• krysma

    Zdravím všechny bikery,

    dostal jsem teď čerstvě nabídku na dvě kola od značky Trek.

    Je to Trek 6700 Disc za 21 000,– a Trek 6500 (s V brzdami) za 14 000. Jaký byste mi za tyto ceny doporučili více?

    Anketa: Které byste doporučili?

    5x
    19%
    21x
    81%
    0 0
    • kubad  

      ach jo :-)

      to si snad dokážeš posoudit sám jestli chceš utratit 14 za horší nebo 21 za lepší kolo, šlapat se musí na obou

      0 0
    • eagle.f1  

      Taky jsem mezi nimi rozhodoval, ale oba s disky. Nakonec jsem vzal jiné, ale jinak by to vyhrál 6700.

      0 0
    • PetrK8a  

      mě by spíš zajímalo, kde se takhle levně dá Trekouš pořídit :-) jinak za mě 6700

      0 0
    • JakeF  

      Vzhledem k tomu, že se 6500ka 2010 prodává na kotoučích, tak počítám, že máš pravděpodobně nabídku na loňský modely, který se za podobnou cenu prodávaj. Pokud máš u obou k sehnání správnou velikost, tak určitě 6700, vylepšování se časem nevyhneš ani u jednoho…

      0 0
      • krysma  

        Jo presne tak, modely to jsou lonske. Ale tu cenu u 6700 se mi jeste podarilo srazit o litra dolu, tak pujdu do nej. Uz se tesim jak malej jarda az toho stareho kellyse dam na pudu :D

        0 0
        • JakeF  

          Máš kliku, jsou tam Shimano náboje a dvojšroubový uchycení sedla, to by mělo nutný investice odsunout na přijatelnou úroveň :-).

          0 0
          • krysma  

            No ma to i duty stred, to byla prvni vec co jsem na starem kole vzdycky odpalil. Ono to bylo taky asi tim ze na kole ktere bylo v zakladu dimenzovane na cloveka vhodneho na ram 18' a ja potrebuju ram 22' :D

            0 0
            • JakeF  

              HT2? To je lahůdka, já mám na 8500ce BB90 středový a po prvnim bahnitym závodě mi vyrezlo pravý ložisko. Po důkladný koupeli v silikonovym oleji se aspoň nějak točí, ale proti levýmu pořád znatelně hůř…

              0 0
              • Evilcleaner  

                zkus to ložisko spíše pročistit arvou nebo něčím takovým a potom důkladně dát vazelinový obklad (nejlépe s ptfe) i když zase tam jsou 2RS ložiska ne? takže by to nemělo odejít tak rychle

                0 0
    • o.1  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce