• torpedo12

    Kdy je vhodna doba kupovat letošní modely? Resp. kdy začnou v obchodech výprodeje?

    0 0
    • kubad  

      :D

      0 0
    • pipni  

      Uz třeba scott nabízí 30% slevu od cervna .

      0 0
      • blaf  

        ja nevim, ale 30 a vice procent jsem videl akorat tak v banerech

        u kol s rozumnyma velikostma max 20, spis 10, myslim, ze na slevy muze cekat clovek co potrebuje velikost jinou nez beznou, mozna lepsi cesta bude predobjednat si kolo z nove kolekce, tam mam pocit jsou taky zajimavy slevy, i kdyz osobne nemam vyzkouseno

        0 0
    • nitraq  

      Třeba na Koloshopu už výprodeje 2013 modelů byly/jsou.

      0 0
    • helmen  

      Tady je vyprodej kol 2013 se slevou a odprodej testovacek 2013:

      http://giantbrno.cz/…a-giant-2013

      0 0
      • pepino  

        Hm, kdyby tam jako testovačky vyprodávali normální kola a ne ty silničky s horskejma pláštěma.

        0 0
      • TeryPV  

        co to k…va je??? Kdo toho trance naboural že je tak pozohýbaný?? To je fakt humus :-/

        0 0
        • Milvus888  

          Ty jsi blesk, rok staré kolo a pro tebe novinka :)

          0 0
          • TeryPV  

            No jako viděl jsem ho letmo na test-festu ale to jsem si nevšiml jak je to hrozně hnusný :D

            0 0
            • Milvus888  

              ve skutečnosti to nevypadá tak hrozně ale nic pěknýho to taky není :D

              0 0
              • TeryPV  

                No je to hrůza, hlavně když vidím ten úhel sedlové trubky, tak je to dobrý adept na prasknutí rámu :)

                0 0
                • Vilém  

                  Prasknuti bych se az tak nebal, vic me na takto polozenych sedlovkach stve ztizeny vyber vhodne velikosti.

                  0 0
                  • helmen  

                    Tak prasknuti bych se rozhodne nebal, asi vi proc to tak delaji… velikost je stejne nejlepsi napred vzdycky vyzkouset.

                    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.