• MaTHa

    Kdo se chystá na Trilogy?

    0 0
    • vt  

      V nejakem zimnim cyklo zachvatu jsem se omylem opet prihlasil :-) Na mtb letos najeto 90km tak uvidim jak to pujde. Hlavne aby neprselo :-)

      BTW vyrizujete nejaky extra pojisteni, kdyz se do Polska vicemene nepojede?

      0 0
      • MaTHa  

        Žádný pojištění jsem neřešil. Do Polska by se jet nemělo vůbec maximálně někde okolo hraničních kamenů. I kdyby nepršelo tak už to budou stejně bahenní lázně aspoň teda Best of Sudety.

        0 0
    • Cryzyy  

      letos poprve nejedu :/

      0 0
    • MaTHa  

      Pokud by někoho zajímalo jak to vypadá s počasím v Teplicích nad Metují a okolí tak kamarád co tam bydlí říká že všude bahno. A výhled s počasím sice lepší ale pořád se čeká déšť.

      0 0
      • brtníček  

        A kde není bahno? Letos jsem v březnu dubnu jezdil jenom na Mtb a prášilo se až běda od května převažuje silnička. Fakt nezávidím. Letos se na těchto akcích zničí spousta materiálu aspoň budou mít obchodníci co prodávat, když kola jsou skoro vyprodaná…:-)

        0 0
        • MaTHa  

          Tak u nás v Krkonoších to zase tak hrozný není. V podhůří hor je to horší.

          0 0
          • Raf  

            Tak předpověď říká že už ani kapka, sluníčko, pohoda, bude se prášit…

            0 0
    • WendyS  

      A berete někdo ženy, případně i děti? Ať tam nečekám sama 

      0 0
      • orm  

        Pokecej se servisakama v dobe cekani, ty maji zeny radi :-).

        0 0
        • WendyS  

          Jo, to by tam museli být a nejezdit po trati ;-)

          0 0
          • zdeněkŠ  

            Pokud bylo místo, brali jsme asistentky na trať! Jelikož letos budou noví servisáci, tak jejich přístup k ženám neznám.

            Jsou to sekáči, ti se nezakecaj…(jak pravil klasik)

            0 0
            • orm  

              Proc ta zmena po letech?

              0 0
              • zdeněkŠ  

                Já to už tři, čtyři roky nedělám. Tři byli na těch pár závodníků zbyteční. A kolegové? Nevím. Drazí, neschopní, neochotní, unavení, vyhořelí,osobní neschody s pořadateli? Nevím, z jakého důvodu se nedohodli.

                0 0
                • orm  

                  Ha uz se orientuji. Pod timhle nickem jsem si te nevybavil :-). Je to skoda. Vy tri jste pro me byli jeden z duvodu proc jsem na Challenge i Trilogy rad jezdil.

                  0 0
    • mdejvidos  

      Zdravím, trochu mimo téma, ale dnes jsme ve sjezdu od Honského špičáku na trati Trilogy našli cyklobrýle, tak jestli je někdo postrádá, nechť se ozve… .

      0 0
    • vt  

      Tak jsem nejakym zazrakem prezil.

      Sudetska etapa paradni, Trutnov asi nejvetsi brutal co jsem kdy jel. Sportovne mi nebylo dobre uz od pulky a absolutne jsem vytuhnul 10km pred koncem, pak jsem etapu vicemene dolezl po ctyrech :-) … krome nadvahy a chybejici kondice mne dohnalo chybejici zadni pero, ktery je na takovyhle akce bude znatelna vyhoda. V cili vic bolava zada nez nohy :-|

      0 0
      • MaTHa  

        No taky jsem přežil. Trochu jsem se párkrát proletěl. Bolej záda a žebra z toho jak jsem šel přes rodla. Ale spokojenost, zase super zážitky. Jak říká Véna zážitek nemusí být pozitivní hlavně když je intenzivní

        0 0
      • Koli13  

        Tak za mě Sudetská docela vopruz, ty rychlý, rovný, rozbitý sjezdy mě moc nebavily. :) Za to ta nedělní etapa byla co se týče trailů super, hlavně ty první. Ale taky mě už bolely záda a ruce snad víc než nohy :D Péro i teleskop sice mám, sjel jsem všechno, ale i tak to na XC docela bolelo, hehe. Dva dny + prolog mi bohatě stačily :)

        0 0
      • Jenda  

        Já to jel poprvý. Prolog mě moc nezaujal, takový nekonečný mrcasení se na jednom kopci, ostrý vracečky v prudkym svahu kde stopa byla vyjetá skrz mlíka, to bylo na oči dost opruz. Sudetská etapa se mi moc líbila až na tu jednu RZ co vymyslel Franta Žilák – pokus o jízdu v bukový hrabance na bahně šikmo svahem kde nebylo místy vůbec jasný kudy a kam to povede dál, to bych si klidně odpustil. TT jsem si moc neužil, na první RZ jsem hned něco nakopnul šlapkou a hnul si s kotníkem, takže pokračování dost přes bolest. Jak jsem byl unavenej tak mi to vůbec nešlo a dělal jsem divný chyby, který vygradovaly na konci Modřínovýho trailu, kde jsem brzdil na konci RZ a smotal se kolem železnýho sloupku a narazil si ruku. To mě dobilo definitivně a dál už to byl jen boj o přežití a snaha dojet. Na hovnový RZ jsem se díky tomu vycuknul na dropu před tunelem, ale asi jedině dobře, to už by kotník fakt asi nedal. No a hovna v tunelo, škoda mluvit, ale jak jsem pochopil, to tam být musí, takže cajk :-)

        Pozitivní na mý zdechlosti bylo, že jsem větší část neděle jel s dvouma holkama, takže aspoň výhledy byly pěkný ;-)

        0 0
    • natureman42  

      Zdravíčko. Neměl by někdo GPX log z letošního Prologu? Stačí do SZ, díky.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.