• snas89

    Kdo sledujete?

    Jak jsem si před začátkem sezóny myslel, že by letos mohl Jarda Kulhavý konkurovat Ninovi, tak se teď bojím, že už je více méně rozhodnuto:/

    Jinak v Albstatu hodně dobře Škarna a van der Poel byl neskutečnej. Škoda, že asi nepojede všechny závody.

    Anketa: Kdo letos vyhraje SP?

    21x
    88%
    0 0
    • Lachtis  

      Koukám pravidelně a včera taky :-).

      Nino je nezastavitelnej a letos asi nebude mít konkurenci. Absalon se celkem drží, Škarna včera super a to mohl být klidně 8, ale i tak parádní výkon!!! No a Kulhavý? Já nevím, co si o něm mám myslet, jednou ho bolí žebra, jednou mu nejedou nohy, nebo se mu špatně dýchá… neříkám, že to tak není, ale… Nicméně Specialized si asi drbe hlavu, že mu nabídl prodloužení smlouvy, letos jejich biky asi nebudou v mužské kategorii a v popředí příliš zastoupeny. Nicméně včera jsem doslova čuměl, když Kulhavý sedlal pevného Epica – jeho jsem na pevňáku snad viděl poprvé :-D.

      Ale včera mě víc bavily ženy, ta Ukrajinka (jméno si nepamatuji) jela fakt parádně a byl to nervák až do konce závodu.

      0 0
      • snas89  

        Ne, hele myslím, že jel zase celopéro:)

        Na další už možná bude mít novýho.

        JInak jo, taky mě to trochu mrzí ty řeči okolo.

        0 0
      • Reacher  

        Závod žen byl parádní, Belomoyna byla do kopce famózní. Škoda dvou pádů Langvad, mohlo to být ještě zajímavější :)

        S Jardou je to nějaký divný, před startem SP byl suverénní, jak na Epicu, na ČP, tak třeba i na Schodech. Teď se nějak rozsypal, snad se dá do kupy. Škarna moc pěknej výkon, snad se bude držet takhle i v dalších závodech. No a co mě nejvíc udivuje, že Fluckinger ještě žije :D

        0 0
        • orm  

          To byla spektakularni drzka co tam hodil. Kdyby nedelal blbosti …, ale to ze vstal a pokracoval to uz jsem nechapal. Dobrej byl pak ten rozhovor s nekym z jeho tymu.

          0 0
    • Singlespeed  

      Myslel jsi blbě. Vždyť už v rozhovorech před sezónou povídal Jarda, že letos bude volnější sezóna. Takže pokud bys to alespoň trochu sledoval nemusels vůbec myslet :-).

      0 0
      • snas89  

        Sleduju „okrajově“.

        Co jsem četl já, tak vše bylo prý podle plánu a na Cape Epic vypadal hodně solidně.

        Každopádně ja rád myslím:))

        0 0
        • Rubi  

          vsak ty zebra si narazil pri rozjeti v novem meste a to za tyden uplne nevylecis…

          0 0
    • Smazaný účet  

      Mne se libil zavod zenskejch. To bylo neco uzasnyho, pral jsem vsem trem aby vyhraly, ale to nejde ze :)

      V te elite kategorii to bylo zajimavy dokud jeli ti tri spolecne. Nimo me trochu sral jak taktizoval na rovince, nikdy nejel prvni a furt se snazil byt uprostred. Skoda tech dvou padu moho to byt zajimavejsi az do konce

      0 0
      • Smazaný účet  

        Nino řikal, že neví, co od toho mlaďase čekat. Jel takticky, van der Poel to napálil a Nino čekal kdy mu dojde nebo hodí držku – a dočkal se.

        0 0
        • Smazaný účet  

          Jo ale dojel je Mathias a taky chvilama tahal. vim zebto rikal, mne se to taktizovani nelibilo, ale je to zavod.

          Jeste jsem obdivoval Anniku, jak pokracovala s tou krvaou rukou, sem si vybavil fotbalisty, to by asi bylo na vrtulnik ;-D

          0 0
    • mrofmoha  

      ja doufam, ze Mathieu van der Poel pojede cely SP.. snad se nakonec rozhodne „spravne“ :)

      rekl bych, ze by mohl pekne prohanet Nina..

      0 0
      • snas89  

        +1

        0 0
      • Pijer  

        To je tady na BF samej Kanón, Pepík, Skoťák a on to odskáče na druhém místě ve svěťáku na „nějakym zapráskanym“ STEVENSu Jura Carbon Team :-)

        0 0
        • mrofmoha  

          je mladej, jeste nepochopil, ze je dulezity jak pri jizde vypadas a na cem jedes a ne jakou mas vykonost.. :)

          0 0
          • Pijer  

            No jo, on až přestoupí do nějakého známého týmu, tak mu vysvětlí, na čem se může závodit. Docela jsem valil oči, když komentátor při představování před startem říkal, že jezdí za nějaký neznámý tým :-D

            0 0
            • Smazaný účet  

              Zatím je to především cyklokrosař, takže ten tým ani zn. kola tam rozhodně nejsou neznámé, či jak říkáš zapráskané.

              0 0
              • Pijer  

                Oba příspěvky byly psané s nadsázkou. První jako potvrzení, že kolo závod nevyhrává a druhý jako podívení se nad tím, že odborník přes cyklistiku označí kontinentální tým Beobank–Corendon za neznámý ;-)

                0 0
    • Smazaný účet  

      Anika Langvad vypadala po těch pádech jak terminátor. Padalo se tam celkem ošklivě.

      Pobavil mě komentář servisáka od Flückingera, nebo kdo to byl, že si stěžoval, že po tom pádu je něco s kolem „prohlídli jsme kolo, a nic s tim nebylo… víte co, on se praštil a byl možná trochu mimo…“ a komentátor: „no, kola se většinou dělají na ježdění a ne na to, abyste s nima majzli o dva stromy“

      0 0
    • milan.v  

      Sem ti musel trochu narušit tu anketu… ;o)

      0 0
    • snas89  

      Koukám, žeženksý už lítaj.

      Jak tipujete, kdo dnes vyhraje chlapy? Jsem hodně zvědavej na Mathieu van der Poela.

      Škarna by dnes mohl být do desítky.

      0 0
    • orm  

      Kulhavy zas nejede. Ach jo.

      0 0
      • Michall85  

        Co se s nim stalo?

        0 0
        • mrofmoha  

          V Andore mu to nikdy nejede..ta nadmořská výška mu nesedí.. Nejlepší výsledek tam má snad někde ve čtvrté desítce…

          0 0
        • orm  

          Nachlazeny, neco s zaludkem, teplota, alespon co rikala nejaka zenska ze speslu. Neco me rika, ze to bude posledni sezona ve speslu. Paku uz jen na fb uvidime jen fotky z golfu :-).

          0 0
          • Michall85  

            No je fakt že letošni sezóna je pro něho hodně špatná. A Nino jede jak kdyby měl motor

            0 0
            • orm  

              Poslednich 6 let nema stabilni vysledky. Vzdy to zachrani nejakou velkou akci – olympiada, ms, ale myslim, ze to speslu uz nestaci. Smlouvu ma na rok, co s psalo, tak jsem zvedavy kde bude pristi rok.

              0 0
              • orm  

                Jo a ta pani ze speslu v TV vypada uz dost otravne, kdyz mluvila o Kulhavem :-).

                0 0
    • milan.v  

      Nino zase jiná liga … Nějak mě to to přestalo bavit sledovat, jak tam Kulhavý nebyl ani do desítky … :o/ No, aspoň jsem se mohl věnovat návštěvě … :o)

      0 0
      • orm  

        Kulhavy nestartoval, ale souhlas. Zacina to byt nuda.

        0 0
    • snas89  

      No je to tak. Nevim co by kulhec musel po zbytek sezony predvadet aby dostal kontrakt na dalsi roky. Pri tom si myslim ze ma velkou smulu a srazi ho blbosti se zranenim.

      Vlastne bych se ani tak moc nedivil kdyby presel na silnice a nezkusil to jeste rok dva tam.

      Nino uz me zacina stvat:))

      0 0
    • Smazaný účet  

      http://mtbs.cz/…gorie/servis#…

      Předpověď počasí na nedělní závod není ideální. Je tedy potřeba se řádně připravit. Obyčejná ložiska se mění za keramická. Nic se nesmí podcenit.

      Absolutně nechápu, jakej má přínos keramika v dešti? To jako dávají ložiska dle počasí? Moje zkušenost s keramikou je naprosto opačná…

      0 0
    • Kire  

      Tak Kulhec dneska hezky.

      0 0
      • Lachtis  

        JJ a ženský taky skvělý závod, napínavý a fakt mě to bavilo. Škoda, že člověk musí koukat na net a nemůže sledovat TV, místo toho čučet na tu nudu TdF…, ale já ty silnice asi nikdy nepochopim :-).

        Jinak Kulhec, kdyby bylo ještě jedno kolo, tak snad by i Nina dal… Už se těším na další svěťák

        0 0
        • Michall85  

          Jo dneska to hezky sjížděl. Taky mne štve že u nás žádná televize nedává přenos a musim koukat na Redbull tv

          0 0
          • Lachtis  

            Můžeš koukat i na www.ctsport.cz – třeba ženy dnes komentovali. U mužů to nechali přes redbull tv komentáře…asi měli nějaký problém, jinak běžně komentují CZ ženy i muže :-)

            0 0
    • snas89  

      KULHEC JE BŮH!

      No ty vole, to byla jízda!:)

      Koukal jsem na to teď večer na redbull tv.

      Ze začátku byl Jarda až tak vzadu, že jsem si myslel, že už zase nejde.

      Ale cca od 4týho kola byl vidět čím dál víc. Takhle do toho vlítnout…fakt by mě zajímalo, co se Jardovi honí během závodu hlavou. Fakt neskutečně silnej v tohmhle ohledu asi.

      Van der Poel vypadá pořád slibně, jen zase odpadl. Ale podle mě to časem vychytá (snad u mtb zůstane).

      Každopádně dnes super závod. Z našeho pohledu reklama na MTB.

      Jak to do teď byla nnuda, tka se snad máme na co těšit.

      0 0
    • snas89  

      Kanada živě zde:

      https://www.redbull.tv/tv

      Jarda vypadá, že je v pohodě. Zatím pěknej závod.

      0 0
    • plzakj  

      Jarda 2. na MS v Australii a bikeforum nic?

      http://www.ceskatelevize.cz/…17-australie

      Gratulace Jardovi. Peknej vykon. Respekt k Shurterovi, ten zaver mel famozni.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.