :D

            0 0
      • Pavel  

        Ti Rusové nejsou hokejisti, ale atleti?!? Nevíte někdo, jakou disciplínu dělají?

        0 0
        • obda  

          No jo, české slovo atlet má jiný význam než anglické athlete, které se správně překládá jako „sportovec“.

          0 0
          • Pavel  

            Já věděl, že když tam nedám smajlík, že se na to někdo chytne! :-D

            0 0
            • obda  

              :) Sem si nebyl jistej, ale vzhledem k tomu, ze uz jsem nekolikrat videl „olympijsti atleti z Ruska“, coz mne prijde zrudne, jsem to tu radsi napsal :)

              0 0
          • iron.hide  

            najlepsie je, ze v usa nazyvaju „athletes“ aj tych baseballovych tlustoprdov. Jj, ma to viditelne pandero a aj tak to tam nazyvaju „athlete“. wtfuck?

            0 0
            • Smazaný účet  

              tak koulařky jsou atletky i v češtině…

              0 0
              • iron.hide  

                nj, ale to je atletika, preto su to atleti a atletky, aj keby mali 150 kilo.

                baseball atletika neni.

                0 0
                • Luke96  

                  Nic o tom nevíš.

                  0 0
                  • iron.hide  

                    .

                    0 0
                    • Luke96  

                      A to dokazuje co? Je tlustej no a co? To neznamená, že to není „athlete“. Navíc takových je opravdu minimum.

                      V českém smyslu slova „atlet“ ti najdu spoustu fotek obéznějších lidí. A btw, když už jsme u toho zrovna nadhazovač toho během zápasu oddře mnohem víc, než např. koulař, diskař nebo vzpěrač při závodech. Minimálně to bude srovnatelné

                      0 0
      • Misiak  

        Ale no tak! Kde su goly?

        0 0
        • honza1982  

          Vyčkej času. Ještě jich pár nafasujeme ve třetí třetině.

          0 0
          • Pavel  

            Kua, kde je ta Ledecká?!? Ona jako fakt nenastoupí?

            0 0
            • Misiak  

              Skoda no. Ale Nemcov bezpochyby uzemnite ;)

              0 0
              • Pavel  

                To těžko, ti si zahrají z Rusama o zlato. ;-)

                Bude to bitva jako u Stalingradu! :-D

                0 0
                • Misiak  

                  Neexist. Javornici si to postrazia ;)

                  0 0
    • krabica  

      Takže klasická hra poslední doby → neschopnost dát gól.

      0 0
      • Strakááč  

        Bohužel.. to nejdůležitější neumí dát ale zbytek je lepší než všechny týmy… :)) smůla..

        0 0
    • Strakááč  

      Hokej dobrej… ale hraje se to na počet puků v bráně… když neumí dát gól i když byli lepší… tak ho prostě nedaj.. ty jejich nekonečný přihrávky nikoho nepřekvapí.. ty střely z nich pres ty hráče a brankáře neprojdou.. dorážky a takovy ty tri na dva treba prostě prechod pásma a z toho tu rozhozenou obranu prostrelit.. takhle ke to těžký… no nevim jestli hráli líp.. ale minimálně na puku byli víc..

      Bez gólů se ta hra hrát nedá… :))

      známý přísloví.. nedáš, dostaneš funguje…

      0 0
      • Radek Broz  

        Lepší??? Koukal jsi na to?:)

        0 0
        • Strakááč  

          Koukal… lepší byli v tom, že byli na puku.. a rusové zas hezky forčekovali… a celkově branili.. ale jinak kdyby se češi tolik nebáli přihrát na útočníka před bránu tak by mohli padat.. jenže ne no.. a jednu chvily teds byli o hodně pomalejší jako češi.. ale jinak těch střel na bránu tisíc ale gól žádnej.. nejni to moc o přesnosti střelby.. spíš o tom sehrát kombinaci takovou že bude těžký ten puk chytit..

          0 0
          • Jaroslávek  

            Já se nebojím přiznat, že ti z…í rusáci byli lepší:-(

            0 0
          • Jaroslávek  

            P.S. Nej naše slabina jednoznačně přesilovky.

            0 0
            • Strakááč  

              Ale přitom před zoh zas dávali góly jen v přesilovkách.. tak nevím co dělaj..

              0 0
    • Smazaný účet  

      tak to bychom měli…zpátky k curlingu :-)

      0 0
    • d69  

      Vše OK, Na víc než (možná) bronz ta naše hra nebyla, a aspoň na ten poslední hokej nebudeme muste vstávat :)

      0 0
      • Strakááč  

        To bysme nemuseli ani na finále ne ?? :))

        0 0
        • d69  

          Finále: 25.02.18 05:10 SEČ

          to slušný lidi ještě spěj:)

          0 0
          • Strakááč  

            Ty časy jsou hrozný ale rád bych sibna to přivstal :)

            0 0
          • iron.hide  

            to ako fakt? zimnu olympiadu kuka akurat tak europa, nikoho ineho nezaujima, a oni jebnu finale o 5 rano?

            0 0
          • Smazaný účet  

            Nebuď drzej, to si zalívám čaj

            0 0
          • obda  

            Oprava: To slušný lidi už spí :) (Jak říká kolega: tak pozdě v noci už nepracuju.)

            0 0
      • Neťa  

        Ono když člověk vidí, v jakých sportech jsou ti ivani schopni sypat (metaná, boby), tak se těžko věří tomu, že tam opravdu nesypou všichni.

        0 0
        • Radek Broz  

          No, oni podváděj i v byznysu, je to tam prostě takovej styl a vůbec jim nepřijde, že by dělali něco špatně.

          0 0
        • iron.hide  

          nechapem na co niekto potrebuje doping na boby?? O_o

          a ten rusky curler stiahol so sebou aj svoju zenu Anastasiju, tiez musela vratit medailu :/

          nech otestuju aj ruskych hokejistov a este by ste mohli hrat aj finale.

          0 0
          • Radek Broz  

            Myslíš, že se ty boby rozjížděj samy?

            0 0
            • Smazaný účet  

              přesně tak – bobisti bývají dobří sprinteři a trénik (a i doping) bude tedy podobnej

              0 0
      • ememem1  

        no na mieste tych dvoch by som sa do ruska uz asi nevracal, pocitam ze vladimir je asi hodne nasrany lebo toto uz hranici s debilizmom.

        0 0
        • -b-n-x-  

          Nechá je vyzametat celý kreml.

          0 0
          • ememem1  

            skor ljubljanku, uz uz to vyzeralo ze sa im podari comeback a budu moct ist na ceremonial zo zastavou co by snamenalo ze su viac menej omilosteni ale ti tvaja trotli im to riadne domrdali, to im neprejde :-)

            0 0
    • Smazaný účet  

      ve 12h štafeta muži-biatlon

      0 0
      • Radek Broz  

        Prč vždycky jedou, když chci jít na oběd?

        0 0
        • Smazaný účet  

          Ledecká jede ve 4h v noci ;-)

          0 0
          • Radek Broz  

            To mě v podstatě sere míň, kvůli koukání na cokoliv nejsem ochotnej vstávat.

            0 0
        • krabica  

          Přesně, jsou docela bezohlední… :-D

          0 0
        • Neťa  

          Hlavně kvůli biatlonu chodím poslední dobou na oběd o hodinu dřív než obvykle :-)

          0 0
      • Smazaný účet  

        tak go! co…bude zlatá? :-)

        0 0
        • Strakááč  

          Snad, když to placalove neuplacali s ruskem ;))

          0 0
          • Smazaný účet  

            zatim teda čumim, jak jedou, fakt super!

            0 0
            • Neťa  

              Jo, i přes tu Ondrovu pokaženou stojku. Jsem zvědav, jak se předvede loučící se Jarda.

              0 0
              • d69  

                Hmmm.Myslím že rozlučka je na čase :(

                0 0
                • Smazaný účet  

                  myslím, že v rámci možností OK…nikdo lepší bohužel není po ruce…

                  0 0
                  • Jaroslávek  

                    Naopak já si myslím, že měli najít odvahu a umožnit start Zvaričové, když ho umožnili Jardovi.

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      bavíme se o mužské štafetě…co přesně by tam podle tebe dělala Zvaričová?

                      0 0
                      • Jaroslávek  

                        Slovíčkaření. Myslel jsem, že mohli umožnit start Zvaričové do ženské štafety, když Soukupovi to umožnili do mužské štafety. Když budeš argumentovat tím, že Vaclavík, nebo kterej tam ještě je střílí taky blbě, tak by byl určitě rychlejší. Je pravvda že Zvaričová je zoufale pomalá. Nejvíce mě na tom štve kam dostal Švédy i Švédky Pichler.

                        0 0
            • Strakááč  

              to jedou… no snad bude minimálně bedna…

              0 0
            • losik_p  

              chybí Koukalova :)) ale i tak skvělý vykon zatím

              0 0
              • Smazaný účet  

                no, ta by na mužskou štafetu jen koukala…

                0 0
                • Neťa  

                  A nemohl by nastoupit Koukal?

                  0 0
                  • Pavel  

                    Podržte mi snowboard a pivo a půjčte mi běžky a flintu…

                    Tady máš, Ester, a jeď!

                    0 0
        • Radek Broz  

          Tak jsem dal přednost obědu – koukám na mobilu, že jsou první… a než se vrátim, tak zase nic. Jinak ale moc se mi líbí „přehled“ těch komentátorů, kdy záběry na záběry na hm King Carl XVI Gustaf označí za „radost švédských fanoušků“ Alespoň teda vlajky občas poznaj:)

          0 0
          • Neťa  

            Tak Rejman dnes vůbec předvedl i na sebe nadstandardní vý­kon.

            0 0
    • -b-n-x-  

      No, ale hlavně! Blíží se Největší finále celé olympiády. Čtyřbob!

      0 0
      • Honzas  

        Kanada – Nemecko 0:1

        0 0
        • Smazaný účet  

          to bude ve finále Stalingrad :-D

          0 0
          • Radek Broz  

            Doufám, že s opačným výsledkem.

            0 0
          • Pavel  

            Němci se ve finále pomstí za Stalingrad. :-D

            0 0
            • -b-n-x-  

              No, podle me to dopadne stejne jako obe svetove.

              0 0
        • Smazaný účet  

          Plachta do sítě = 2:0

          :-D

          0 0
          • Neťa  

            No jak se na to tak dívám, tak nakonec ta Kanada bude do toho souboje o bronz lepší soupeř – jednak hrají tužku, druhak to pro ně nebude zajímavé.

            0 0
          • Pavel  

            Kuráá, takhle hoší né, vsadil jsem na remizu! :-D

            0 0
          • Strakááč  

            3:1 :)) ty góly co dávaj němci to češi neumí.. pritom to je to nejjednodušší

            0 0
            • Smazaný účet  

              4:1

              a navíc cca od půlky hřiště, to je mazec…

              0 0
              • Neťa  

                A Kanaďani nezklamali – 5 plus do konce a to ještě možná nebude konec…

                0 0
              • Smazaný účet  

                tak Kanada mocně stahuje! už jen o gól…

                0 0
                • Pavel  

                  jj, už jen ten jeden, Kanada, a stačííí!! :)

                  0 0
                • Neťa  
                  Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
                  0 0
    • Radek Broz  

      Hmmm, seru na to a jedu na běžky do Říše – bude tam dnes prázdno;)

      0 0
    • krabica  

      Seržo, to blokování vždycky dojebe vlákno, proč to děláš? :-)

      0 0
      • Neťa  

        Hmm, člověk se vrátí a nestačí se divit, jeho příspěvek smazaný, aniž by věděl proč (nic závadného v něm nebylo a olympiády se týkal) a nemálo reakcí taktéž pryč, takže se ani nedozví, co za diskusi rozjel. Pěkné. Chápu, je to Tvé vlákno, ale tomuto poněkud nerozumím.

        0 0
        • Smazaný účet  

          sorry, zvrtlo se to někam jinam a chtěl jsem to zarazit u kořene

          0 0
          • iron.hide  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
            0 0
          • Radek Broz  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
            0 0
          • Smazaný účet  

            Tak jsi to zarazil :-O končim

            0 0
          • Radek Broz  

            Blokuju vlákno, tohle nemá cenu.

            0 0
            • Smazaný účet  

              Neuděláš nic ;-) Jenom si spletl dívčí penzion ve švýcarsku s BF :-D

              0 0
    • -b-n-x-  

      Tak a za pár hodin jedou ti bobisti! :-)

      0 0
      • Smazaný účet  

        jsem slyšel rozhovor s někým z těch našich…říkal, že je to začarovanej kruh – protože sport není populární, dostává málo peněz a protože má málo peněz, nepřiláká dost lidí a nestane se populárním…

        Taky zmiňoval, jak vlastně jezděj na „výprodejových nožích“ z vývoje pro bohaté týmy (Německo, např.)

        tak snad jim to pojede…

        0 0
        • -b-n-x-  

          Tak jako ta technika je určitě dost limitující a asi dělá větší část výsledku. Ale já věřím že se jim podaří nějaký hezký výsledek (kolem 10. Místa)

          0 0
          • -b-n-x-  

            Tak nakonec 19. a 21. Místo. Tak nějak dle očekávání no.

            0 0
        • obda  

          Tady to je přímo ze zdroje: https://www.bezfrazi.cz/mrkev/

          0 0
    • Smazaný účet  

      Ledecká zatím kvalifikace za 1!

      vyřazovací jízdy od 5:30

      0 0
      • losik_p  

        super, jdu se divat.. :).

        0 0
      • motacek  

        V modre draze se vyhrávalo jen, když v červené někdo spadl :-)

        0 0
        • krabica  

          Pár vítězství na modré bylo i bez pádu, ale červená byla rychlejší. Holt, kdo si chtěl vybírat, měl být rychlejší v kvaldě…

          0 0
      • -b-n-x-  

        Tak to je sakra husté! :-) sice se to teď už docela čekalo, ale nikdy dopředu nevíš.

        Mám takový dojem, že tímhle jde o našeho historicky nejlepšího sportovce na zoh.

        0 0
        • Pavel  

          Zátopek, Čáslavská.. Těch nejlepších je více. ;-)

          Zátopek má tři zlaté z jedné olympiády (5 km, 10 km, maraton) toto asi už nikdy nikdo nedá. Plus další zlatou a stříbrnou z té předchozí.

          Nicméně, mezi legendami Ledecká už je.

          0 0
          • Smazaný účet  

            na zimních ne

            0 0
            • Pavel  

              Co ne? Kdo ne?

              0 0
              • Smazaný účet  

                BNX psal historicky nejlepšího sportovce na ZOH

                ty jsi uváděl výsledky LOH

                0 0
                • Pavel  

                  Na ZOH je to asi jednoznačně Sáblíková, zatím :-).Tři zlaté, dvě stříbrné a jeden bronz.

                  To ZOH jsem přehlédl.

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    jj, Sáblíková

                    na těchto hrách ovšem Ledecká bez konkurence…asi vím, kdo vyhraje sportovce roku :-)

                    0 0
                    • Pavel  

                      jj, na těchto ZOH je Ledecká jednoznačně persona numero uno. Vyhlašuje se na olympijádě něco jako „sportovec olympijských her“? :)

                      Získat dvě zlaté medaile na ZOH z různých disciplín se podařilo naposledy před 90 lety.

                      A kdo ví, jak by to dopadlo, kdyby mohla jet ještě i sjezd. ;-)

                      0 0
                    • iron.hide  

                      peto sagan

                      0 0
                      • t29  

                        Pokud vyhraje dalšího mistra světa tak jo, jinak to může být Kuzminová :)

                        0 0
                  • -b-n-x-  

                    No tak zatím je teda lepší ta Sablikova.

                    Nicméně, Ledecká by ji mohla už na příští olympiádě trumfnout. No a další věc, kterou bych u ní vyzdvihnul, je ta popularita a konkurence jednotlivých sportů. I ten snowboard mě přijde že je asi mnohem rozšířenější než to Sablikove rychlobrusleni. A to bych už vůbec nesrovnaval s tím super-g. To již jsou teda sakra rozdílné členské základny. A tím i konkurence a prestiž. Z toho pohledu je ten lyžařský úspěch naprosto šokující – i kvůli tomu, že se v celé historii lyžování nikdy nic podobného nepodařilo žádnému českému lyžaři (sjezdaři).

                    0 0
                  • mirabike  

                    to by ale musela mít jednu z dlouhejch nožů a druhou třeba z krasobruslemí, nebo aspoň shorttracku, abys mohl srovnávat.. nebo by na SNB muselo bejt vypsanejch víc disciplín ;-)

                    0 0
          • Strakááč  

            Tak si ale vem zatopek vsechno běžel.. ledecka jela snowboard a lyže.. jediný co stejny je ten megakopec a v něm to rvát dolů…

            Takže se to dá srovnávat jako kdyby někdo vyhrál trojskok a i skok do vejsky o tyči..

            0 0
            • Smazaný účet  

              spíš bych to srovnal s trojskokem a normální vejškou, když už…a takoví střelci byli, jen teda myslím, že nikdo nedal v obou sportech zlatou z OH

              tak jako tak BNX psal historicky nejlepšího sportovce na ZOH, takže výsledky z LOH jsou mimo

              0 0
              • Strakááč  

                Já jen přirovnával joudo.. můžu prirovnavat hovno v chlebem i kdyz se budu bavit o autech.. v zimních sportech mě toho moc nenapadlo.. a tyč jsem myslel tím, že taky musi pracovat s další věcí…

                0 0
            • motacek  

              přirovnal bych to spíš k rozdílu mezi skateboardem a kolečkovými bruslemi

              0 0
            • t29  

              Přirovnal bych Ledeckou na snb a na lyžích k Saganovi na mtb a silnici. Jediné co je stejné je že se musí šlapat. Třeba se Peter hecne a v Tokiu to zkusí :)

              0 0
              • Smazaný účet  

                jo, to bych řekl, že sedí…

                0 0
              • Strakááč  

                já bych řekl že to přirovnání moc nesedí.. ono snowboard a lyže je dost velkej rozdíl… všechno jinak… jediný co je stjný je ta dráha… jen skoro..

                nejlepší přirovnání bych viděl tomu ježdění na longboardu/ska­teboardu a kolečkových bruslích jak psal motacek…

                oboje má stejnou dráhu se dá říct.. ale u každýho se na tom chováš jinak…

                teď mám na mysli takový ty blázny co to na jednom, nebo druhým (brusle,longboard) krotí z kopce zatáčkou a né ty trouby na cyklostezce.. :D

                0 0
        • Delkim  

          A teď si Ester užije oblíbené „úspěšné“ kolečko :) A to teprve prověří její kvality a zejména psychickou odolnost :)

          Všechnoparty – Kraus – MF Dnes – Týden – Respekt – Květy – Radiožurnál atd…

          0 0
          • grafik  

            Bohužel se bude řešit každý prd jako u Koukalové …

            0 0
            • Smazaný účet  

              No ta Koukalová to je taky hustý :-D Přes půl roku to řeší a teď Hamza slavnostně prohlásí, že jsou domluvený, že v březnu se potká s Kolářem. Jak že to říkal ten rakouskej doktor? :-D

              0 0
          • losik_p  

            doufám, i pro ni, ze nebude všude.. protože přehnaná medializace je často cesta do pekel

            0 0
          • mr.antik  

            Snas ne… i když sponzoři ji budou chtít prodat co nejvíc.

            0 0
          • tromboonen  

            Copak Květy a Všechnopárty, ale návštěva na Hradě bude zajímavá… měla by starýho jezvce vyzvat k závodu na běžkách :)

            0 0
        • losik_p  

          Sablikova ma dve zlata z Vancouveru 2010 na 3km a 5km :), navic jeste zlato 2014 Soči + 2× stříbro + 1× bronz.. nic to ale nemění na tom, že je to velmi podobný sport, ne úplně jiny sport :)

          takže srovnávat Ledeckou a Sablikovou je holy nesmysl, proste to nejde :)

          0 0
    • Delkim  

      Ten curling není zase taková nuda! USA pěkně zatápí favoritům.

      0 0
      • Delkim  

        …hodil kámen svého života :)))

        0 0
        • Pavel  

          Hoďte kamenem, kdož jste bez viny! :-))

          0 0
          • losik_p  

            to by mohl říct ten Rus, resp sportovec z Ruska, v curling mixu :)

            0 0
            • Pavel  

              Olympijský sportovec Ruska, když už! Bazíruju na celém titul!. :-)

              0 0
    • Pavel  

      Korejský drevokocúr v akci! :)

      0 0
      • krabica  

        Kdyby ji trefila, tak jsou dvě, pokud se ovšem množí dělením… :-) V živém přenosu to bylo docela napínavé.

        0 0
        • Pavel  

          No ona ji trefila! Na záznamu a hlavně opakováním je jasně vidět, jak ji přejela přes hřbet. Nicméně korejský drevokocúr zocelen válkou to přežil. :)

          0 0
          • krabica  

            Mně přijde, že ji nepřejela hranou, ale jen byla schovaná pod botama. Hranou by to nerozchodila…

            0 0
            • Pavel  

              Hranou ji nepřejela, to by tam byly veverky dvě. Ale přes hřbet jí vzala.

              0 0
            • Smazaný účet  

              Podle mne dostata veverka patama bot, ale uz byla za prknem…trochu ji to pomuchlalo, tak se vratila domu spocitat zuby a orisky…prejet ji hranou, byla by tam cervena smouha…

              0 0
        • Pavel  

          Moc to ale vidět není…

          0 0
    • motacek  

      Trošičku offtopic momentálně, ale v blízké budoucnosti se toho na olympiádě určitě dočkáme. Robolympiáda.

      http://www.cumil.tv/…jske-robohry

      0 0
    • Pavel  

      Mimochodem, Ester by sama o sobě byla v hodnocení národů 14. :-)

      0 0
      • iron.hide  

        a Kuzminova na takom istom mieste ako Slovensko, hahaha :)

        0 0
    • Namtos  

      Dnes zase rozhovory i tiskovka v lyžařských brýlích. Možná by byly elegantnější sluneční brýle, ale to by se zase neprezentovala značka výrobce – podle mě je v tom víc než jen make-up…

      0 0
      • krabica  

        Dělají i sluneční brýle, takže o znače to úplně není. Možná byla ubrečená, nebo z toho měla mázlý makeup… :-)

        0 0
      • motacek  

        Taky to nechápu. Už při dojezdu každé jízdy měla Ester před sebou prkno … údajně kvůli tomu, aby se nenechala rozhodit psychicky, ale nechápu ty lyžařské brýle teda no. To mně přijde přinejmenším jako nevhodné …

        0 0
        • kali222  

          podle me je to takovej napor na psychiku i u profesionalnich sportovcu, ze si nechat bryle – ikdyby to byla reakce nevim na co, tak je to jeste dost dobre. :D moc lidi v jeji pozici nebylo.

          0 0
          • Smazaný účet  

            zejména pokud je, jak vesměs všichni potvrzují, spíš uzavřená a introvert…

            je to její věc…i kdyby měla svářečskou kuklu :-)

            0 0
      • jIrI___  

        Tohle extempore jí tak trošku snižuje, ale když se jí to líbí…

        0 0
      • Kouba_2005  

        Určitě v tom bude víc, když se fotí s lyžema, na kterých ani nejela, ale s letošním modelem. Stejně tak brejle měla při jízdě na snb jiný, než s kterýma pak stála při focení s prknem. Taky mi přijdou srandovní fotky paní Ledecké matky, jak má půl xichtu pod brejlema, jen aby prodala značku.

        0 0
        • krabica  

          Kdyby si sledoval lyžování, tak by si věděl, že to tak chodí, dojedeš, sundáš lyže a vrazí ti běžný model, který daná firma potřebuje propagovat. S těma brýlema to už moc kombinuješ, rodiče mají jinou značku (Shred), než Ester (POC), prostě svítilo slunko a oni se po areálu pohybovali v lyžařském, tak měli i lyžařské brýle…

          0 0
          • Smazaný účet  

            Kdo chce psa bit…

            0 0
          • Delkim  

            Tak Sagan taky nemá hubu plnou medvídků během etapy :)

            0 0
            • krabica  

              Tak Sagan je zrovna u brýlí celkem jasný, když se po silničním závodě promenáduje ve sjezdových brýlích. :-D

              0 0
          • Smazaný účet  

            a kdo nesundá má neskutečnej ******* :-D

            0 0
            • krabica  

              Tak, hlavně se mu blbě poleze na pódium… :-D

              0 0
        • Petr L2  

          A kdyby si sledoval pozorně, tak velmi často ještě vyfasuje tu lyži pouze jednu, aby se s tím nemusel tahat, k čemu by firmě bylo, kdyby lidi v telce viděly lyži, která se nedá koupit, oni nesponzorují proto, že je to baví, oni potřebují každý rok prodat co vyrobí.

          0 0
    • Smazaný účet  

      v tom hokeji to teda padá…gól za gólem…3 góly za 31sec!

      0 0
      • Pavel  

        No a další.. Do naší. :-/

        0 0
      • Smazaný účet  

        na to snad radši přestanu koukat, to zas bude vejprask…

        0 0
        • Pavel  

          Zkus textový on-line. Tam aspoň nevidíš, co vyvádějí. :)

          0 0
        • Strakááč  

          Treba si naši nechávali strely v zásobníku na poslední zápas :) myslim si že od tretiho gólu se těšili na prestavku a teď to snad obrátí.. zbejvaj dvě třetiny..

          0 0
          • Smazaný účet  

            už jen třetina…a vypadá to furt stejně špatně :-(

            0 0
            • krabica  

              Hlavně to vypadá, že se od včerejška góly dávat nenaučili… :-/

              0 0
          • Strakááč  

            Ten pohyb je jak když je bronz nezajímá…

            Pokud se nerozjedou, tak je konec..

            0 0
            • Smazaný účet  

              super…nic nenakopne hráče víc, než když ho cestou na led zastaví novinář a řekne mu, že soupeř je lepší :-(

              tipuju výsledek na 2:4

              0 0
          • Strakááč  

            tak jo no.. prohráli jen o gól 6:5 ale ten konec byl krásnej… a ten jeden jedinej eratovo gól pro mě prostě platí…

            jen taková tečka za tím, co tam bylo za rozhodčí… doufám, že to začne někdo řešit… některý rozhodnutí nebo slepecký záležitosti byli jak kdyby byli podplacený nebo tak něco… ten amík asi fandil víc kanadě no..

            0 0
            • Zydrunas  

              Hele ten gol neuznali bych rekl spravne. Bylo to na hrane kruhu a nas tam proste vadil v chytani (doslo ke kontaktu z brankarem). Ani ho tam Kanadan nenatlacil, proste chtel clonit a zakopl o nej. Byt to o 10cm dal byl by to jasnej gol. Bohuzel v brankarskem prostoru to takto posuzuji.

              Odehrali jsme 2 spatne zapasy a to ty nejdulezitejsi. Dneska se na druhou tretinu nedalo vyslovene koukat. Skoda.

              Snad v kvetnu :-)

              0 0
              • Strakááč  

                nevadil prosimtě jak do něj brankář najížděl tvl… kdyby mu vadil tak by musel on do brankáře tlačit… vůbec se to němělo řešit a brankář jouda si stěžoval sám na sebe.. a vyšlo mu to.. a v tu dobu co do něj brankář najel v brankovišti nebyl byl tam chviličku dotlačenej kanaďanem a nechvátal odsud a brankář do něja najel a stěžoval si… dle mě platit měl.. bylo to jednoznačně vidět zezhora z toho záběru…

                0 0
                • Smazaný účet  

                  prostě už to tak je…sestimsmiř

                  0 0
                • Zydrunas  

                  Mame na to jinej nazor. Ne ze bych nechtel aby platil, ale nedivil jsem se, ani nevstekal, kdyz ho neuznali.

                  Me spis stve ta neschopnost prejit modrou, hlavne druhe tretine, kde jsme hazeli puky jen po mantacich. Nic mene, sam vim z hokeje, ze nekdy clovek chce a nejde to. Je to sport a hold to zas nevyslo.

                  0 0
                  • Petr L2  

                    šel jsem radši lyžovat a udělal jsem dobře…

                    0 0
                  • Strakááč  

                    já jsem se díval online na nějakým anglickým webu v tu dobu a podle toho co vidím v NHL a podle toho co vidívám jinde bych řekl že platit měl.. a říkali to prej i český komentátoři… byla to škoda.. takovejhle pěknejch gólů skoro stejnejch bejvá plno.. jen si brankář hned stěžoval.. protože asi stál kousek v brankovišti a chtěl to zkusit reklamovat protože měl nasráno aby to ještě nevyrovnali…

                    prohráli zaslouženě.. ta druhá třetina kdy kanada už jen forčekovala s čekala uprostřed před modrou a cokoliv podél manťáku znečkodnili a to uprostřed taky.. do toho neměli rychlost a kanada rychlsot využívala furt na ten forčeking a věděli že když češi nepřidaj tak neprojdou.. dařilo se jim to dobře.. a vždycky si poškali na přečíslení kde se zas zpomalený češi nestíhali vracet… proto ty góly padly.. naše bylo tak patnáct minut odzačátku první třetiny na konci se to vezlo až přes druhoutřetinu do třetí třetiny.. a od druhýho gólu to trošku začlo.. ale kanada vždycky odpověděla.. :D a ten konec jak hráli… ***** proč tak nehráli furt ??? to bylo mazec sice to bylo 6 na 4 ale šlo jim to i v tej výhodě… 6 na 5 i úplně na konci bez brankáře…

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      presně, mi přišlo, že pořádně začali hrát až na závěr :-(

                      Kanada zaslouženě vyhrála, o tom žádná…

                      0 0
                      • Petr L2  

                        Třeba jim někdo řekl, že semifinále se hraje na čtvrtiny…

                        0 0
                      • Strakááč  

                        tak na závěr je pozvedlo to že hráli početní výhodu skoro furt a hezky uvolněnějš a přihrávali si už líp.. a taky asi i víc bruslili.. a zdálo se mi že od doby co nebyl franta v bráně, tak jim začli nohy kmitat a zas přebruslili kanadu… a v tej početní výhodě kmital každej a hned bylo vidět jak to přeci jen jde… ale pokud by vyhrát chtěli.. museli by si uvědomit tu hrůzu ve druhej třetině aspoň od půlky.. a říct si ve střídačce.. ***** hoši takhle to nejde prostě… začněte bruslit.. naši mohli bejt ryhclejší.. přišlo mi ale ,že si nevěří a tak se radši nepouštěli do osobních soubojů a všechno hráli dozadu a pozvolna.. jenže z pomalýho pohybu nechytíš najednou rychlost jít bránit.. nebo útočit.. kdyby se celej tým najednou rozjel plnou rychlostí hned by měli volnější přihrávky hned by měli výhodu z který by se k šanci dostali… jinak ta obětavost kanaďanů jakmila naši pálili tak si před brankářem lehali na zem a i do dorážek aby to bylo neprostřelitelný po zemi.. to bylo hustý…

                        _

                        _

                        A kdo že vstává zejtra na dost zajímavej duel němců s ruskem ? normálně asi vstanu a půjdu koukat, protože ti němci to musí vyhrát ! :D

                        0 0
                        • Zydrunas  

                          Ja uz mam nastavenej budik :-)

                          Beztak bych vstaval, kdyby tam byly nasi. Dospim se po O s detma :-D

                          0 0
                          • Strakááč  

                            já se dospím po zápase do oběda a je to cajk :D

                            0 0
                            • Zydrunas  

                              Tohle tempo ti Nemci nemuzou vydrzet do konce :O

                              0 0
                              • Tencovozikmin  

                                Srovnali na 1:1. Prvni tretinu byli marni,ale ted je to vyrovnane.

                                0 0
                                • Zydrunas  

                                  Takova placana, nic moc pohledny hokej.

                                  Jedno se jim ale musi nechat, brusli perfektne. To ti nasi nebyli schopni ani v patek, ani v sobotu.

                                  0 0
                                  • Tencovozikmin  

                                    Finale vetsinou moc ke koukani neni,pri tom srovnavacim gole meli nemcouri stesti,branar si to tam srazil sam. Druha tretina stala za hovno.

                                    0 0
                                    • Zydrunas  

                                      Uz jsem Nemce odepisoval za stavu 2:1 a hle 3:2 vedou…wow

                                      0 0
                                      • Tencovozikmin  

                                        To nasere minutu pred koncem dostat v presilovce gol. To bude mrzet jestli prohraji.

                                        0 0
                                        • Zydrunas  

                                          To jo, 45 vterin od zlate medaile.

                                          Vyplatilo se vstat az na poslednich 5 minut :-D

                                          0 0
                                          • Zydrunas  

                                            Tak to nase*e…Skoda, pral jsem to Nemcum.

                                            0 0
                                            • motacek  

                                              Treba jich obvini z dopingu a my se tim posunem na 3. Pozici :-)

                                              0 0
                                              • Pavel  

                                                By si měli dávat sakra pozor, co pijou a jí. ;-)

                                                0 0
        • Misiak  

          Lapierre využil voľný priestor a nakorčuľoval do útočného pásma, kde z ľavého kruhu na vhadzovanie vystrelil a trafil Francouzove rameno!

          .

          Bicygel v kanadskej zostave? Prazvlastna olympiada… :)

          0 0
    • Smazaný účet  

      po skončení hokeje od 16:00 Velká Británie – Japonsko turnaj žen, o bronz (curling)

      celkově tipuji pořadí Švédsko, Korea, GB

      0 0
    • mastihuba  

      sem myslel ze ovladla paralelni slalom ?

      https://isport.blesk.cz/…wboardu.html

      0 0
      • losik_p  

        to je jedno, hlavne ze je v nadpisu „ledecka“ a „ovladla“ a ze se klika na reklamu :)

        0 0
      • krabica  

        Ovládla paralelní obří slalom, paralelní slalom se jel na minulých ZOH, letos ne.

        0 0
    • ememem1  

      tak som si tak zo srandy pozrel medaile a porovnal 40 rokov historicky naspat co si pamatam (od innsbrucku76). norski astmatici tradicne najlepsi, nemecko je skratka nemecko, zamorie dtto, alpske krajiny trocha na ustupe a sa ako tak mocu okolo desiatky a predbiehaju ich vseliaki aziati a holandsko. rusi pri tomco mohli asi viac neslo, vasich 7 pricom vsetko domacich odchovancov parada. tie nase tri vyzera fajn, je to sice pomaly viac jak vsetky federalne historicky dokopy, akurat ze je to one woman show a este k tomu kupenej hotovej a za nou nic. realne sme tak na urovni krajin co su za nami kde okrem finska(to je tusimze najvacsi prepad) snad ani nevedia jak vyzera sneh. najblizsie tri olympiady ak boh da mozno bude jedna medaila v biatlone alebo lyzovani. hokejisti su uplne na dne a na roky to bola asi ich posledna olympijska ucast. a nic v zlom zda sa mi, ze aj ked ti vasi su z roznych dovodov o rad inde, smerovanie je rovnake.

      inak ak dozijem tak dufam ze po pchongjangu 2018 a pekingu 2022 to v 2026 nebude v abu dabi.

      0 0
      • losik_p  

        no, halu na indoor lyzovani uz tam maji, ne? :)

        stejne do budoucna budou arabi jediny narod, ktery tu maskaru zvladne zaplatit :)

        0 0
    • Delkim  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce