• tom_777

    Zdravím,

    letos jsem začal tvrdě trénovat a jezdit maratony. Skoro denně trénuju. Zlepšil jsem se na 80 km maratovnu o hodinu. Pořídil jsem kolo vhodný na takový ježdění.

    za pár tejdnů chci jet apache Jestřebí hory – dlouhou trať a mám cca 3 týdny a chtěl bych slušně dojet.

    0 0
    • TJK  

      Komp.. nevim, od toho tu jsou zkusenejsi, kokpitem si moc nepomuzes, bude to jen par gramu. Na lepsi brzdy ti stejne buro nestaci :-) a zbytek je rekl bych velmi funkcni… takze jestli opravdu chcws ty penize utratit tak ja bych si objednal 2 soudky Gecka (10tku a 12tku) :-DDD at nemam dilema! :-D

      0 0
    • Pavel  

      Za chlast, žrádlo a děvky… :-))))))))))

      0 0
    • petebike  

      5h v hol. trznici

      0 0
    • pajik  

      nic originálního, ale poradim Ti, jeď někam na dovču ;-) Garda na prodlouženej víkend vyjde na 2500,– tak tam třeba můžeš hned dvakrát… A aspoň z toho něco budeš mít, za HW se utrácí přes zimu ;-)

      0 0
    • maxtor  

      Zkusil bych automaty nebo ruletu – třeba vyděláš na nové kolo:-))

      0 0
    • nooski  

      Poslat mi ty peníze a já ti budu za to držet palce :-)

      0 0
    • přišlapávač  

      já bych si objednal třeba pečený sele a pořádně bych se před závody najedl, to je taky důležitý :-)

      0 0
    • roud  

      Nechat si to a něco přišetřit :O)

      0 0
      • přišlapávač  

        že jo :-) já jen nechápu, jestli se BF stalo už takovým sektářským mediem, kde se lid ptají za co mají utratit svoje platy a podobný..... mě to vážně nejde na rozum a začínám se bát oběťních vražd ve prospěch BF :-)

        0 0
        • roud  

          Mno stát se může všechno ale pořád je to lepší než dred typu J7 vidlice do 5000,– atd.

          0 0
        • hribik A1  

          to sa tu snad pytaju uz davno, nie? zhruba odvtedy co tu padaju otazky „aky bajk si to mam kupit“, „mam si kupit to alebo to?“, „ktoru vidlicu (do 5000)?“ atd. atd.

          0 0
          • roud  

            zapoměl s na nejlepší otázkus Sram vs. Shimano xD xD xD

            0 0
            • hribik A1  

              keby si vedel ake zavazne temy svetoveho mieru a prosperity maju na inych weboch…tie dfensacke diskusie na temu pravopis so „s“ x pravopis so „z“ fakt stoja za to…zlate shimano vs. sram :-D

              0 0
        • Hornet  

          Srandicky su tiez dobre:-D, kup si cyclocomputer s pulzom, nebudes banovat;-)

          0 0
        • tom_777  

          tak nějaký nákupy se tu řešej pořád – já mám dilema jestli dál upgrejdovat bajka, nebo pomocí komjůtru mít lepší přehled jak jezdím (z kopce do kopce atd…)

          0 0
          • hribik A1  

            generatory cisel su velmi dobra vec k tomu, ked sa chces prestat zaujimat o okolitu krajinu a stratit pozitok z jazdy :-)

            0 0
    • StevensSFC  

      Tak já bych vyměnil řídítka,představec a sedlovku.Třeba za tu krásnou tuctovku Ritchey WCS když už máš sedlo :-) a když to vezmeš v hliníku tak se vejdeš do 3400kč v carbonu už by to bylo víc tak tak 6700kč když nevezmeš carbonovej představec a dáš hliníkovaj tak 5500kč.Jsou to ceny odhadem třeba se to dá sehnat na netu za lepší peníze.Já to kupval tak před 3mesícema.Ale k té carbonové meridě by sedělo WCS carbonové.

      0 0
    • wraith  

      Tak musíš si učit sám co nejvíc využiješ, ale já bych šel do toho tachometru+tepáku, z ebaye se dá do 5k splašit polar :)

      0 0
      • tom_777  

        ten komjůtr je asi nejlepsí cesta – hlídat si tep a mít přehled o tom jak trénuju

        0 0
    • jIrI___  

      Ja bych sel do becky Plzne + nejake steaky na grilovani :-))

      0 0
      • Pavel  

        No dyť píšu „Za chlast, žrádlo“ (a děvky) :-))

        0 0
      • l-e-t-o  

        Ale ale. když už, tak bečka Radegasta + žradlo. nějake dobre selatko třeba :)

        0 0
    • Gorgov  

      poslat mě, chces cislo uctu?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.