• misak.nb

    Ahoj borci,

    sháním spodní konus pro hlavové složení na Triban RC100, je to asi nějaký atyp, protože v několik servisech neměli. Vidlice nemá rovnou dosedací plochu pro konus, ale součástí vidlice je nějaké osazení, do kterého zapadné originální konus. Mělo by to být toto: https://www.decathlon.cz/…_/R-p-199346?… ale na Decathlonu nedostupné. Měl by někdo odkaz, kde takové hlavové složení koupit?

    Díky.

    0 0
    • Tomcat  

      Vidím na prosto normální semiintegrované hlavové složení. Vidlice má osazení, na které se to nalisuje rozhodně to jen tak na to nezapadne, pokud je to volné je to špatný.

      A samostatný spodní kus jen tak v servisech mít opravdu nebudou ale celé složení.

      1 0
    • xtonda  

      V Mladý Boleslavi mají dva kusy, to máš z Nymburka kousek.

      1 0
    • fk3  

      Mám doma po tribanu grvl 120. Mělo by být shodné. Za 150 zašlu zasilkovnou (cena včetně dopravy) při platbě předem. Včetně lozisek, nájezd do 200km, poté jsem měnil vidlici i s hlavkem. Stav nového.

      0 0
      • Vilém  

        A ten poptavany konus mas taky?

        0 0
        • fk3  

          Asi to z fotky není zřetelný, ale hlávko je včetně spodního i vrchního kónusu a kuličkových ložisek…

          0 0
          • adam320  

            Z fotky je prave zretelny co mas a nemas, proto se Vilem pta:)))

            0 0
            • fk3  

              Reagoval jsem na misak.nb, který shání dle mého názoru (i dle jeho vyjádření) konus spodního ložiska s odkazem na hlavové složení decathlonu, které není skladem. Nabídl jsem své, které nevyužiji… Jestli k tomu nějakej Vilém potřebuje kroužek na vidlici, nebo adam320 oroduje za Vilémův kroužek, je mi už nějak jedno.

              0 0
              • adam320  

                Tak tos byl evidentne jedinej, kdo pochopil co misak shani. Ja si osobne myslim, ze to do ted nevedel ani on sam

                0 0
    • misak.nb  

      Tak vyřešeno. Spodní díl, co je na vidlici byl složený ze dvou dílů. Konus po kterém jezdí kuličky – ten šel z vidlice sundat rukou a na vidlici naražený druhý díl. Ten když jsem vymlátil ven, tak pak tam pasuje konus z klasického semiintegrovaného hlavového složení.

      0 0
      • Vilém  

        Takze v cem mas teda problem? Neco z toho je poskozene?

        Spodni dil neni slozen ze dvou dilu, to se ti jen rozpadla spodni miska, ktera byva jako komplet misky, venecku a konusu, jisteny nejakym pojistnym krouzkem. A potom je na vidlici konus, ktery do tohoto kompletu dosedne.

        2 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.