• HELLBOY22

    Potrebujem radu. Chcel by som v lete kúpiť novú vidlicu no rozpočet je obmedzený na 300 euro.

    Favorit je ale nad limit

    http://www.dajsport.cz/…9-u-turn-m08

    Pruženie preferujem pružinové takže nejakej foxine do 300 eur by som sa nebránil ale taká nie je.

    Rozmýšľam ešte nad touto Suntour no nikde ju neviem nájsť v čiernej farbe vonkajších nôh (model 2011–2012)

    http://www.cykloabc.sk/index.php…

    Prosím poraďte mi niečo, keď tak pomôžte nájsť tú Duro v čiernej farbe ale modelový rok 2011–2012 :)

    0 0
    • HELLBOY22  

      nikto nič?

      0 0
    • DaSnail  

      keby si zvládol 140mm vzduchu tak mám PIKE 351, nová nejazdená, mc, alu krk(váži kúsok pod dve kilá),záruka, kupovaná na slovensku

      do limitu sa zmestíš s rezervou ;o)

      0 0
      • HELLBOY22  

        Práveže to je veľa :( Veľká škoda a čo si za ňu chcel?

        0 0
        • DaSnail  

          pár euro…

          0 0
          • Calso  

            dasnail mas skype ?? ja by som aj mozno mal zaujem o tu vidlicu ak je este volna :)

            0 0
            • DaSnail  

              skype nemám. vidlu ešte mám, musím sa dokopat k tomu že ju šupnem do bazáru.

              ked potrebuješ vidlu do 120,– tak nič pre teba ;o)

              0 0
    • Smazaný účet  

      Pika bych na dirtaka nedaval…

      0 0
    • Azmir  

      V čem ti epicon nevyhovuje na ten tvůj vlastný štyl?

      0 0
      • HELLBOY22  

        čo ťa do toho?!

        0 0
        • hitman128  

          Třeba, abysme věděli co chceš aby bylo lepší než u epiconu.

          0 0
          • Vilém  

            Hlavne bych rekl, ze jde o image.

            0 0
            • hitman128  

              Podle mě kdyby hodil epicona k milanovi (t-t) + nechal zvednout na 120 (140)mm tak bude fungovat líp jak většina vidlí do 300€ a vyjde to levnějc. Jinak image vzhledově se k tomu kolu hodí a že by to byla low-end vidla s kterou by se nemohl nikde ukázat se mi nezdá…

              0 0
              • Vilém  

                Vidim to podobne. Ohledne image by se moh obradit na jim vyzkouseneho radu-bf, ten by mu jiste nejake pekne Fox polepy udelal:)

                0 0
                • Bysto  

                  tak asi hlavný rozdiel bude v pevnej ose, pikea sa tuším ani bez pevnej nerobí a to mu spraví dosť, aj keď na to „vlastné XC-čko“ a 50-tich kilach moc pevnú osu netreba, ale určo to bude chodiť lepšie jak ten pepikon

                  a epikona ASI milan nepoladí, ak nie je od neho

                  0 0
                  • HELLBOY22  

                    vážim 66 ne 50

                    0 0
                  • DaSnail  

                    gramatiku moc neriešim, ale to tvoje skloňovanie je des.

                    mám na bikeu pikea…a pod

                    0 0
                    • Bysto  

                      Tak si ma blokni a neries ako píšem sklonovanie anglických slov.

                      Ja som sem aspon niečo k veci napísal, že pán mudrc!

                      0 0
                      • DaSnail  

                        zato že nevieš dobre useovat anglické wordsy si ta blokovat nebudem. len to budí o tebe taký rozpačitý dojem…

                        0 0
          • HELLBOY22  

            neboj idem robiť downgrade čiže kúpim niečo horšie

            0 0
        • Azmir  

          Protože epicona zvýšíš zadarmo na 120 zdvih pokud si úplný laik za půl hodiny, ušetříš prachy a nebudeš tady za takové trottla jako tady do teď si kvůli tvým neustálým výkřikům a věcem do děláš.

          0 0
    • HELLBOY22  

      Trošku som vychladol a tak potrebujem poradiť. Tora 302 U-Turn alebo Suntour Duro 2012? Ide mi viac o chod ako zdvih.

      http://www.cyklosport-pitstop.cz/…sc-krk-1–1–8

      http://www.koloshop.cz/…el-2012.html

      0 0
      • Vilém  

        Takze jde vic o chod a kdyz se te nekdo zepta, co ti vadi na epiconu, tak jej posles do ******.

        0 0
      • Bysto  

        Ani s jednou vidlou si nepomozes. Ked uz davas vyber do 300€, tak aj tak vyberaj a nie duro za kilo. Za mna pike alebo argyle.

        0 0
        • HELLBOY22  

          Už vyberám do 140 eur viac nemám

          0 0
          • Smazaný účet  

            Zacina se oteplovat, val vydelavat po brigadach!

            Uvedom si, ze jak ti nekde pri blbnuti ujebe vidle, tak budes drzkou zem ryt jako cervena mys…prisaham bohu Kefalin, jako cervena mys!

            Nez kupovat sracku, tak posetrit…pokud nemas moc penez a chces neco „univerzalnejsiho na dirt az FR“ tak ber neco se stelovanim zdvihu…dost lidi tohle resilo u-turn domainem, ktery je na 115mm hodne blizko Argyle a na 160mm se s tim uz da poblbnout…navic je docela bytelna…

            0 0
            • HELLBOY22  

              Práve že chcem to na singletrack takže zdvih až tak nepotrebujem. Brigádovať oficíalne nemôžem takže len u tatka cez letné prázdniny na čierno.

              Chcem tú Toru ale bojím sa ju potom rozobrať keďže je to olejové mazanie a neviem to späť zložiť.

              0 0
              • Azmir  

                Jaký má prosímtě význam přejít z epicona na toru? co tím se svou váhou jako získáš?

                0 0
                • HELLBOY22  

                  chcem meniteľný zdvih

                  0 0
                  • Azmir  

                    Tak to potom jo. Jinak být tebou bych fakt předělal toho cpiona, to kolo možná zůstane dost jezdivé i s větším zdvihem a ušetříš prachy a upřímně moc si nemyslím že na to tvoje ježdění to snižování tak extra potřebuješ.

                    0 0
                    • HELLBOY22  

                      Ale chcem aj pružinu tak neviem. Je inak zložitý servis pružinovej Tory? Čo sa týka výmeny kvapalín a pod.

                      0 0
                      • Azmir  

                        Abys pak neměl velkou invetsici kvůli pružiny, abys měl dobrou na svoji váhu atd, jinak rock shox nemám tak nevím, hrál jsem si jenom s peiconem, podle mě by to zas takový problém být nebyl a na netu bude beztak i plno video návodů, toho bych se nebál.

                        0 0
                        • HELLBOY22  

                          lebo stále rozmýšľam aj nad tou Suntour Duro, pre náš klub nám dá Koloshop cenu 3000 kč ale nie je moc tvrdá?

                          0 0
                          • Azmir  

                            Ta ale nemá snižování, k čemu ti pak taková výměna bude?

                            0 0
                            • HELLBOY22  

                              Ale zas sa do Suntour viac rozumiem a je to tiež pružina ale ten u-turn by mi asi chýbal neviem no.

                              0 0
                              • Azmir  

                                Budto si kup fakt něco s uturnem když to tak potřebješ, to potom ale hodně pošetři a nebo zůstan u epciona což já i milion dalších lidí ti to řeklo, protože je citlivější, nafoukáš si ho jak chceš a ten váš styl ježdění v pohodě vyydrží, pust si video na jejich stránkách jak ho předělat na větší zdvih a bude spokojen, je to fakt práce na chvilku.

                                0 0
                      • Smazaný účet  

                        servis je brnkacka, zvladne to i zauceny simpanz..taci pouzit sprave oleje ve spravnem mnozstvi. Pruzina do u-turn tory vyjde na cca litr..okolo 40E…

                        0 0
    • HELLBOY22  

      Tak som nakoniec objednal Rock Shox Tora 302 U-turn oproti konkurencii za skvelú cenu 135 eur. Na budúci týždeň by mala prísť :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.