• vikk

  Máte někdo zkušenosti s komunikací vivoactive optic a windows phone 10 ?

  0 0
  •  

   to nevím na tý polomrtvý platformě ale na androidu funguje:-)

   0 0
   • vikk  

    Totiž jde o to,že spárování proběhne korektně,dostávám notifikace na hodinky,při přenosu dat dostanu na hodinkách zprávu,že vše proběhlo ok,ale aktivitu na garmin connectu nevidím......a stává se mi ,že se hodinky odpojí. Tak právě zvažuji,jestli je to na reklamaci nebo né,protože i na iphonu to neprobíhalo korektně,tel nemohl najít. A ještě dotaz…když chci dostávat notifikace,musí být vždy spuštěna aplikace connect,nebo stačí jen připojit hodinky přes bluethoot s telefonem.

    0 0
  • raw 4  

   Promiň, že takhle zasiram tvy vlakno…ale jaky jsou jinak zkušenosti z hodinkama…pře­mýšlím o nich a sháním každou informaci. ..Dík

   0 0
  • Nikovlas  

   Taky to zaseru dotazem – konkrétně na propojení Garmin Forerunner 230 s mobilem na Androidu – když mám zařízení propojena přes bluetooth, zobrazují se mi na hodinkách oznámení z aplikací (sms, volání, facebook messenger…) – vždy se zobrazilo jméno volajícího/ode­silatele a náhled do obsahu zprávy – ale pak se v případě messengeru přestal zobrazovat obsah včetně jména kontaktu – zobrazí se jen ikonka a prázdné pole. Přeinstalování aplikací v mobilu (messenger i Garmin connect) nepomohlo. Sms se zobrazují správně. Nenapadá vás důvod? Dík.

   0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.