• Daniel-Mtb

    Ahoj, chci si pořídít kolo. Váhám mezi Commencal clash a propain spindrif cf 27,5. Možná ještě YT capra.

    Jediná podmínkou jsou 27,5 kola.

    Chci na něm jezdit převážně bike-parky. Takže lanovka. Dlouhé výlety neplánuji, na to mám elektro.

    Červená, občas černá. Dolní morava, ale i za hranice. Jde mi o to, aby bylo kolo hravé a dobře se mi na něm skákalo, bojím se jestli Propain na mě nebude mít moc zdvihu, někde jsem četl, že je údajně dost líný.

    Měl jsem tu čest zkusit Scott gambler, super, ale dost měké a preferuji spíše skoky, než downhill. Mondraker Dune R v Mku, taky se na něm jezdilo slušne, ale přišlo mi malé. Budu tedy volit asi velikost L. Mám 181cm/80kg

    Nemáte prosím někdo zkušenost s těmito koly, případně jaké kolo byste mi mohli doporučit, cenově okolo 100K. Je mi jedno jestli hliník nebo carbon.

    Díky, za vaše zkušenosti.

    0 1
    • AV  

      Dobrý den,

      dám to sem i když to přímo nesouvisí.

      Měl jsem neodpruženého ocelového krose Author, velikost 21,5. Byl jsem s ním maximálně spokojen, bolely jen otlaky.. To mě bylo odcizeno., pročež si chci koupit ojeté, nejraději zase ocelové kolo Author.

      DOTAZ: Jakou velikost, 21" nebo 22"?

      Jsem 185 cm vysoký, váha … no ani se neptejte … přescent. Jo a jsem „starej pes“.

      (zkoušel jsem i 20", ale kolena mě šla až nad řídítka)

      Děkuji za Vaše rady a názory, Pavel

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.