• gazman

    Nikde nemůžu najít nějakou náhradu za tento plášť.

    k ná ho nedováží a jelikož úplně zmizel i s ebay tak

    předpokládám že ho možná přestali vyrábět.

    šířka 67mm

    váha 850g

    Co tam místo toho strčit,těžší nebo užší nechci.

    Poraďte.

    0 0
    • gazman  

      Nikdo nic? To jezdíte všichni na těch 2.1–2.3 dietních gumkách?

      0 0
    • jecnak  

      Na singla uvazuju o 2.4 Fat Albert a nebo Nobby Nic jako nahradu za stajiciho dosluhujiciho 2.35 Fat Alberta. Vaha kolem 680g, oboji ve verzi snake skin.

      0 0
      • pitos  

        Vozím po dřívějších pokusek z různými plášti Maxxis.Nejoblí­benější mám Miniony v šířce 2.5".Momentálně mám vzadu jejich novější plášť Advantage 2.4" ,není špatný ale jakmile doslouží půjde tam opět Minion,plášť není sice špatný ale myslím že na Miniona trochu ztrácí… nedrží tak dobře,odolnost bude stejná.

        Odolnost těchto plášťů není špatná ale na agresivnější enduro a FR zejména v lokolitách kde oba pravděbodobně jezdíme bych alespoň dozadu volil ten s butylovou výztuhou,přeci jenom při rychlých sjezdech po ostrých kamenech občas u nebutylového docházelo k poškozeni boků a k občastným průrazům(vozím ale plášťě spíše podhuštěné)

        Jinak je to výborný plášť co dokáže opravdu podržet a dá se s nima zároveň bez problémů šlapat přesuny mimo terén.Jezdím také zejména v poslední době dost na FR/DH tratích a tyto pláště jsou na tyto disciplíny dosti využívané.

        Zde různé varianty.

        0 0
        • gazman  

          O.K. dík za radu,odkaz je dobrý,vím o tom webu,ale chybí jim tam váhy a to jestli se jedná o drát nebo kevlar.Butyl bych bral (Beskydy:-)),protože taky moc nefoukám,předek do 2 zadek do 2,5.PS: Kterou směs volíš?

          0 0
          • pitos  

            Ty měkké směsi jsou dobré,tedy hlavně na mokru jsou  lepší,zase se ale rychleji sjedou,to je jasné.Já ale používám tu 60a,stačí mi a jsem spokojen.Tu 42a vozí dost známých a také pohoda,jsou spokojeni(není to ještě tak extrémně měkké jako ty super měkké,ty už na ježdění třeba po asfaltu nejsou)  …osobně bych  ale raději vozil tu 42a spíše ve předu a dozadu ta 60ka stačí.

            0 0
            • gazman  

              Jsou i kevlar? Váhy asi neznáš co?

              0 0
              • pitos  

                Nevím jistě zda to dělají i v kevlaru,já to nikde zatím neviděl a ani je nehledám ale možná Dijck na Nomadovi by je mohl mít(nevím už kdo psal že je vozí,možná právě on)

                Váhu fakt nevím.

                0 0
    • Běžec  

      Fakt ho nikde nemají? V nabídce eshopů občas je, např. tady (což teda nutně neznamená, že ho mají).

      0 0
      • gazman  

        Kluky s tandemu znám ten popis je přelep,vím o tom,to co tam mají není provedení RACE ale DH a ten má 1600g

        0 0
    • Nimrod  

      jsem celkem unešenej z schwalbe big betty evolution. 2,4 ( v reálu 62mm ), 850 gramů, snake skin, krásně vysokej… foukám na cca 1,2 na skákání, kolem tří na xc ( doporučenej je 2 – 4 ). drží parádně ( zatim to nej, co jsem zkoušel… předčil i michelina a to jsem si nemyslel, že by šlo tak snadno :-) ) a dá se na něm i někam doject

      0 0
    • Vegan  

      Kenda Nevegal 2.5 http://www.chainreactioncycles.com/Models.aspx?…

      ve 2.5 vazi 970g coz neni malo ale myslim ze vzhledem ke kvalite ani moc

      0 0
      • Vegan  

        no enomze u continentalu 2.5 znamena v realu s bidou 2.2.............. Nanoraptor2.1 byl vetsi jak mountainking 2.4

        0 0
        • madcat  

          no moje conti 2,5" jsou cca stejný jako nokian nbx 2,5" i kenda nevegal 2,5", takže bych to neviděl tak tragicky…

          0 0
          • Nimrod  

            jenom pro zajímavost… nokian gazzaloddi jr 2,6 je naprosto stejně velkej ( do šířky i vejšky ) jako schwalbe big betty 2,4

            0 0
            • DaSnail  

              na akom širokom ráfku si meral tú Big Betty? napíš prosím šírku bez vzorku, so vzorkom a tlak pri akom si meral.

              Dik

              0 0
              • Nimrod  

                na mavicu 729… těch 62 je se vzorkem, ale bez něj to bude skoro to samí.. tlak ti nepovim, nezdá se mi, že by se s tlakem nějak moc měnily proporce a ani si ho nepamatuju

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.