• Belial

    Dneska jsem rozebral střed ISIS od Truvativu (2ks) a nestačil jsem se divit. Vazelína vyplavená, v ložiskách bordel a některé kuličky popraskané. To by nebylo až tak zarážející, kdyby se to nestávalo po půl sezóně. Jsou středy od jiných výrobců taky takové mrchy? Měli jste to někdy rozebrané? Vzhledem k ceně jsem docela vytočený.
    Svůj názor jsem napsal zde – http://quill-outdoor.cz/…ouzdrena-osa

    0 0
    • Belial  

      Právě jsem rozebral osu číslo dvě. Tříložisková osa to taky nedala – viz. foto

      0 0
    • keo  

      Měl jsem dvouložiskovou a taky se brzy odporoučela,ale šla vyreklamovat,druhá taky začla zlobit tak šel ISIS z kola pryč a nahradila ho dutá integrovaná osa.

      0 0
      • Belial  

        A jak jsi s tím spokojený. Taky nad tím začínám uvažovat, ale aby to nebylo z bláta do louže. Už nechci být v klubu vrzajících Truvatistů :D

        0 0
        • keo  

          Jezdil jsem s truvativ firex dutou osou jeden rok a bez problémů, a pak jsem prodal celé kolo,teď mám XT08 od jara cca 2000km a zatím to vypadá jako nový.Nejezdím žádný extrémy a do bláta jen když už to jinudy nejde.

          0 0
    • Luk02  

      To je normální, bohužel mě taky vždycky vydržela tak 1500–2000km tak jestli Ti vydržela 4000km tak mužeš bejt Happy. Měl jsem ty osy 4 všechny stejný.. Jo a 2 reklamace..

      0 0
    • munro  

      Sdílím tvé pocity, několik let jsem to s Truvativem zkoušel, vždycky se na mne při rozborce vysypal šrot. Loni na podzim jsem dal FSA a zatím OK.

      0 0
    • pitos  

      Když to tady tak čtu tak přidám také svoji zkušenost s touto osou.

      Najeto cca 14tisíc a je  v pořádku,tento rok se objevila malá vůle ale na výměnu to ještě není.Občas ji vyndám z rámu  vyčistím a stříknu silikonem.

      0 0
    •  

      Baník pyčo!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.