YT-Industries Wicked 150 - AM bike

13 nepřečtených
  • deekay

    Tusi nekdo neco o tomdle AM kole?

    Osazeni nema smysl resit, pozdavaji se mi pevne osy i zbytek (snad jen ten tlumic nevim jak si bude rozumet s ramem),spis jde o ten ram. Moc jsem o tom na netu nenasel, urco je to naka cinska katalogovka, hodne mi to pripomina Lapierre Zesty usporadanim.

    http://www.yt-industries.com/shop/index.php…

    0 0
    • PatrikL  

      tuctová katalógovka to podľa mňa nie je, taký istý/podobný rám sa nedá nikde nájsť…

      Inak to vyzerá dosť dobre, to že je tam progresívnejší tlmič je skôr pre ten štýl jazdy dobré…

      0 0
    • Chiron  

      Tak co sem z hrubého překladu pochopil, tak rámy si navrhují sami a nechávají vyrábět na Taiwanu. Taky tvrdí, že to nechávají svařovat ručně, čemuž už tolik nevěřím. Ale možné je všecko… Každopádně katalogovka to nebude, má to rysy Zesty a možná nějakého Spešlu, ale jinak to je celkem originál. Jen škoda že nemají i nějakého jezdivějšího fulla. A taky by nebylo od věci trošku rozšířit nabídku osazení, každopádně nevypadá to vůbec zle.

      0 0
      • deekay  

        Ja jsem nejak zvyklej neverit tomu co si vyrobci/prodejci pisou. Je pravda, ze taovy ram jsem nevidel, ale kdovi co jezdi po asii.

        Ale taky se mi to hodne libi, hlavne to, ze ten ram je v Mku pomerne dlouhy, ted mam HT s horni delkou ramovky 590 plus 10cm predstavec plus 680 vlajdy a vyhovuje mi to, kratsi bych asi moc nechtel. Tohle by mohlo byt s kratkym predstavcem fajnove.

        0 0
        • deekay  

          Mimochodem, toho svarovani rucne na taiwanu se spis bojim :D

          Skoda ze ani ruzne po netu po svete o tedle znacce je vicemene prd.

          0 0
    • Tomcat  

      Čínská katalogovka ala DaBomb to není. Podařilo se jim zaplatit něco méně konfekčního.

      Model prodeje je ala Canyon. Objenat zaplatit po netu.

      Na rám zapomeň dodávají jen celý kola.

      Kámoš jezdí FR model a za ty prachy super.

      0 0
      • deekay  

        Diky za prinosne info. Nemel jsem namysli koupi samotneho ramu. Chtel jsem tim rict, ze komponenty jsou vicemene standardni a zname, tak jsem se zajimal o kvalitu ramu. V uvahu by pripadal nakup celeho kola.

        Asi si k nim udelam nekdy vylet, neni to daleko.

        0 0
    • Bysto  

      rámy sú ručne varené, je o tom video na youtube, len škoda, že nikde na nete nie sú žiadne recenzie, akurát som sa dozvedel a videl pár obrázkov so zlomenými 2009 Tues, ale to je ževraj vyriešené, ale ináč ten noton vyzerá fakt super a za tú cenu ešte lepšie :)

      0 0
    • Soreno  

      vypadá hezky – osazení dobrý klidně bych si ho uměl představit místo mojí meridy:-))

      0 0
    • madcat  

      Taky se mi to hodně líbí, tak si to někdo kupte a napište nějakou pozitivní recenzi :) Za ty prachy to vypadá fakt slušně!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.