• Fari

    Rozhodujem sa pre kúpu bicykla TREK Fuel EX8 2013, máte s tým niekto skúsenosti?

    0 0
    • Azmir  

      Dobré kolo, horší jsou ty prachy co za to chcou, ale jestli se pro něj rozhodneš určitě chybu neuděláš.

      0 0
    • jIrI___  

      Doporučuju si ho nejdřív někde projet, jeho charakteristika nemusí sednout každému.

      0 0
      • Azmir  

        Co myslíš konkrétně? To zase jde o tu tvou progresivitu, mi nepřišla nějak závratná, jak všude píšeš.

        0 0
        • jIrI___  

          Myslím to, že na trail bika je geo celkem „závodní“. Progresivita je u těch novějších ročníků už pořešena trochu nešťasně atypickými tlumiči, ale i tak je to na můj vkus pořád moc :)

          0 0
          • Azmir  

            Co myslíš tou „závodní“ geo, jako že jsou moc dlouhé nebo co? Já si právě na tom kole připadal jako král hor, co projede všechno spíš než nějaký závodník :o))

            0 0
            • Sugar67  

              Ano, Treky jsou delší! Přijde na to, co komu vyhovuje a jak zjišťuji, většina má rači kratší rámy. Proto chápu radu jIrIho. Sám mám EXo a jsem maximálně spokojen ;-)

              0 0
    • Fari  

      Nie som pretekár, ale na bicykli trávim dosť veľa času. Najradšej lesné cesty, turistické chodníky. Doteraz som jazdil Specialized Rockhopper, ale veľmi mi ten bicykel nesadol, navyše rám rezonoval a aj po reklamovaní a výmene bàzd sa rezonovanie úplne nestratilo. Vraj je to pri Al-rámoch normálne. Preto by som rad zainvesoval do bicykla, ktorý by niečo vydržal a nemusel by som riešiť takéto problémy…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.