• Flexin

  Ahoj,

  nedávno jsem začal jezdit okolí Řitka, Mníšek, Černolice. Nemá to tam někdo projetý? Rád bych se případně přidal na nějakou vyjížďku, primárně víkendy. :)

  Díkes

  0 0
  • novas752  

   Ahoj, párkrát za rok se tam vyskytnu, někdy i o víkendech.

   Ale jestli dobře čtu mezi řádky, pro začátek to vůbec nejsou jednoduché terény.

   0 0
  • Flexin  

   Některý věci jsou už docela vostrý, ale sjet se to dá. Jde mi asi spíš primárně o to, jestli tu někdo místní nemá vychytaný dobrý fleky. Např. na tomto videu se mi dost zamlouvá ten poslední trail, ale za boha jsem ho nedokázal najít… https://www.youtube.com/watch?…

   Věřím, že to nebude jediný trail v okoli podobného typu. :)

   0 0
   • novas752  

    Tak ten tam nenajdeš, ten je na druhý straně řeky nad Karlíkem :-) a na té straně od Radotína po Karlštejn jsou podobného charakteru ještě asi 2–3. Jinak tam jsou taky spíš náročnější záležitosti – ne tak kořenité a kamenité, ale zase dost prudké.

    Oblast tebou popisovaná je pro začínající řekl bych docela nevhodná – šutrovatý kam se podíváš, a na ježdění na hardtailu to tam je docela „jen pro otrlé“ – neříkám že to nejde. .-) Je to docela vidět na tom videu, borci navlečení v integrálkách atd. ale skoro každou náročnější část spíš křečovitě kodrcají dolů než že by to „jeli“, ty nejlepší prvky tam rovnou objíždějí…

    0 0
  • filipes  

   Podivej se pozorne na mapy.cz a vyraz prozkoumat pesinky, hodne toho lze najit dle mapy a pozorneho hledeni pesinek. Obtiznost je relativni, stejne jako pozitek z obtizneho trailu. Kazdopadne bych vyrazil bezpodminecne za sucha.

   0 0
  • Flexin  

   Jasný jasný, chápu. Tzn. abych si nějak v klidu zajezdil na HT, budu se muset někam posunout – ať už na kole, nebo autem. :)

   Ale koukám, že máš asi docela dost přehled… Mimo Točnou, dokázal bys mi něco prosím doporučit, kde by se dalo i na HT v klidu zajezdit?

   Do nějakého HC endura se fakt bez celopéra pouštět nebudu, akorát bych byl vyklepanej jak řízky.

   0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.