ukradený Giant Terrago 3 - Kopřivnice 29.4.2010

46 nepřečtených
  • ROMAN_BIKE

    nevím jestli tato zpráva má tady smysl nebo ne… ale náhoda třeba může pomoci…

    --

    Ahoj,

    teď mi napsal kamarád, Radim z Kopřivnice, že mu ukradli nové kolo !

    požádal mě, abych to poslal cyklistům/bikerům, co mám na vás maily, kdyby vám třeba někdo takové kolo nabízel.

    Je to Giant Terrago 3

    stříbrná barva

    koupil si ho v srpnu, cena cca 17 tisíc.

    Měl ho sice ve sklepě, ale bydlí v bytovce (tady v Kopřivnici), vchod má jen pár bytů a tu místnost s ním mají jen 2 byty (a to jsou staří důchodci).

    Zajímavé je to, že zloděj překonal 3 dveře, pak přecvakl zámek na kole, to se mu povedlo až na počtvrté a další kolo, Specialized, tam nechal…

    Roman

    -------- Original Message --------

    Subject: ukradené kolo – ROMAN ROZESLAL BY JSI TO VŠEM ?

    From: Odlozilik Radim

    ZDAREC

    TAK MI UKRADLI KOLO, 29.4. ,ZLODĚJ SE DOSTAL BEZ POŠKOZENÍ JAKEHOKOLIV

    ZÁMKU PŘES 3 DVEŘE A STŘIHNUL KLADKU.STAHNUL JSEM FOTKU Z INTERNETU,

    JEDINÉ CO JE ZMĚNĚNE JSOU JINÉ PLÁŠTĚ, SPD NA KLIKÁCH. NA KOLE JSEM

    NAJEZDIL CCA 300KM, TAKŽE JE VLASTNĚ NEPOŠKOZENÉ

    NA RÁMU ŽADNÉ POŠKOZENÍ.

    DALŠÍ ZNAMENÍ JE BLÁTO Z DRTIČE 2009, KTERÉ MÍSTY NA KOLE ZŮSTALO.

    PŘIKLÁDÁM ČÍSLO RÁMU:

    č.rámu

    !!! GA9Y4802 !!!

    POKUD SE NĚKDO S NÍM SETKÁ,A UVIDÍ HO PROSÍM O INFO NA TEL. 733725320,

    (RADIM) A POPŘ. DOTYČNÉMU HODÍ KLACEK DO PŘEDNÍHO KOLA (VÝPLET SI

    ZAPLATÍM SÁM) PŘEDEM DĚKUJI

    0 0
    • TommyS  

      7.4.2009 mi taky ukradli kolo ze sklepa :( Teď už spí v pokoji a do sklepa bych ho nedal ani za nic…:)

      0 0
    • hctr  

      bych ty kokoty co to podelavaj zabil

      0 0
    • nox159  

      budu mit oci otevřene :)

      jinak když maji kliče jen 3 byty ( on si ho asi neukrad tak jsou jen 2 moznosti kdo to mohl vzit ) tak to řešít prímo → pres policajty ( pokud by mel nejakeho znameho slo by to v poho ) proste jeden z tech dvou za to muze ( popr. dal moznost nekomu pouzit kliče) když ty zamky nebyly poškozene tak myslim ze by se s tím dalo neco udelat

      kdyby byly zamky zničene tak to moh byt kdokoliv ale tedka zas tolik moznosti neni :)

      jinak preju hodně štestí při hledani.

      0 0
      • Smazaný účet  

        třetí možnost – univerzální klíč!

        0 0
        • nox159  

          treti moznost nevysvetluje preštíply zamek ( pokud rikaš univerzalni tak kdo by se tahal se štípačkama?)

          0 0
        • Honza729  

          Ne. Treti moznosti je Bumping.

          0 0
          • Smazaný účet  

            ano, přesně tohle jsem myslel…

            0 0
            • nox159  

              furt ste mi nevysvetlili proč teda štípl ten zakem když to jse tak lehce otevrit :) jinak nepochybuju že to jde… :)

              0 0
              • StuntJ  

                záleží co to bylo za zámek a jaký systém stavítek používal. Navíc zámky nejsou standardní a bumpkey se na ně nedají sehnat jako na běžné vložky. Tak je lehčí ho přeštípnou, než vyhmatat paklíče.

                Jinak 99% krádeží ze sklepů mají na svědomí sousedé, popřípadě příbuzní sousedů.

                0 0
              • mr.nikdo  

                treba byl na kod a ne na klicek ;)

                0 0
                • StuntJ  

                  kódové zámky jsou minimální problém …

                  0 0
                  • mr.nikdo  

                    ale neotevres je bumpingem… tak proto treba strihl…

                    jinak podle navodu na netu, bych rek ze bumping da kazdej…

                    0 0
                    • StuntJ  

                      kódový zámek se dá vyhmatat, ale záleží na kvalitě a výrobci. Lepší jsou velké pákovky či hydraulické nůžky :o)Bumping je velice jednoduchý, klíče se dají sehnat za pusu a člověk má přístup kamkoliv …

                      0 0
                      • ROMAN_BIKE  

                        tak co pak zbývá? rozzuřený pes?

                        0 0
                        • pepino  

                          Ti ho ukradnou a sežerou..

                          0 0
                        • mr.nikdo  

                          hodis salam s nejakym praskem na spani a mas to :)

                          vyhod pritelkyni a kolu ustel vedle sebe – mas nejjistejsi :-D

                          0 0
                          • Bezpřezdívky  

                            jasny, kolo mit porad u sebe je nejlepsi, ale s tim psem musim nesouhlasit! existuje vycvik, v ramci ktereho je pes ucen, aby se nebal vystrelu ze zbrane(akusticky sok) ci prave aby nezral potravu, která je mu predhozena nekym cizim… navic, dela to napr i kocka, pokud je v jidle prasek, at treba rozlamany, peclive sni vse okolo a ctvrtky prasku zustanou v misce :-)

                            0 0
                            • StuntJ  

                              Tady zas nastává problém, pokud ten pes někoho pokouše, tak majitel bude mít problém a zloděj ho může zažalovat. Takže kolo zamknout do bytu, domu a dám, byt řádně zabezpečit …

                              0 0
                              • Bezpřezdívky  

                                u soudu: byl to den jao každý jiný, šel jsem ukrást jedno nebo dvě kola a ten hnusnej pes mě pokousal! obviněný, chcete se vyjádřit: je mi to moc líto, příště nechám kolo před vraty…

                                0 0
                            • mr.nikdo  

                              i kdyz v tom byte to taky nemas 100%…

                              vim o pripadech kdy zlodeji vybrali byt, kdyz byly majitele doma a treba spali nahore v loznici…

                              s tim psem, nas teda je „trhac“, ale prasky mu nedalaj problem i samotny – takze je neozira :)

                              a asi to pak zalezi i na psovi, ale rek bych ze zlomit by mozna sel…

                              0 0
                      • mr.nikdo  

                        jo Bumping je jednoduchej, stejne jako vic technik…

                        kdyz sem si jednou na jednom miste omylem stahl navod na vyrobu paklicu a dokonce na jeho pouziti :-D

                        ale treba to nebyl sikovnej zlodej – nebo zlodej od remesla a jen nejakej blb co videl bumping na internetu a kodovej zamek uz neotevre…

                        0 0
    • slai  

      Takovýto rám i s vidlicí se objevil na AUKRU od 1Kc

      0 0
      • RomulusP  

        Teď jsem na něj také koukal,vypadá nemlich jako ten ukradenej,ale takovej vůl snad čórkař nebude…

        0 0
        • DaveX  

          Nikdy nevíš ;) radši bych si to ověřil.

          0 0
        • nox159  

          hod sem pls link nemuzu to najit

          0 0
            • RomulusP  

              Už ty km jsou podezřelé,to i babka na vesnici najede za rok víc,asi tím chce zamaskovat téměř nový stav,proto pohádka o 400km za 2 roky.Ale to si musí majitel zkouknout,jestli ho poznává..

              0 0
            • nox159  

              tak podle fotek by okradeny to kolo mel poznat na 100% pokud je jeho :)

              0 0
              • smith22  

                A podle čeho by to asi měl poznat?Víš kolik takových stejných rámů je?Sám píše, že je kolo jak nový tzn. žádné oděrky a tudíž více méně žádné poznávací znamení.Pokud mu nevyfotí číslo rámu tak pozná z fotek tak akorát prd.

                0 0
                • nox159  

                  ja teda osobne vim kde se mi co šoupe od bovdenu…

                  pokud to bude jeho velikost, ošoupane na mistech na kerych to mel, tak bych poprosil prodavajiciho jesli mi muze vyfotit kolo zespodu " protoze tam to býva otlučene od šutru" – zaminka abych se mohl mrknout na seriove čislo :)

                  jinak ja osobne si svuj ram poznam :) zatim v okoli sem ten samy co mam ja jestě nevidel ( pokud nepočítam bike přitelkyne)

                  0 0
            • t29  

              Podle designu rámu a vidlice XCM je inzerovaný model 2008.

              Podle obrázku je ukradený Giant model 2009.

              0 0
              • ROMAN_BIKE  

                To mě taky hned napadlo, kamarád si ho koupil v srpnu 2009 a byl to model 2009, takže to Aukro je slepá stopa, ale díky za zájem.

                Kdo ví, může se objevit někde v inzerátech někdy jindy… škoda že si jej nechal přesně v tom stavu v jakém jej koupil, takto se to z fotek nedá vůbec poznat. Jen podle výrobního čísla…

                0 0
            • meri  

              myslite ze by to ten **** prodaval na aukru??? Kdyz jo,tak je to bud fetak nebo blbej teenager.

              0 0
              • nox159  

                fetak nebo blbej teenager = 80% populace do 20let v Koprivnici :D tnz. dost velka pravděpodobnost :)

                0 0
            • v POHODÌ klokan  

              No nevím, ten rámje jiný modelový ročník, než ten, co je nahoře na obrázku. A vidlice by měla být SR XCT, ne XCM, která je na aukru.

              0 0
    • smith22  

      A zase stejnej případ.Kolo ve sklepě v bytovce.Kolik už jich tu ze sklepa z bytovky bylo ukradeno?No, moc.A tak to bude pořád dokola.V jednom ohledu to chápu(kolo bylo špinavý, majitel ho nemá třeba v bytě kam dát) ale na druhou stranu když už si koupím dražší kolo tak ho do toho bytu někam narvu i kdybych o něj měl každej den zakopávat.

      Aspoň jednou by to chtělo aby tu někdo napsal, že ty parchanty chytl při činu.Hold ten sklep je tak dobrý místo pro zloděje, že si snadno vyhlídne provoz a pohyb lídí v bytovce a jde jak se říká na jistotu.

      0 0
    • Bezpřezdívky  

      min rok mi ukradli mýho krásnýho Authora Opuse se super punkovejma nalepkama, jezdil jsem na nem do skoly, po meste atd…no a kvuli novymu kolu jsem zacal vic jezdit, takze za to muzou ti hnusní zlodeji? btw dopadli je, ukradli v okoli Rican kola v hodnote 211 000 kc plus nejaky dalsi problemy – napadli snad nejaky dite na kole, aby jim ho dalo, no a uz sedi, aspon podle vyjadreni od soudu..dobre jim tak, kolo jsem vsak uz neuvidel, sly vzdycky do pochybnejch bazaru… RIP Opus

      0 0
    • sassy  

      Ahoj som zo Slovenska…v piatok nam ukradli presne tento isty bicykel z pivnice rovnakym sposobom…Nas ma ale vymenene kolesa za univerzali a kazde je ine ak by niekto videl dajte vediet prosim :((

      0 0
    • Joseph de Sax  

      zase dobrá práce tvých opálených spoluobčanů, kteří potřebují vždycky ráno nakrmit hrací automaty v Nesseldorfu…a­votomtoje.

      0 0
    • mamut69  

      a víte kamarádi, čím to všechno je???

      říká se tomu nabídka a poptávka !!!!!

      najde se stále dost buzerantů, co kolo v hodnotě 20 000 a více koupí někde za bůra a pak se tím ještě chlubí.

      tím to je, není poptávka, není to proč krást.

      před měsícem ze zamčené kůlny u rodiného domu 4 kola a další věci celkem za 100 000.

      pojištovák byl objednanej dva dny potom, a my tam bydleli 2 měsíce

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.