Zabrazení mapy v prohlížeči Holux

11 nepřečtených
 • ok1mn

  Koupil jsem plně vybavený Holux Funtrek 132 s mapami + TM25. Téměř rok jsem s navigací nepracoval a zapomněl jsem. Domnívám se, že v Holuxovém prohlížeči (ikona „mapy“, bez spuštěných smart maps) se mi původně po zakoupení zobrazoval mapový podklad, kdežto nyní se zobrazuje prázdná plocha. Jsem už starší a tak si nemohu vzpomenout, jak to původně bylo. Vím, že si mohu mapový podklad z nějaké fotografie nainstalovat, ale těch mapových podkladů by musela být spousta pokud bych chtěl mapu přiblížit – oddálit.

  Může mi někdo připomenout, jak je Funtrek 132 po zakoupení ohledně prohlížeče Holux vybaven?

  Děkuji.

  0 0
  • Kire  

   Pokud si chceš zobrazit mapy Smartmaps, pak v Holuxu musíš spustit aplikaci Smartmaps.

   Import map do Holuxu viz http://www.bikeandride.cz/…ticky-navod/.

   0 0
  • edab  

   Koupil jsem Holux Funtrek 132,stáhnul jsem instalátor,začal s instalací na dodanou kartu 8G,během instalace hláška málo místa,tak jsem vzal kartu 32G a nainstaloval ,vše proběhlo ok,ale po vložení do holuxu a poklepání na ikonu smartmaps se nic něděje, žádná hláška o aktivaci.Může mi někdo poradit co jsem tam podělal.Děkuji!

   0 0
   • Kire  

    Smartmaps jsou svázány s kartou. Takže při použití jiné karty je třeba je aktivovat. Je ale třeba se podívat, jakou maximální kapacitu umí holux použít.

    Nebyl ten instalátor jen s aktualizacemi nebo novými mapami? Tehdy mi to občas vyhodí právě tuto chybu, i když je na kartě dost místa. Stačí pokus zopakovat.

    0 0
    • edab  

     Tak jsem to nainstaloval na původní 8G kartu,v navigaci opět žádná reakce na ikonuSMaps,ve čtečce jsem otevřel Smaps a pomocí setup aktivoval.V na­vigaci opět nic.Holux může max.32G.Tak už nevím co s tím.Díky za jakoukoli radu.

     0 0
     • Kire  

      Smartmaps se mi otevřely i bez aktivovaných map. Tehdy jen nebyly k dispozici mapy.

      Vypadá to na problém se spustitelným souborem nebo jeho zástupcem, co je na ploše. Lze Smartmaps spustit tehdy, když se se Smartmaps proklikáš přes dlaždici Aplikace?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.