Za kolik se da prodat Fox Talas II R 2007?

11 nepřečtených
  • mountaineer

    Neberte to jako bazar,zatim ji ani nemam,ale chci si koupit novy celopero ze kteryho chci jen ram s tlumicem,a nevim za kolik by se tahle vidle dala strelit?O vsech ostatni komponentech mam tak nejak jasno,tahle vidle v inzeratech moc neni:o(

    0 0
    • Archer  

      Za 15tis. lze sehnat novy, ja bych tipnul ojety na zhruba 10tis. Nejaky +/- zalezi na ojetosti.

      0 0
      • mountaineer  

        Byla by nova-sundana z kola.

        0 0
        • Archer  

          Presne toto jsem mel na mysli, novy = sundany.

          Pocitej ze TALAS RL sundany z kola me stal pred pulrokem 17. Ted' se stejny nabizi za 15.

          0 0
    • pajasimi  

      možná bych o ní měl zájem až bude:)

      0 0
      • mountaineer  

        Bud bude do konce tejdne nebo nebude.Vezmu bud cely koloa rozeberu ho nebo jenom ram s tlumicem.

        0 0
        • pajasimi  

          jaj to je na mě až moc brzo..chystám se na novou vidli ale až na příští sezonu:(

          0 0
    • coffield  

      Takove starosti bych chtel mit… Nejaky se tu prodaval i draz (asi za 14k) a hned zmizel – tedy usuzuji, ze byl prodan. Zalezi na tom, jestli prodavas RLC nebo R nebo… co to vlastne vsechno delaji. Proc proste nezacnes rozumne vysoko a nejdes po case niz?

      0 0
      • mountaineer  

        Rko.Jinak mi jde o stanoveni prave ty rozumne vysoky castky.

        0 0
        • coffield  

          Nojo, tak to asi musis tak na tech 14, pokud nema dolady na uplatnitelnou zaruku – za to ho asi prodas. Subjektivne bych si pockal, az slevis na 13 a asi by mezi tim koupil nekdo jiny. Ale do meho ramu to nejde, takze ja jen nezaujaty pozorovatel…

          0 0
        • coffield  

          Jo a davej bacha na delku krcku. S extremne kratkym se bude prodavat tezko – i kdyby byl novy a mel doklady. Pak to chce nizsi cenu. Po netu koluji hezke Reby, ale maji kratke krky a jejich cena sla dolu po te, co u inzeratu pribylo info prave o delce krku.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.