Zítra 10.06 na čumendu do Berouna na GIANT Berounský BikeMaraton

7 nepřečtených
  • Zlatka

    Sraz a odjezd od OBI na staré Ruzyni, tam jak se jede směrem na Hostivice. Asi 200M od přejezdu nebo od věznice. Ještě dohodneme přesný čas… Někdo vemte foťák páč já ho pučila. www.maratony.sportbusiness.cz/index.php?… www.maratony.sportbusiness.cz/index.php?…

    0 0
      • jizby  

        Program: 11.30 hod – start Hlavního Závodu na 76 km 12.10 hod – start Krátkého Závodu na 38 km 13.30 hod – dojezd prvních závodníků krátké trasy 14.00 hod – dojezd prvních závodníků Hlavního Závodu na 76 km 17.00 – vyhlášení výsledků a předávání cen

        Protože mám čas jen dopolede – max do 13h, můžu s váma jet kus cesty. Kudy a jak se jede?

        0 0
        • Zlatka  

          Protože samo nechci jet po dálnici tak budu ráda když by mi někdo ukázal třeba Břve-Chýně-Úhonice-Chrbiny-Chrustenice-Malé Přílepy-Lhotka u Berouna-Beroun. Nebo ještě lépe Hostivice-Hájek-Červený Újezd-Podkozí-Chyňava-Hýskov-V Zánvích-Beroun. Podle toho jak se dohodneme.., a jak budeme pospíchat. Zpět jedu někdy odpoledne po obědě podél Berounky až k Pigimu a do Prahy.

          0 0
    • Zlatka  

      Sraz je tedy domluvený v 08:30–08:45 u OBI.

      0 0
      • jizby  

        Tak v 8:30 -zkusím se objevit.

        0 0
        • Zlatka  

          Díky bylo to super ! Nejlepší blátíčko je kolem letiště na stavbě nové dálnice…:-D Poděkování patří také pro bikera kout.jk.

          0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce