Vyšla nová mapa Topo Czech 2011 pro GPS Garmin

29 nepřečtených
  • capo

    Přikládám obsah newsletteru, který může spoustu lidí zajímat…

    Nová mapa Topo Czech 2011 s možností doživotní aktualizace

    GPS navigace značky Garmin se v těchto dnech dočkaly nové verze turistické mapy České republiky s označením Topo Czech 2011. Mezi nejdůležitější změny, které mapa přináší patří vedle aktuálnějších a podrobnějších mapových podkladů také poprvé možnost získání licence na doživotní aktualizaci navigační mapy. Doživotní aktualizace, kterou nabízí navigace značky Garmin byla k dispozici zatím pouze pro automobilové mapy.

    Nová turistická mapa Topo Czech 2011 je k dispozici ve standardní verzi Topo Czech 2011 v měřítku 1:25 000 nebo v prémiové verzi Topo Czech PRO ve velmi podrobném měřítku 1:10 000. Prémiová verze Topo Czech PRO kromě vyššího detailu obsahuje navíc jako bonus cyklistickou mapu Cyklo Czech 2011 s možností automatického výpočtu trasy po značených cyklistických trasách.

    Ceny aktualizací navigační mapy Topo Czech 2011:

    Jednorázová aktualizace Topo Czech / Topo Czech PRO (na verzi 2011) … 690,– Kč s DPH.

    Doživotní aktualizace Topo Czech / Topo Czech PRO (pro konkrétní přístroj) .. 1.290,– Kč s DPH.

    Přechod ze starší Topo Czech na Topo Czech PRO 2011 … 1.990,– Kč s DPH.

    0 0
    • capo  

      Tady ještě link – http://www.garmin.cz/…ch-2011.html

      0 0
      • Slash  

        Tahle mapa uz je na trhu docela dlouho a lita uz i po internetu, tvoje „aktualita“je pomerne neaktualni ;-)

        0 0
        • kubad  

          tuhle aktualitu včera rozeslal ofiko garmin takže bych to zase tak nehrotil s tím stářím

          0 0
        • MlokCZ  

          A kdepa? To jen, že nefunguje zatím ani link z mailu od Garminu.

          A v červnu ještě ani sami neměli tu mapu hotovou.

          Takže kde je ta neaktuálnost a kde je ten lítající link? A kde je mapa na trhu dlouho?

          0 0
          • vrrr  

            No a neni to tak, ze nova je na te zprave od Garminu jen ta dozivotni aktualizace? Jinak ja mam 2011 PRO verzi v GPine uz skoro pul roku…

            0 0
            • MlokCZ  

              A nemáš náhodou Atlas Czech 2011, ten vyšel už někdy v únoru.

              Topo Czech 2011 určitě půl roku nemáš, tu neměli ještě před pár týdny ani sestavenou a PRO verze ještě před pár dny (ani nevím, jestli PRO verze je už hotová).

              Jinak tady více

              http://www.geocaching.cz/…ewthread.php?…

              22.6. to začalo vypadat, že už brzo bude…

              0 0
              • capo  

                Asi tak… Pán je zřejmě suterén… :)

                0 0
              • vrrr  

                Omlouvam se sypu si popel na hlavu za mystifikaci. 2011 mam CN. Topo Czech mam jen 2010.

                …jako bych nic nerek, no…

                0 0
          • Slash  

            Omlouvam se asypu si popel na hlavu, spletl jsem si 2011 a 3.1

            0 0
            • capo  

              Pohoda. Jinak mezi 3.1 a 2011 byla ještě verze 2010…

              0 0
    • weekend warrior  

      hihi, doživotní aktualizace map vázaná na přístroj? že by garmin začal montovat časové samodestrukční čipy do svých gps přístrojů??? jsou někde obrázky z té mapy?

      0 0
      • kubad  

        co je na tom k smíchu? dokud ti přístroj jede máš k dispozici aktualizace,

        0 0
        • weekend warrior  

          však jo, ale když si vemu, jak dlouho vydrží běžná spotřební elektronika, tedy 2 roky + pár dní, doufám, že kvalita gps přístrojů bude i nadále na té stejné, řekl bych velice slušné/nadprůměrné úrovni, toť vše…

          0 0
          • kubad  

            mě jede navigace 4 rok a bez problémů zatím :D

            0 0
            • weekend warrior  

              mě e705 zatím něco přes 2, ale doufám, že 6–8let by taková věc fachat mohla. ostatně u té jsou mi ty nové mapy stejně k prdu…

              0 0
              • kyl  

                Mě první GPS map 60Csx fungovala 3 měsíce,druhá má těsně po záruce a v sobotu jsem ji musel 2× vypnout a zapnout protože se mi z displeje ztratila mapa.:-(

                0 0
            • Smazaný účet  

              Já mam teda telefon taky 4 roky, ale to je velká výjimka. ;-)

              0 0
          • honny  

            60CSx mám 4 roky a to se s ní moc nemazlím… Voda, pády. A jede vše (a snad dlouho bude).

            0 0
            • Pavel.ct  

              60Cx 6 let a pořád jede, pravda novější mapy někdy chvilku chroustá, ale na pěší a cyklo pořád ok.

              0 0
          • MlokCZ  

            V partě máme 4 kusy 60CSx, všechny už drží 5 let+ a některé už dostaly párkrát slušnou sodu.

            0 0
    • MirosPikos  

      Až bude Garmin podporovat android (Garmin mobile XT), pak mě to bude zajímat :) Zatím se o tom jen půl roku mluví, co jsem tam pochopil.

      0 0
    • karliner  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • karliner  

      Co to tady nacvičuješ?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.