Trek Procaliber vs.Giant trance 1.5 ltd 2016

28 nepřečtených
  • Dudys27

    Ahoj ve spolek po prodeji silnice z financnich důvodu mi zustal Giant trance 140/140 na 27,5"… vyjedu jednou za rok ( kdyz se podari do trail centra ) nejezdim ale nic vic nez flow bohuzel, hlava nic vic nepusti… a ted mi zacaly chybet ty rychle vyjizdky typu mam hodku a pul vemu silnici a projedu par desitek km po afaltu a rychle domu.. resim dilema.. jizda na Giant po afaltu tohodle typu me siilene nebavi a silnici ted kupovat nelze… mam moznost vyměnit za Trek peocaliber 9.6 2017.. vicemene prekopany kde jaou xt brzdy pohon 1×11 kola fulcrum 29".. a premyslim zda by tohle nebylo reseni kdy vezmu rychle svizne ht a vyrazim i bez houpani po asfaltu… jinak mel jsem ht pak 2 fully a opet koketuju s tim prechodem zpet… je to silene mate nejaky rady… popripade meli jste to podobne jak jste se rozhodli..

    0 0
    • Smazaný účet  

      Tak na procaliberu jsou flow jetelné celkem v pohodě. Ještě s případným teleskopem ti už nic bránit nebude.

      Spíš si srovnej kolik času kde strávíš a jestli držet trail kolo co moc nejede.

      0 0
    • Gwaihir  

      A terén v blízkém okolí nemáš? Já mám 3km od baráku brněnský xc okruh, ale i tak jsem si vybral ht, protože dobře jede i po silnici. Silnicka to samozřejmě není a nikdy nebude.

      0 0
      • Dudys27  

        Jsem od Beskyd takze kopce ale zadny okruh vylozene asi nee :) jas e silnice to nwni nebude ale kompromis mezi silnici a full ok asi… mam to 50 na 50 musim se nějak rozhodnout a rikam si jestli prave i Trek je dobra volba

        0 0
    • novas752  

      Co je na tom sileneho? Vyjedes na traily jednou za rok a ani ho tam poradne nevyuzijes, neni co resit. Hardtail je na hladkych trailech skoro stejne dobry a nekdy i lepsi. Kdyz na nej das teleskopku, neprijdes v lehkem terenu skoro o nic.

      Ted jenom jestli je to adekvatni vymena hodnotou kola.

      0 0
      • Dudys27  

        Myslis ze trance 2016 komplet xt 1×11 ma vetsi hodnotu vs. TREK procaliber 9.6 2017 Slx brzdy xt reba vidlice a fulcrum kola? To budu urcute taky rad za porovnani… jinak diky za nazor… taky si to myslim a pk mi v hlave blyskne zase full :D

        0 0
        • Dudys27  

          Samozrejme karbon ten Trek

          0 0
        • novas752  

          Nevim, zalezi v jakem ty kola jsou stavu, pak taky neni Fulcrum jako Fulcrum.

          Si myslim ze neblyskne, leda bys zacal jezdit v narocnejsich terenech. Full jinak nema skoro zadny smysl.

          0 0
          • Dudys27  

            Jo mas v tomto pravdu..asi jsem toto tak nejak potreboval slyset.. jinak Fulcrumy red zone 700… co se tyce stavu obou kol oba jsou v zachovalem super stavu… na bazaru ma kolo za cca 37 000 .. proto nevim jestli si o neco malo rict nebo je to proste adekvatni :)

            0 0
    • Dudys27  

      Trochu me jeste stve to lanko ktere jde po ramu myslite ze pujde schovat kdyz prostor je jelikoz je predelano na 1×11

      0 0
      • novas752  

        Melo by to jit, prinejhorsim bude muset sehnat spravne zaslepky do otvoru v ramu se spravnym poctem a velikosti der.

        0 0
      • jonti  

        To lanko jde vnejskem jenom na zadni vidlici, nebo vsude?

        0 0
        • Dudys27  

          po cele trubce az dolu :)

          0 0
          • Smazaný účet  

            A jseš si jistej, že po rámu vede bovden s lankem? Podle mě je to zadní brzda a tu do rámu neschováš. Řazení jde rámem až před střed.

            0 0
          • Blunderbuss  

            Rám má vnitřní vedení lanek řazení v hlavní trubce od hlavy ke středu. Dál pak vnějškem po rámu. Hadice zadní brzdy vede po celé délce vnějškem po rámu.

            0 0
    • Gwaihir  

      Cenově mi ty kola přijdou hodně na stejno. Být tebou, předělám si teleskopku do toho treka, pokud to jde. Zbytek je o tvém pocitu, jestli tě někdo bere na hůl nebo ne.

      0 0
    • Gwaihir  

      Ještě můžeš zkusit prodat to svoje kolo a koupit nové ht, kde nebude tolik kompromisů.

      0 0
      • novas752  

        To jeho kolo by přes 50 neprodal a karbonový ht pod 50 (spíš okolo 40–45) nějakej ten kompromis mít bude vždy.

        0 0
    • filous  

      Skoda, ze to neni Transka z 2017, ta by se prodavala o hodne lepe.

      0 0
      • Dudys27  

        Uplnou nahodou dnea prisel jeden pan a kolo by vzal nabidl mi za to to co jsem do toho dal pred rokem tzn 38 000 takze ted busu přemýšlet a hledat… pokud radite HT myslim ze ht v teto relaci starsi se uz da ;)

        0 0
    • Dudys27  

      trosku to aktualizuju… Giant jsem prodal uplne náhle a necekane a mam 2 nabidky nad kteryma premyslim..... TREK padl, kola nize mam kousek na vyzkouseni

      Canyon Exceed Cf Sl 2018 – komplet XT 1×11, vidle REBA cena cca 38 000

      Focus Raven 2018 . komplet XT 1×11, vidle Fox rhytm 32 cena cca 38 000

      co na to rikate ?? popripade k cemu by jste se priklaneli

      0 0
      • Milan  

        Oboje vidím na 2×11 nebo něco u Focuse… Zaměřil bych se i na záplety… to by taky mohlo rozhodnout.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.