• FooBar

    Zdravim,

    mam nosic Thule VeloSpace XT 939 a mam 2 dotazy, jestli ma nekdo zkusenost:

    1. Vyklapeni…nosic ma vyklapeni nastavitelne na dve polohy (vetsi/mensi podle umisteni sroubu s lankem). U mensiho neotevru kufr (berlingo) nebo mozna velmi tesne, kdyz se mi podari dat jako prvni detske kolo. Vetsi nastaveni funguje, kdyz tam mam 2 kola a jen lehce nalozene auto. Kdyz jsem nalozil auto poradne a dal na drzak 3 kola (nevim, ktera z tech skutecnosti to vic ovlivnila), tak zadek bohuzel vic klesne dolu, nebo je paka na nosic pri vyklopeni moc velka a cely nosic se proste opre o zem. Bohuzel v mistech opreni je pod zadnimi svetly nosice plast a ne zelezna trubka (nechapu, proc to neoramovali cele), tak se bojim to o to nechat oprene. Mate s tim nekdo nejakou zkusenost, nebo jste to nejak resili?
    2. Celisti pro uchyceni.....uchy­cuju celisti k hornimu nebo spodnimu ramu podle toho, jak to vyjde. Ale jedno kolo ma ram obdelnikoveho profilu a ty celisti tam vychazeji jeste tak trochu nakrivo (takze se o ram opira leva hrana predni celisti a prava zadni celisti treba). Nehrozi nejake poskozeni ramu (ALU, ale moderni enduro kolo, kde se urcite setril kazdy gram na tloustce) pri plnem dotazeni? Resite to nejak? Thule ma nastaveny nejaky moment, pres ktery to dotahnout nejde, tak me zajima, jestli to dotahujete az na ten moment, nebo nejak pocitove radeji mene. Navic kdyz prihlednu k tomu, ze celisti netlaci na ram 4mi body, jak konstrukteri asi zamysleli, ale jen dvema a jeste je ram nekulateho prurezu, takze tlaci vic jakoby na hrany toho ramu.

    Dik

    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.